روحانی پله‌های ترقی‌ را به سوی «کره شمالی شدن ایران» با سرعت هرچه تمام تر می‌پیم…

‫روحانی پله‌های ترقی‌ را به سوی «کره شمالی شدن ایران» با سرعت هرچه تمام تر می‌پیماید

وب‌سایت رسمی برنامه نود در رابطه با دروغ فدراسیون نوشت «این اتفاق شاید در هیچ کجای جهان نیافتد، اما در فوتبال ایران افتاده است و مثل اینکه در پایان بازی به بازیکنان و طرفداران تراکتورسازی گفته بودند که بازی سپاهان و سایپا مساوی شده و این شما هستید که قهرمان شده‌اید.»
به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، دلیل دروغ مسوولین به تماشاچیان به این دلیل بود «تا امنیت ورزشگاه حفظ شود و صندلی های بیشتری شکسته نشود.»

اما سایت رسمی‌ نود آنقدر اطلاعات از دنیای فوتبال دارد که بداند این اتفاق در دنیا چندان هم بی‌ سابقه نیست!

اما هیچ اشاره‌ای به پیشینه چنین دروغ هایی نمیکند تا مبادا مردم ایران و جهان متوجه شوند، حسن روحانی آخوند حیله‌گر دست‌پرورده انگلیس، پله‌های ترقی‌ را به سوی «کره شمالی شدن ایران» با سرعت هرچه تمام تر می‌پیماید.

تلویزیون حکومتی کره شمالی نیز چندی پیش در خبری عجیب به مردمش اعلام کرد که این تیم به فینال جام جهانی صعود کرده است. این اخبار در حالی به گوش مردم کره شمالی رسید که این تیم بر خلاف جام جهانی ۲۰۱۰ این بار اصلا به این تورنمنت صعود نکرده و حتی به مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی در آسیا هم نرسید. در یک کیلیپی صحنه های حساس بازی ها هم گنجانده شده تا میزان باورپذیری این خبر نیز بالا برود!

از مهندسی انتخابات تا مهندسی نتیجه فوتبال – علیرضا یعقوبی

اگر هموطنان یادشان باشد، قبل از آخرین دوره شعبده انتخاباتی ریاست جمهوری در ایران، علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ادعا کرده بود که بزرگترین وظیفه سپاه مهندسی انتخابات است.

در تعریفی ساده سپاه پاسداران باید آنی را که «اراده مرجع» یعنی «ولی فقیه» برگزیده است از صندوق ها بیرون بیاورد. عین همان کاری که در سال ۸۸ کردند و منتهی به قتل عام مردم شد.

از آنجائیکه در جمهوری جهل و جنایت همه امور «امنیتی» فرض شده و حفظ نظام از اهم واجبات است و این نظام هم بعد از ۳۶ سال کماکان همچون منارجنبان اصفهان لرزان است لذا باید تمامی تمهیدات امنیتی را بکار گرفت که مبادا نخ استبداد و دیکتاتوری از یکجا در برود!!.

در مسابقات فوتبال لیگ برتر امسال نتایج چنان رقم خورد که در نهایت ۳ تیم تراکتورسازی تبریز و نفت تهران و سپاهان اصفهان تا روز آخر در کورس قهرمانی باقی ماندند و تعیین قهرمان لیگ برتر به هفته آخر کشید. اگر تیم تراکتور سازی می توانست در تبریز تیم نفت را شکست دهد، قهرمان می شد. خوب تبریز است و شهر دلاوران و غیوران. شهر ستارخان و باقر خان. شهر حنیف و موسی و سلسله ای از قهرمانان ماندگار در تاریخ این سرزمین… ،

قهرمانی تراکتور سازی با حضور ۷۰ هزار تماشاگر پرشور می توانست تور امنیتی را پاره کند و شادی مردم غیرقابل کنترل گردد لذا باید اینجا هم همچون انتخابات، مهندسی صورت می گرفت.

خوب از آنجائیکه آخوند جماعت، به شیطان هم درس شیادی و کلک می دهد، برای این بازی هم «مهندسی» ویژه ای صورت می گیرد. تا اواسط نیمه دوم تراکتورسازی از رقیب خود با نتیجه ۳-۱ جلو می افتد. قهرمانی تواکتور با این نتیجه مسجل بوده است. در دقیقه ۶۳ بازی داور به آندانیک تیموریان بازیکن کارساز تراکتور که یک گل هم در این بازی بثمر رسانده بود، کارت قرمز می دهد تا عملا تراکتور سازی ده نفره شود. کارتی که اکثر کارشناسان داوری آن را سرسختانه و قابل اغماض دانسته اند.

نفت بازی را به تساوی می کشاند، در اصفهان سپاهان از رقیبش سایپای کرج ۲-۰ جلو می افتد و در چنین حالتی سپاهان قهرمان است آنهم در استادیومی که فقط ۱۰ هزار جمعیت را در خود جای داده بود.

در چنین شرایطی با قطع تمامی ارتباطات استادیوم تبریز با دنیای خارج و از کارانداختن ارتباطات تلفنی، از بلندگوی ورزشگاه اعلام می کنند که سپاهان با رقیبش تساوی کرده و تراکتورسازی قهرمان است.

تماشاگران حاضر ، شروع به شادی می کنند، در چنین حالتی مربی تیم به بازیکنانش دستور اداره بازی می دهد تا مسابقه با همین نتیجه پایان یابد و تلاشی برای تغییر نتیجه صورت نگیرد.

با پایان بازی، بازیکنان تراکتور سازی و کادر هدایت کننده تیم از مربی پرتغالی و … شروع به ابراز خوشحالی و شادمانی می کنند. جمعی از تماشاگران هم وارد زمین مسابقه می شوند بطوریکه کنترل آنها برای نیروهای امنیتی سخت می شود و اینجا است که برگ آخر را رو می کنند. اعلام می شود که سپاهان بازی اش را برده است و قهرمان شده است. چراغ ها و نور افکن های استادیوم را خاموش می کنند و نیروهای سرکوبگر امنیتی به قلع و قمع مردم می پردازند… .

حال به یک نظر سنجی در سایت انتخاب از سایتهای وابسته به باند رفسنجانی توجه کنید.
عملا در شق سوم این نظر سنجی اعلام می کند که « اقدام مسئولین، روشی مناسب برای کنترل احساسات هواداران تراکتور بوده است.» یعنی مهندسی نتیجه بازی روشی مناسب بوده که مبادا طرفداران تراکتور سازی آنهم در ابعاد دهها هزار چنان جشنی راه بیندازند که کنترل آن از عهده نیروهای امنیتی خارج شود و لذا برای کنترل احساسات آنها روش مناسب !!مهندسی، یعنی دروغگویی برخاسته از ذات آخوند است و در کمال بیشرمی هم بر این عمل صحه می گذارند.

نظر سنجی «سایت انتخاب»:

«با توجه به انتشار اخباری در مورد «اعلام خبری دروغ در ورزشگاه تبریز» در مورد تساوی سپاهان و تاثیر آن بر بازی تراکتور، چه تدبیری باید اندیشید؟
تکرار بازی تراکتور – نفت
27.49%
برخورد شدید با عوامل ماجرا و معرفی انان به افکار عمومی برای جلوگیری از تکرار چنین افتضاحی کفایت می کند
48.52%
نتیجه بازی ها غیرقابل برگشت است و اقدام مسئولین، روشی مناسب برای کنترل احساسات هواداران تراکتور بوده است
23.99%
تعداد کل آراء : 742».

کافی است به چهره مربی پرتغالی تیم تراکتوری سازی بعد از شروع شادمانی کسب قهرمانی و ناراحتی اش بعد از اعلام نتیجه واقعی بازی سپاهان و سایپا نظری بیندازیم و به عمق خباثت و شارلاتانیسم آخوندی پی ببریم.

تنها و تنها در ام القرای جهل و جنایت است که چنین شعبده ای آنهم در یک بازی فوتبال بکار گرفته می شود. جو امنیتی تبریز متشنج گزارش شده است و دستگیری مردم معترض کماکان تا پاسی از شب ادامه دارد.

حال آقای اوباما و تیم همراهش می خواهند با چنین جا …. نی که از هیچ پرنسیپی برخوردار نیستند و از ابتدایی ترین اصول انسانی بری هستند و به شعور انسان ایرانی اینچنین خبیثانه توهین می کنند، وارد معامله شوند. مبارک است!!‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: