دلقک‌های درباری دلقک هایی که با شوخی و مسخرگی و لودگی اسباب شادی و خنده پادشاها…

‫دلقک‌های درباری

دلقک هایی که با شوخی و مسخرگی و لودگی اسباب شادی و خنده پادشاهان و درباریان آنها را فراهم می ساخته اند.

لطفا گفتگوی رادیو پارس زوریخ با مدیر مسئول سایت سپیده دم را بشنوید و سپس نامهٔ سی و یکم محمد نوری زاد به رهبرش را هم بخوانید. آنگاه خودتان قضاوت کنیدکه آیا هیچ «عقل سلیمی» می‌تواند بپذیرد فردی پس از نگاشتن «چنین نامه ای»، در حکومت ولایت فقیه برایش مجوز «برگزاری نمایشگاه نقاشی در تهران» و «صادرات تابلو به لوس آنجلس» صادر شود؟!! قضاوت مثل همیشه با شما!

شاید هم ما اشتباه می‌کنیم و حق با نایب‌رییس مجلس خبرگان رهبری باشد که می‌گوید: «کارنامه جمهوری اسلامی سفید و عاری از فریب و نیرنگ است»

http://j.mp/1AjiL6S

دلقک هایی که با شوخی و مسخرگی و لودگی اسباب شادی و خنده پادشاهان و درباریان آنها را فراهم می ساخته اند.

یکی‌ از مشهور‌ترین آنها کریم شیره‌ای دلقک مشهور دربار ناصرالدین شاه قاجار بود. از رعایت ادب به شاه و مقربان درگاه و شاهزادگان معاف بود و اجازه داشت هر موقع، در هر کجا، نسبت به هر کس، هرچه دلش می‌خواهد بگوید. در زمان خفقان سیاسی ناصرالدین شاه، کریم شیره‌ای با ایهام و کنایه و با شدیدترین عبارات و الفاظ طنزآمیز از سفرهای شاه قاجار – که در آن زمان هزینه‌های زیادی را درپی داشت – انتقاد می‌کرد و باعث شادی شاهزادگان و درباریان و شخص شاه می‌شد. محبوبیتش نزد شاه باعث شد که زمانی که وی مُرد سه روز عزای عمومی اعلام شود.

حال بیایید با هم نگاهی‌ اجمالی بیندازیم به نامه‌های محمد نوریزاد که به اعتراف خودش به تریاک و شیره هم علاقه‌مند است * و با ایهام و کنایه حتی نسبت «جاکشی» به سلطان علی‌ خامنه‌ای داده است، اما ظاهراً پس از انتشار این نامه ها، رهبر مسلمین جهان و فرمانده کّل قوا از کرده خود بسیار شرمنده شد و مجوز برگزاری نمایشگاه‌های نقاشی با قیمت‌های سرسام آور، و صادرات تابلو به لوس انجلس را برای محمد خان نوری زاد (یکی‌ از یاران نسرین ستوده پیامبری با شال سفید) امضا کرده، و پس از آن در افق محو شد!

بخشی از نامهٔ سی و یکم محمد نوری زاد به رهبرش به تاریخ بیست اریبهشت سال یکهزار و سیصد و نود و سه:

"… یک روز بی خبر از همه جا به تلفنی پاسخ می دهید که شماره اش معتبر و خانگی است. به خود می گویید: کسی با تلفن خانگی یا اداری و یا حرفه ای مزاحم نمی شود. پاسخ می دهید: بله؟ یکی از آنسوی خط اسم شما را می برد؟ آقا سید علی؟ بله بفرمایید. مرد با آرامش تمام می گوید: آقا سیدعلی، شما اگر یک خانم بیست و پنج سی ساله برای ما جور کنی خرجش چقدر می شود؟

تلفن را قطع می کنید و بخود می گویید: این امکان ندارد! اما وقتی تعداد فاحشه خواهان فزونی می گیرد، داستان را باور می کنید. به خانه می روید. همسرتان جلو می آید و با شرم می گوید: مرتب به تلفن من زنگ می زنند و برای من پیام می گذارند و از من فاحشه می خواهند. دخترتان هم می آید و سر به زیر می گوید: از من هم زن صیغه ای می خواهند با ذکر مشخصات زن دلخواهشان. دخترتان ادامه می دهد: حتی اسم مرا و تلفن مرا داده اند به سایت ها بعنوان نظافتچی خانه.

حساس می شوید به این که: این دیگر چه چشمه ای است! شماره تلفن خود را به گوگل می دهید تا برایتان جستجو کند. بلافاصله چندین صفحه گشوده می شود. واویلا. دست بر پشت دست می زنید و با خود زمزمه می کنید: ای وای از این برادرانِ اسلامی! مگر چه دیده اید؟ می بینید عکس های برهنه ی فاحشه های جور واجوری را در چندین سایت قرار داده اند و تلفن شما را و تلفن همسرتان را و تلفن یکی از دخترانتان را در آنجا گذارده اند که اگر فاحشه می خواهید به آقا سیدعلی و همسر و دخترش مراجعه کنید. در خلوت از خود می پرسید: این چه جامعه ای است که ظرف چند روز بیش از هزار سفارش زن صیغه ای و فاحشه به اعضای خانواده ی منِ خامنه ای داده شده است!؟ سر به زیر می اندازید و به خود می گویید: وقتی آستانه ی فاحشگی در جمهوری اسلامی به سیزده سال و دوازده سال می رسد و مافیای این کاره، انواع دختران و زنان را در امنیت کامل به دیگر کشورها صادر می کنند، سفارش فاحشه به سیدعلی و خانواده اش نباید اعجاب انگیز باشد.

سایت حکومتی، خبر دیگری منتشر می کند. چه؟ این که: دختر آقای خامنه ای، با همان تجاوزِ چندی پیشِ پدر آبستن شده است …

متن کامل نامه نوری زاد به خامنه‌ای را میتوانید در وب سایت «حر زمان» بخوانید:

http://j.mp/1Li4lF2

* اعتراف نوریزاد در مورد استعمال تریاک. صدای خودش را در این ویدئو بشنوید:
http://j.mp/1AjiMHZ

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: