یکی‌ از سفسطه هائی که این روز‌ها میان فعالان سیاسی، مجریان تلویزیون، روزنامه نگا…

‫یکی‌ از سفسطه هائی که این روز‌ها میان فعالان سیاسی، مجریان تلویزیون، روزنامه نگاران، دلقک هایی مثل نبوی …. بیشتر از گذشته در حال رواج یافتن است طبیعی جلوه دادن دروغ سیاست‌مدار هاست و هرگاه که دروغ‌های مقامات جمهوری اسلامی افشا میشود، با وقاحت میگویند همه سیاستمدار‌ها در همه جای دنیا دروغ میگویند، و پس از آن به کاسه لیسی‌ همان سیاستمداران دروغگو ادامه میدهند …

یکی‌ از این افراد فرامرز فروزنده است که در روز‌های گذشته با ریختن اشک تمساح اعلام کرد به دلیل انتقاد از رضا پهلوی، توسط مدیریت تلویزیون اندیشه از کار بر کنار شد!

اما در همان برنامه که ایشان جهت جلب اعتماد انتقاداتی را نسبت به عملکرد رضا پهلوی و مریم رجوی با چهره‌ای بسیار بر افروخته مطرح نمود پس از چند دقیقه وقتی‌ صحبت از دروغ‌های جواد ظریف در رابطه با زندانیان سیاسی شد، ناگهان لحنش ۱۸۰ درجه تغییر کرد و نه تنها اثری ازخشم چند لحظه پیش دیده نشد، بلکه به جای آن‌ لبخند ملیحی بر لبانش نشست و با سفسطه گری گفت: "یکی‌ از کوالیفیکشین های (شرایط)‌ رهبر سیاسی شدن دروغ گفتنه وگرنه آدم می‌شه ابو موسی‌ اشعری، ما که نمی‌خواهیم ابو موسی‌ اشعری رهبرمون باشه …"

خوب مبارک است ، جواد ظریف را به رهبری پذیرفت!

و سپس به کمک کاظم علمداری یکی‌ از یاران فرخ نگهدار و مسعود بهنود، دروغ هولناک جواد ظریف را لاپوشانی کرده و بخشی از سخنان ظریف که حساسیت خاصی‌ بر نمی‌‌انگیزد را پخش نمود و این گفتگوی مشمئز کنندهٔ جواد ظریف را فوق العاده جالب و قابل اعتنا توصیف نمود!

حال می‌بایست از آقای فرامرز فروزنده پرسید، جنابعالی که دروغ گفتن را امری بسیاری عادی معرفی‌ می‌کنید، پس چرا در ابتدای برنامه گفتید آدم‌های با شرف نگران چهره‌شان در روی تلویزیون نیستند، نگران این هستند که در اون لحظه‌ای که امکان صحبت دارند چه میکنند. اصولا در نظر شما و همفکرانتان که از روح الله خمینی و اصلاح طلبان حمایت کردید، نسبت شرف و دروغ چیست؟

آیا از نظر شما صلح آمیز بودن فعالیت هسته‌ای یک دروغ طبیعی است و آرامش دنیا را به هم نمی‌ریزد؟ آن کس که می‌گوید کارنامه جمهوری اسلامی سفید و عاری از فریب و نیرنگ است هم دروغ بسیار عادی گفته؟

شما و همه "حامیان یواشکی حکومت" که انکار سرکوب، زندان، تجاوز، اعدام، … و نقض فاحش حقوق بشر را به عنوان امری طبیعی در رسانه‌ ها تبلیغ می‌کنید، چرا در بلژیک، لندن، واشنگتن و لوس آنجلس زندگی‌ می‌کنید و به ایران نمی‌‌روید؟

محمدرضا عارف سیاستمدار مورد علاقه جناح فکری شما که در سخنان خود به مناسبت سالروز تولد پیامبر اسلام در تاریخ ۱۱ دی‌ ماه ۱۳۹۳ گفته است: شما رفتار و کردار امام راحل (ره) را از روزهای اول خرداد سال ۴۳ تا بعد از پیروزی انقلاب را بررسی کنید متوجه می‌شوید که انقلاب ما هیچگــــــاه متوسل به خشـــــــونت نشــــــده است!!!

آیا ایشان هم یک دروغ مثل همه سیاستمداران دنیا گفته؟ اگر شما جای بستگان قربانیان جمهوری اسلامی باشید هم همین نظر را دارید؟ پس چرا اصولا خود را دشمن جمهوری اسلامی معرفی‌ می‌کنید؟ از منفور شدن می‌ترسید؟

جنابعالی که دروغ گفتن را امری بسیاری عادی معرفی‌ می‌کنید، پس آنجا که خود را دشمن جمهوری اسلامی معرفی‌ کردید هم دروغ گفتید؟ آنجا که محمد نوریزاد را مخالف جمهوری اسلامی معرفی‌ کردید هم دروغ گفتید؟ آیا اخبار اعتصاب غذای یاران محمد نوریزاد هم دروغ است؟ این دروغ گویی تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟ طبیعی جلوه دادن دروغ یعنی مامور وزارت اطلاعات دولت تدبیر و امید به دختران سرزمین ما تجاوز نماید، اما مقامات جمهوری اسلامی و رسانه‌‌های طرفدار حکومت بگویند او درحال خواستگاری بوده!!!
دروغ سیاستمدار جمهوری اسلامی یعنی وقتی‌ به دانش آموزان دبستانی در مدرسه تجاوز شد، مشاور وزیر دولت مورد تائید شما بگوید "یک کشش دو طرفه وجود داشته … "

دروغ سیاستمدار جمهوری اسلامی یعنی جوانانی که کمی رقصیده و فیلم‌شان را در اینترنت منتشر کرده بودند ظرف ۶ ساعت توسط نیروهای زبده دولت «تدبیر و امید» شناسایی و دستگیر شدند و سپس صدا و سیما آنها را پشت به دوربین ردیف کرد و درست مانند تبهکاران مواد مخدر یا تروریست‌ها ،‌ از آنان اعترافات تلویزیونی گرفت و بر روی آنتن فرستاد!

اما اکنون ادعا میکنند همان نیروهای زبده دولت تدبیر و امید با گذشت ۶ ماه از اسید پاشی‌های زنجیره‌‌ای قادر به دستگیری عاملان و آمران این جنایت چندش آور نیستند! پس این دروغ هم از نظر شما بسیار طبیعی است؟ پس چرا در زیر سایه این حکومت در ایران زندگی‌ نمی‌کنید؟

آیا میتوانید چند کشور که با مردم خود چنین میکنند ، و چنین دروغ هایی توسط مقامات گفته میشود نام ببرید؟

آیا در آن‌ کشور‌ها هم خبرنگاران با شرفش مثل شما هستند که دروغ‌های وزیر خارجه حکومت دیکتاتوری مذهبی‌ را از دل لوس آنجلس لاپوشانی کنند؟

صفحه آزادی‌های یواشکی را هم که در حال شناسایی و قربانی گرفتن از میان دختران و زنان آزادی خواه ایرانی‌ است و توسط همفکران شما به عنوان یک صفحه مخالف جمهوری اسلامی تبلیغ میشود، احتمالا از نظر شما یک دروغ عادی است که در همه جای دنیا سیاست مداران به خورد مردم میدهند!

مردم چه نیازی دارند با گذشتن از فیلتر و یا تحمل هزینه‌ها و خطرات استفاده از تجهیزات ماهواره‌ای ، حمایت شما از وزیر خارجه را بشنوند؟ کافیست به تماشای اخبار سراسری در صدا و سیما بنشینند و یا به نزدیکترین کیوسک روزنامه فروشی محل مراجعه نمایند و یکی‌ از روزنامه‌های وابسته به باند رفسنجانی‌ را تهیه نمایند!

آیا همه کسانی‌ که در اروپا و آمریکا در لباس اپوزیسیون میگویند هیچ منافعی در حمایت از دولت روحانی ندارند، آیا این هم از نظر شما یک دروغ طبیعی است؟

واقعا جای قدردانی‌ است که انسان "با شرفی" مثل جنابعالی از سوی مدیریت این شبکه کنار گذاشته شد. امید است به زودی همهٔ همقطاران سال ۵۷ به شما بپیوندند!‬


‫دروغگویانی که ادعای شرافت نیز میکنند‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: