واکنش احتمالی‌ مرضیه افخم سخنگوی وزارت تکذیب در امور خارجه: “طبق آخرین تحقیقا…

‫واکنش احتمالی‌ مرضیه افخم سخنگوی وزارت تکذیب در امور خارجه:

"طبق آخرین تحقیقاتی که توسط نهاد های بین المملی و مرکز استراتژیک قرارگاه عمار انجام شده، گویا این هتل معمارش صهیونیست بوده و تعمدا برای هتل لابی نساخته تا اگر روزی یک مامور وزارت اطلاعات خواست از یکی از پرسنل هتل خواستگاری کنه، مجبور بشه با کلک و حقه بازی اونو بکشونه به طبقه چهارم و در اتاق در بسته این کار خیر انجام بده تا رسانه های غربی و دشمن بتوانند از ماجرا سوءاستفاده کنند."

پس از انتشار سخنان مرئیه افخم سخنگوی وزارت تکذیب در امور خارجه، جیغ‌های بنفش طرفداران دولت "تجاوز و اسید" به منظور تشکر به هوا بر خواست. هادی قائمی رئیس گروه کمپین بین المللی حقوق بشر و از اعضای سابق نایاک، سخنان افخم را یک گام هرچند کوچک اما به سوی تحقق‌ حقوق از دست رفته زنان توصیف کرد. معصومه علینژاد سردسته "مبارزات لواشکی" نیز با مادر این دختر قربانی مصاحبه کرده، ضمن گرفتن عکس سلفی، مکالمه را ضبط و با یک گریه میکس نموده و سریعا به نفع خود و جنبش سبز فسفری تزریق نمود!

محمد نوریزاد نیز با اولین پرواز صلح و دوستی‌ سریعا خود را به مهاباد رسانده و ضمن ابراز همدردی عکس هایی را در میان مردم معترض پخش نمود و از آنها خواست تا در جهت پخش عکس‌ها تلاش کنند. مردم مهاباد با دیدن عکس‌های خاتمی در دست نوریزاد، او را با کتک مفصلی حواله تهران کردند، اما نوریزاد از رو نرفت و اینبار با انتشار تصاویر سلفی ادعا نمود ماموران وزارت اطلاعات او را مورد ضرب و شتم قرار دادند، بار دیگر جیغ‌های بنفش در حمایت از نوریزاد به هوا برخواست و از همهٔ مردم دنیا خواسته شد تا به نمایشگاه نقاشی‌های نوریزاد در تهران و لوس انجلس آماده و با خریدن حداقل یک تابلو با قیمت ناقابل ۳۰ میلیونی حکومت اسلامی را سرنگون نمایند … در این میان بنا به گزارش‌های رسیده یک مامور دیگر وزارت اطلاعات دولت "تجاوز و عصی" از یک دختر ایرانی‌ در یکی‌ دیگر از شهر‌های ایران خواستگاری نمود و باعث خودسوزی دختر شد، و مجددا این چرخه به شکلی‌ دیگر تکرار شد، تکذیب مرضیه، جیغ بنفش هادی قائمی، …

اما حال یک سوال جدی به راستی رژیم اسلامی چه درد بی‌درمانی دارد که نخست سرکوب و سپس کتمان کرده و دروغ می گوید و در نهایت همهٔ انگشتان به سوی ضد انقلاب و اسراییل و آمریکا نشانه می رود؟

رسانه های هزار و یک رنگ رژیم برای چه به صدا درمی آیند…

رژیم منفور اسلامی که هتا تاب و تحمل یک روزنامه ی ساده ی اپوزوسیون نما و درون حکومتی که همانا اسهال تلبان ولایت فقیهی باشند را هم ندارد، چه رسد به اپوزوسیونی که خواستار رفراندوم برای دگرش ماهیت رژیم یا بازبینی قانون اساسی باشد یا برداشتن اصول "اسلام ناب محمدی" همچون ولایت متلقه ی فقیه خونخواره را !!

در چنین جوی است که رژیم ضد ایرانی ولی فقیه، رسانه های رنگارنگ و سازمان یافته ی اطلاعاتی و امنیتی و نشخوار کننده ی خود را در هزاران و یکسو بر افکار همگانی مردم درون مرز چیره ساخته، رسانه ی ملی تلوزیون و رادیو را به سود مطامع و خواست های ضد ایرانی و آزمندانه ی خود مصادره نموده و با تزریق پول ها کثیف رانت و دزدی های وزارت خانه و از راه زدن از گلوی مردم ایران، رگ های زندگی این رسانه های مزدور را خون می رساند.

هزاران و یک تارنمای حکومتی و ده ها هزار روزنامه ی مجیزگوی سر به آستان خامنه ای و خمینی حرامزاده، از بامداد تا شام در حال مغزشویی ملت بیچاره ی درون مرز هستند.

می دانم که خوانندگان این سطور شوربختانه شاید درصد کمی از ایشان از جمله کسانی باشند که در مورد رویدادهای روزانه و تحلیل ها، سری به تارنماها و روزنامه های حکومتی هم بزنند و اگر چنین است بد نیست از این پس چنین کنند تا دریابند که رژیم چگونه بر دهان حقیقت افسار می زند.

رژیم بی شرافت اسلامی همه ی توان اطلاعاتی و ضد اطلاعاتی خود را به کار گرفته تا ماجرای تجاوز به پریناز خسروانی را ماست مالی کند و جوری از اپوزوسیون برانداز نوشته اند و گفته اند "ضد انقلاب" که انگار این را خودمان نمی دانیم یا از شنیدنش شوکه می شویم. آری جنابان فرومایه من براندازم و سرنگونی تنها کاری است که با شما و تمامیت رژیم شما دارم.

رژیم ملایان یاوه سرایی ها کرده اند که آن دختر پاکدامن که خود را از ترس تجاوز به کشتن داد، اسلن در هتل بوده که از وی خواستگاری بشود !! اسلن این مادر و پدرش بوده اند که با ورود ناگهانی با محل اقامت آن فرد مشکوک که خیلی اتفاقی با آن دختر بی پناه همراه بوده، وی را مجبور کرده اند که از پنجره ی اتاق اشکوب چارم خود را پایین بیندازد !!
نه اسلن داستان را دوباره عوض کرده اند و گفته اند این دختر داشته می رفته پایین که سرعتش زیاد بوده کمانه کرده خورده به میله های روبه روی بلکن و پرت شده پایین !!
نه نه، اسلن داستان این بوده که آن مردک نر که در اتاق بوده اسلن مامور امنیتی نبوده و اسلن صاحب هتل در پی 5 ستاره کردن هتلش هم نبوده که آن مامور خدای نکرده قول هایی به او داده باشد !! اسلن در آن اتاق کسی با دوربین مدار بسته دختر بیچاره را که نمی پاییده، اینها قصه های ضد انقلاب است، باور نکنید !!
عجب !!!!!!

حرامیان یک متنی را نوشته اند و کمی بالا و پایینش کرده اند و عین همان متن اصلی را در هزار و یک تارنما درج نموده اند:
شبستر خبر:
http://j.mp/1ItA7zf
هدانا:
http://j.mp/1ItA5ak

رویکرد اصلی همه ی این نوشته ها یکی اینست که آن فرد که قصد تجاوز بوده از مزدوران اطلاعاتی رژیم نبوده است !! این رویکرد دقیقن یعنی اینکه هتمن یکی از مهره های امنیتی بوده است که رژیم دارد آن را کتمان می کند؛ در این راستا گزاره های ورق پاره های رژیم را در نشانی های زیر ببینید:

الف:
http://j.mp/1ItA5al

الف:
http://j.mp/1EsCAUO

الف:
http://j.mp/1EsCAUP

خبر فارسی:
http://j.mp/1ItA5aq

به هزار و یک زبان یک خبر را صد جور و با درونمایه ای یکسان بیان می کنند که مبادا کسی از تور مغزشویی ایشان در امان بماند. نکته ای که پیوسته رژیم روی آن کار می کند اینست که متهم نه تنها "مزدور امنیتی" نبوده است که اسلن "کارمند دولت" هم نیست !!

این حرامیان اعتراض های گسترده ی مردم را سرفن یک "تجمع" عنوان کرده اند و با کتمان واقعیت به مردم دروغ گفته اند:

الف:
http://j.mp/1EsCAnz

در ارتباط با تارنمای حکومتی الف، یکی از کاربران نوشته است:
"چرا رسانه های حزب اللهی باید همیشه چندین قدم از ضد انقلاب عقب باشند؟ چرا وقتی مسئله شروع شد همان موقع رسانه های نظام اقدام به پوشش اخبار صحیح نکردند و میدان را به رقبای معاند واگذاشتند؟
چرا مثل جریان فتنه ۸۸ رسانه های نظام باید بایستند تا آشوب و تظاهرات به حد فاجعه برسد و بعد وارد میدان اطلاع رسانی بشوند. این ورود دیر هنگام به حق مصداق عبارت نوشدارو بعد مرگ سهراب است".

به راستی رژیم چه درد بی درمانی دارد که نخست سرکوب و سپس کتمان کرده و دروغ می گوید و در نهایت همه ی انگشتان به سوی ضد انقلاب و اسراییل و آمریکا نشانه می رود ؟

بیایید در اطلاع رسانی سهیم باشیم و سکوت نکنیم؛ رژیم از آگاهی و خیزش ما می ترسد.

داریوش افشار
19 اردیبهشت 2574‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: