Timeline Photos
ای کاش بی‌ بی‌ سی‌ آن زمان که کشورمان ایران آباد و همسو با دنیای متمدن در حال پیشرفت بود، تا این اندازه به فرهنگ و هنر علاقه نشان میداد و آن زمان که هنر واقعی‌ در ایران ارج نهاده میشد و در موزه هنر‌های معاصر تهران که معاون پیشین رئیس جمهور آمریکا در مراسم گشایش آن را «یکی از زیباترین موزه‌های جهان» نامیده بود آثاری از اندی وارهول از بنیانگذاران هنر پاپ در این موزه موجود بود و وارهول خود رابطه خوبی با خاندان پادشاهی داشت و پرتره‌هایی از شهبانو فرح و اشرف پهلوی، کشیده بود..، بی‌ بی‌ سی‌ هر شب مشغول پخش سخنان ابو داعش بزرگ و پدر خوانده تروریست‌های جهان روح الله خمینی بود.

اما حال که خانه ما توسط یاران خمینی از پایبست به ویرانه‌ای تبدیل شده، خواجه در بند نقش ایوان است و برای چسباندن کپی نقاشی بزرگان روی بیلبورد ها، خبرش را به صورت افرتگونه جهانی‌ می‌کند تا آنجا که صدای اعتراض برخی‌ از جوانان تیز‌بین را هم در آورده.

یکی‌ از کاربران فیس‌بوک در کامنتی نوشته است:

"فکر کنم بار دهم هستش که درباره این اقدام شهرداری پست میذاری بی بی سی جان! پولی چیزی گرفتی از شهرداری؟؟؟ راستشو بگو همه خودی ان"

اما بی‌ بی‌ سی‌ و کارمندان ایرانی‌ که هر روز برای حسن روحانی و جواد ظریف جیغ بنفش میکشند به ما نخواهند گفت، چرا مامور امنیتی در دولت "تدبیر و امید" قصد تجاوز به یک دختر جوان داشت، چرا دولت به جای مجازات مامور متجاوز خود، مردم را تهدید به برخورد خشونت آمیز کرده است؟ بی‌ بی‌ سی‌ به ما نمی‌گوید چرا جواد ظریفش، با وقاحت میگوید: خامنه‌ای همیشه به انتخاب مردم ایران احترام گذاشته است

بی‌ بی‌ سی‌ به ما نمی‌گوید چرا دولت روحانی تجاوز به دانش‌آموزان پسر در مدارس را یک "کشش دو طرفه" نامید، بی‌ بی‌ سی‌ به ما نمی‌گوید چرا ….

اما با این وجود بی‌ بی‌ سی‌ فارسى جديدا ادعا می‌کند بینندگانش افزایش یافته است. صادق صبا، رئیس بخش فارسی بی‌بی‌سی دلیل این افزایش ببینده را در این می‌داند که این شبکه همچنان مورد اعتمادترین رسانه برای دریافت خبر برای مردم ایران است!!!

http://j.mp/1H94XLY

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: