«اگر ظلمی شده است که شده است همه بیاییم عفو کنیم و به آینده نگاه کنیم و اگر به ن…

‫«اگر ظلمی شده است که شده است همه بیاییم عفو کنیم و به آینده نگاه کنیم و اگر به نظام و رهبری ظلم شده است!!! به نفع آینده از آن چشم پوشی شود و ملت هم از ظلمی که بر او وفرزندانش رفته است می‌گذرد و آن وقت همه به آینده بهتر رو خواهیم آورد».

این بخشی از سخنان سید محمد خاتمی است. حمد خاتمی، سیاستمداری که مدعی تقلب در انتخابات ۸۸ نشد، و و تقلب در انتخابات سال ۸۴ را تائید کرده بود.

حال پس از برخواستن جوانان در مهاباد، یکی‌ از هموطنان به نام مجتبی‌ می‌گوید: رهبر…ما را ببخش كه سربازان گمنام امام زمان فرصت نكردن به همه ما تجاوز كنند!

و هموطن دیگری به نام وحید می‌گوید: « فریناز و پرینازها هر روز در معرض تهدید و تجاوز ماموران حکومت اسلامی هستند. فریناز اگر تن به تجاوز میداد سنگسار میشد و اگر در دفاع از خودش این مامور وزارت اطلاعات را میزد سرنوشت ریحانه جباری در انتظارش بود و اعدامش میکردند. او تنها راهی که برایش باقی مانده بود همین بود خود را قربانی کند و اجازه ندهد ماموران خدا به او تجاوز کنند. خانم خسروانی مرگ شرافتمندانه را ترجیح داد و حقارت و کث…ت ماموران وزارت اطلاعات و رژیم اسلامی را یک بار دیگر به ثبوت رساند. »

جوانان با حمله به هتلی به نام تارا، آن را به آتش کشيدند
فعالان میگویند: قصد تجاوز به دختر کرد بدجور تاوان داره!
جوانان در مهاباد در اعتراض به قصد تجاوز به فریناز خسروانی مهماندار هتل تارا، توسط مامور وزارت اطلاعات دولت روحانی، که از پنجره يکی از طبقات اين هتل به بيرون پريده و درگذشته است، تجمع کردند و در حرکتی مشترک به داخل هتل تارا رفتند و وسایل را از هتل بیرون انداخته و قسمتی‌ از هتل و پرچم جمهوری اسلامی را نیر به آتش کشیدند و با نیروهای ضد شورش درگیر شدند!

در این اخبار گفته شده که مامور امنیتی از مدیر هتل تارا خواسته بود امکان چنین مسئله‌ای را برایش به وجود بیاورد تا در عوض، برای تبدیل این هتل به یک هتل پنج ستاره مساعدت کند.‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: