در ادامه واکنش‌ها و توضیحات رسمی درباره حادثه مهاباد، رئیس دادگستری آذربایجان غر…

‫در ادامه واکنش‌ها و توضیحات رسمی درباره حادثه مهاباد، رئیس دادگستری آذربایجان غربی ضمن تکذیب ارتباط متهم با نهادهای امنیتی کشور، با استناد به معاینات پزشکی قانونی «هرگونه شایعه در مورد تجاوز به متوفی» را رد کرد.
به گزارش خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضائیه، توکل حیدری، رئیس دادگستری در آذربایجان غربی، روز جمعه، ۱۸ اردیبهشت، تاکید کرد که «رابطه‌‌ای در این حد بین متوفی و متهم وجود نداشته است».
وی با اشاره به بررسی «۲۵ پیامک رد و بدل شده بین متهم و متوفی» و همچنین «گفته‌های متهم» گفت که مهماندار این هتل پس از حضور «در اتاق متهم» از طریق یکی از «همکارانش» اطلاع یافته که مدیر هتل «مشغول کنترل دوربین‌های مداربسته است»، به همین دلیل «دستپاچه شده» و پس از طی کردن «چند بالکن کناری» قصد پریدن از بالکن به «طبقه پایین‌تر» را داشته، اما موفق نشده و به «پایین پرت» شده است.

معاون استاندار دولت "تجاوز و اسید" نیز گفته است: متهم فقط می‌خواسته از دخترجوان خواستگاری کند!

معاون امنیتی- سیاسی استانداری آذربایجان غربی در نشست ویژه ای که به همین مناسبت برگزار شد، تهدید کرد در صورت ادامه اعتراض ها، از روش‌های خشونت آمیز استفاده خواهد شد!

معاون استاندار میگوید به دختر مهابادی هیچ تعرضی نشده است. رسانه‌های "ضدانقلاب" را مسبب نا آرامی‌هایی می‌داند که در آنها ده‌ها نفر زخمی و پنج نفر دستگیر شدند!

کاربران فیس‌بوک در واکنش به سخنان مقامات دولتی میگویند:

– از ريحانه هم ميخواست بشت درهاي بسته خواستكاري بشه ولي ريحانه راهي نداشت كه در بره اخرش هم به خاطر دفاع از ناموس اعدام شد اين دختر هم داشت خواستكاري ميشد بشتًدر قفل شده واكر موافقت نميكرد تجاوز ميشد و جون مخالفت كرد از بلكن بريد بيرون ،،،،تا كي دروغ تاكي مظلوم نمايي اطلاعاتي ها تا كي بايد ناموس و جان مردم در تعرض باشه ،،اي مردم يكي بشيم و به اعتراض بر خيزيم اخه خواستكاري تو هتل بشتًدرب بسته ،مكه اين دختر خانواده نداشت

– مثل اسید پاشی اصفهان به کجا رسید کار ارواح بوده

– چرا عكس متهم رو پخش نمى كنن؟؟

– دروغ هم بلد نیستن بگن!!!خواستگاری میتونه لابی هتل انجام شه … چرا طبقه چهارم پشت درهای بسته؟ این چجور خواستگاری بوده که دختر از وحشت خواستگار خودش رو از طبقه چهارم به پایین پرت کرده!؟ دروغ هم بلد نیستن بگن!!!

– با چه منطقی میگن میخواسته خاستگاری کنه خودشو پرت کرده پایین؟ حداقل دلیل قابل قبول نمیان درست کنن بگن. با چاقو ازش خاستگاری کرده که خودشو پرت کرده پایین؟! بهش نه گفته این پرتش کرده پایین؟!

– از این به بعد در هر خانخواستگاری میتونه لابی هتل انجام شه … چرا طبقه چهارم پشت درهای بسته؟ این چجور خواستگاری بوده که دختر از وحشت خواستگار خودش رو از طبقه چهارم به پایین پرت کرده!؟ دروغ هم بلد نیستن بگن!!!خواستگاری میتونه لابی هتل انجام شه … چرا طبقه چهارم پشت درهای بسته؟ این چجور خواستگاری بوده که دختر از وحشت خواستگار خودش رو از طبقه چهارم به پایین پرت کرده!؟ دروغ هم بلد نیستن بگن!!!خواستگاری میتونه لابی هتل انجام شه … چرا طبقه چهارم پشت درهای بسته؟ این چجور خواستگاری بوده که دختر از وحشت خواستگار خودش رو از طبقه چهارم به پایین پرت کرده!؟ دروغ هم بلد نیستن بگن!!!ه ای که فرزند دختر در آن وجود دارد،یک خودکشی نیز انجام خواهد شد.چون بالاخره پای خواستگار به اون خونه باز میشه!(چون طرف میخواسته خواستگاری کنه اون هم پشت درهای چهار قفله شده،دختره خودکشی کرده).

– ما یادمون نرفته صانع ژاله رو هم اول کردنش بسیجی حتی براش پدر و مادر تقلبی ساختن و نشون دادن، اینم همونه. فردا یه نفر میارن نشون می دن جای مادرش که بگه دختر من با قاتل رابطه داشته و….. الی آخر.

– این اراجیف چیه تحویل مردم میدین؟!؟! دوربینهای مداربسته دقیقا چی نشون میده؟! خوب طرف که بعد از تجاوز بهش خودش ننداخته پایین قطعا قبلش برای اینکه اجازه نده همچین اتفاقی بیفته خودشو پرت کرده دیگه…. بعدش از بالکن طبقه چهارم دقیقا میخواسته کجا فرار کنه؟!)! اونم یه دختر؟!؟!‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: