و باز هم دختری دست به خودکشی زد، اینبار در شیراز یک دختر دانشجو خود را در دانش…

‫و باز هم دختری دست به خودکشی زد، اینبار در شیراز

یک دختر دانشجو خود را در دانشگاه آزاد شیراز به آتش کشید!

روز پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت، وقتی دانشجویان دانشگاه آزاد شیراز واحد پردیس واقع در صدرا وارد دانشگاه می شدند، در پارکینگ شاهد واقعه تلخی شدند که دلیلش برایشان مشخص نبود.

خوشبختانه با حضور به موقع نیروهای امدادی و انتقال وی به بیمارستان، دختر جوان از مرگ نجات یافت.

علت خودکشی این دانشجو هنوز مشخص نشده است! همانطور که علت قربانی شدن بسیاری از دختران ایرانی‌ در پرده‌ای از ابهام قرار گرفته است!

مدیر مسول سایت سپیده دم در تاریخ ۲۰ آبانماه گفتگویی انجام داد با لادن برومند مدیر بنیاد عبدالرحمان برومند و علت حمایت ایشان از صفحهٔ آزادی‌های یواشکی را جویا شد ، و ادعا نمود که شواهدی غیر قابل انکار قابل ارائه به دادگاه‌های بین المللی در اختیار دارد که نشان می دهد معصومه علینژاد با نام جعلی مسیح، مستقیماً با ماموران وزارت اطلاعات همکاری مینماید!
در پاسخ خانوم لادن برومند گفتند فرض کنیم که اینطور باشد، اما حالا که این صفحه پوست جمهوری اسلامی را کنده است!

پس از این گفتگو به جای آنکه خانم لادن برومند اسناد و شواهد مدیر مسئول سپیده دم را بررسی‌ نمایند، مقدمات اهدای جایزه به معصومه علی‌ نژاد در ژنو را فراهم نمود! همین فردی که این روز‌ها گریه دروغینش جهت فریب افکار عمومی‌ افشا شد!

لازم به ذکر است ما دیگر انتظاری نداریم که خانم لادن برومند یا آقای افشین افشین جم عضو شورای ملی‌ که هر روزه همت خود را صرف تبلیغ برای صفحه "آزادی‌های یواشکی" مینماید و ایشان هم سال گذشته در یک گفتگوی اسکایپی در پاسخ به مدیر مسئول سایت سپیده دم گفت: "فکر می‌کنید چند نفر قربانی شود! "، به ما پاسخگو باشند و توضیح دهند چرا به جای اینکه "پوست جمهوری اسلامی کنده شود"، اکنون هر چند روز یک بار پوست زنان و دختران ایرانی‌ کنده میشود!

اما میتوانیم در یک هشدار جدی از همه مردم ایران تقاضا کنیم از ارائه هرگونه اطلاعات به گردانندگان صفحه آزادی‌های یواشکی و به شخص معصومه علینژاد خود داری نمایند.

خانم نسرین ستوده و همسر ایشان رضا خندان هم که جز اولین افرادی بودند که از صفحه " آزادی‌های یواشکی" حمایت و اعتبار جایزه ساخاروف را خرج پروژه های مختلف وزارت اطلاعات کردند نیز قطعا می‌بایست به زودی جوابگوی مردم باشند.

گفتگو با لادن برومند و سهیل پرهیزی را میتوانید در لینک زیر بشنوید و بخشی از شواهد را مشاهده نمایید:

http://j.mp/1zNMQer

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: