افشا گری یک زن ایرانی‌ در رابطه با آزادی‌های یواشکی و معصومه علی نژاد در ادام…

‫افشا گری یک زن ایرانی‌ در رابطه با آزادی‌های یواشکی و معصومه علی نژاد

در ادامه افشاگری سایت سپیده دم : در خصوص خانم معصومه علی نژاد قمی ( مسیح علینژاد مازندرانی فعلی ) ؛ به دو حقیقت عمده اشاره میکنم و واکاوی … ؛ الف : ) ۹ کشته شدگان حوادث ۱۳۸۸ ـــ ب : ) پروژه آزادیهای یواشکی ۱- مصادره تمام کشته شدگان حوادث اعتراض به تقلب انتخاباتی سال ۱۳۸۸ وبه بعد ، به نفع جنبش موسوم به سبز واصلاح طلبان . همانگونه که رژیم جمهوری اسلامی ؛ کلیت افراد کشته شده ( شهدا ) و رزمندگان وجانبازان واسراء و …. در ۸ سال جنگ علیه ایران وعراق را به نفع خود مصادره نموده است ؛ یعنی اینکه ؛ این افراد ؛ نه برای ناموس ووطن ومعنویات و… ؛ بلکه برای حفظ رژیم آخوندی جمهوری اسلامی ؛ به جبهه‌ها رفته بودند ، در حالیکه خیل عظیمی از همان رزمندگان وجانبازان واسراء و ….. الان بیدار گشته ومخالف رژیم میباشند . ۲- اگر حتی موافق نظر برخی از دوستان، پروژه آزادی‌های یواشکی را ــــ سناریو وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی فرض نکنیم… درد جامعه ما بی‌آگاهی وبی فرهنگی است ؛ نه صرفآ حکومتهای دیکتاتوری ؛ تابو وقتی میشکند که پرده روی مغزها کنار برود نه چادر روی سرها ؟!!!!! … حجاب امر فرهنگی است و به فراخور خانواده‌ها وتربیت آنها تفاوت میکند …. مگر این نکته ظریف ـــ ادعائی شما ـــ را دنیا نمیدانست یا زنان ایرانی ؟!!!!! مگر شما به داخل ایران تشریف نبرده اید یا نیستید ؛ کدامیک از خانمها روسری را به مانند برقع مدنظر آخوندها ؛ سر خود میکنند ؟!!! در روی آن خانمهای سنتی هم که به فرائض رادیکال اسلامی اعتقاد دارند ؛ آیا ماهواره و رژیم و… و… مگر تاثیر دارد ؟!!!! تابو یک نظام دیکتاتور وقتی میشکند که قوانین ضد زن در آن ؛ چه در قوانین خانواده وچه در قوانین تبعیض امیز اعم از اشتغال وحقوق و…. حذف شود !!!! تابو وقتی میشکند که تابو رفتار آن جامعه و مردان آن ؛ با زنان ومادران وخواهران ودختران همدیگر بشکند وبرای سوء استفاده جنسی وحقوق کمتر و… …بهره کشی و سوء استفاده نکنند ؟!!!!! آیا در امر اخیر که توسط مردم عادی بر روی مادران خواهران وزنان ودختران همدیگر روا میدارند ؛ مستقیما حکومت تاثیر دارد !!!!! مطمئن باشید ؛ اگر الان به فراخور زمان ؛ اغلب زنان ، روسری ومقنعه و … بر سر دارند … در صورت تغییر زمان هم ؛ از سر خواهند افکند … زنان جامعه ایران ، ۵۶ سال ، بدون روسری و… بوده اند ؛ مثلا همین خانم معصومه علینژاد قمی وفرهنگ خانواده وی بود که حتی سالها بعد از خارج شدن از ایران ؛ حجاب داشت؟!!!!!!!!! .. با توجیه ومغلطه وسفسطه روشنفکران به اصطلاح مذهبی کاری نداریم ( بدیهی است که برای هر امری ، از قبل ، هزاران توجیه و بهانه دست و پا میکنند تا جواب آتی منتقدان را بدهند … )

یک مبارزه باید منظور وهدف خود را تعیین کند … الان فرض کنید که ۴۵ میلیون نفر جمعیت مونث ایرانی، صفحه آزادی یواشکی را لایک کرده اند ( نه چند صد هزار نفر …. که نماینده آنها هم نیستند ) یا چند صد هزار نفر پنهانی چادرو روسری را برداشته وعکس وفیلم ارسال کرده اند …. ( نه اصلا چند صد نفر ، که نماینده همه زنان هم نیستند ….) اصولا منظور از این مبارزه چه بود ؟!!!!، چه نقشی در آبادی وآزادی ایران و مردم آن و بخصوص زنان می توانست داشته باشدو میخواست چه نتیجه‌ای بگیرد؟ ؛ آیا می خواست ومیتوانست به نقض حقوق بشر در مورد زنان پایان دهد یا میتوانست قوانین ضد زن را تغییر دهد ( که نقض حقوق زنان از ان سرچشمه میگیرد .) یا میخواست بی‌حجابی را آزاد کند ……… میخواست محکومیت هزارباره تکراری جمهوری اسلامی را در خصوص نقض حقوق بشر فراهم آورد … ( جمهوری اسلامی که به محکومیت اعدام‌ها اعتنا نمیکند ودر این ۱۲ روز ؛ بالای ۱۲۰ اعدام "" آنهم مشخص واعلام شده "" در زندانها صورت داده است … … میخواست به محکومیت در خصوص بی‌حجابی عمل واعتنا کند ؟!!!!! ) …و …. یا میخواست تحریمها را رفع کند یا اعدامها را متوقف کند ؟!!! یا میتوانست به تبعیض علیه زنان پایان دهد ؟!!!!مگر قبل از این پروژه ، زنان مبارزه نمینمودند … ..یا رژیم را در این خصوص جری تر کند ؟!!!! ــــ حال این صفحه فیسبوکی ، چه منفعتی برای نظام جمهوری اسلامی داشت : خانم معصومه علینژاد قمی ( مازندرانی )که پروژه آزادی‌های یواشکی را( با تبلیغات بی‌حد وحصر لابی جمهوری اسلامی در voa&bbc و بخصوص radio farda و….) راه انداخت …در داخل عناصر جمهوری اسلامی آن را پروژه سیا و…… نامیده وبر هیجان ان افزودند و….. که عده ای از هول حلیم در دیگ افتاده که برای نمونه مثلا در اصفهان بر روی آنها از طرف عوامل حکومتی اسید پاشیده شد ( کو دستگیری عوامل آن ؟!!!!!!!!) …….. عده زیادی در تهران ؛ با پرونده سازی بنام فرقه ضاله بهائیت و کاربران فیسبوک …. از سوی قاضی ابوالقاسم صلواتی ومقیصه و….. … دست کم از ده تا سی سال زندان محکوم شده اند و……و مهمتر آنکه رژیم جمهوری اسلامی ، توجیهی برای تصویب قانون علنی سرکوب مردم ، در حمایت از سرکوبگران بنام قانون "" حمایت از امران به معروف وناهیان از منکر """ داشته باشد ؛ که دیروز تصویب وقطعی شد …. آیا متن این قانون را دیده اید که رژیم ۳۶ سال بود از ترس عواقب واعتراضات اجتماعی ، عاجز از تصویب ان بود !!!!!!!! ( به سخنرانی نمایندگان مجلس توجه کنید ) و البته منفعت دیگر ان ثروت کلان برای خانم معصومه علینژاد قمی ( مازندرانی ) بود …. عرض کردم : """تا احمق در جهان است … مفلس در نمیماند""" و این حکایت ۳۶ سال است که برای مردم عوام ادامه دارد ؛ همانها که روزی خمینی را در هوای آب وبرق مجانی و … در کره ماه جستجو می کردند و …

ملکه راد
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

هموطنی باهوش و نکته سنج به نام حسن در مورد گریه دروغین معصومه علی‌نژاد (با نام جعلی مسیح) نوشته است: "آدم وقتی گریه اش میگیره دوست داره بره یه گوشه ای تو تنهایی با خودش خلوت کنه نه اینکه جلو دوربین وایسه و فیلم بگیره و پخش کنه!

خدا بهمون رحم کنه شغال و گرگ و میش همه به یه شکل در اومدن و همه میگن ما میش هستیم و با شماییم"

معصومه علی‌نژاد اعتراف کرده سه بار ویدیو را ضبط نموده!!! احتمالا خودش هر بار از اجرای این خیمه شب بازی خنده اش گرفته!

معصومه علی‌نژاد پس از اینکه متوجه شد این نمایش مسخره باور پذیر نیست، ویدئو را از صفحه خود پاک نمود!

خیمه شب بازی معصومه علی‌نژاد را میتوانید در این ویدئو ببینید:
http://j.mp/1I3uyJ2

سیروس ملکوتی: چه وعده ای گريه خاموش و دروغينت قرار است به ما بدهد؟
راستی چرا ميخواهد و اصرار دارد خود را گريان و اندوهگين نشان دهد و نه خشمگين؟ ايا غمگين نمايی اسلاميش كه با گريستن خشك اشكار ميشود مبين تصويريست كه او از خود به مثابه يك روزنامه نگار قربانی نظام ميخواهد تحويل ما دهد؟ اگر اينچنين است اوج ترقی و رشد معيشتی اين خانم در همين خارج از كشور بوده و هست. نه طعم تلخ اوارگی را چشيده و نه بی مهری غريبانه را يكدم حس نموده است، از همان اغاز ورودش بر كول تبعيديان نشست و سواری گرفت، رونق زندگيش كه افزون شد، چراغ تك سو خانه اش كه چلچراغ شد، مدعی تاج و تخت هم كه در گودش چرخ زد تا او كسوت اشتهاری فراتر از قامتش را به تن كند، همه رسانه های كلان كه در اختيارش قرار داده شدند، خلعت و نشان هم كه همچون ديگرانش دريافت نمود. اخه دختر جان گريه ات كدام حسرت را نشانه گرفته؟ يا انكه انتظارت اين بود كه ظريف هنگامی كه در مسند قدرت و فرمانبرداری از كجاوه قدرت است رازدار بارگاه خودكامگی نباشد؟ و خواجه گی خود را در حرم اقا به تاراج بسپارد؟ تو برای دروغ يك ديپلمات مي گريی و يا نمايش گريستن را ايفای نقشت ميكنی ، خب كه چی؟ چه وعده ای گريه خاموش و دروغينت قرار است به ما بدهد؟ شايد هم همين را ميخواستی كه به حسابت بياوريم حتی اگر به خنده و تمسخر باشد. اگر اينچنين است كه باز به خال زدی و بار ديگر بر سر زبانها جاری شدی.
سیروس ملکوتی
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

معصومه علی‌نژاد (با نام جعلی مسیح) پدیده‌ای است که باید از نو شناخت! این «زن حیله گر» در آخرین خیمه شب بازی تراژیک و کمدی خود یک ویدیوی کوتاه در صفحه فیسبوکش منتشر کرده است که در آن بخشی از صحبت‌های اربابش (ظریف، وزیر امور خارجه) در مورد عدم وجود روزنامه‌نگاران زندانی در ایران پخش می‌شود. معصومه همین امر را بهانه‌ای قرار داده و به صورت تصنعی و غیرمتعارف در مقابل دوربین شروع به گریه و زاری می‌کند!
علی‌نژاد اعتراف کرده سه بار ویدیو ضبط را ضبط نموده احتمالا خودش هر بار از اجرای این خیمه شب بازی خنده اش گرفته
فراموش نکنیم که صفحه آزادی‌های یواشکی تنها چند روز پس از حمله بی‌ رحمانه «پنجشنبه سیاه» در بند ۳۵۰ اوین و ضرب و شتم زندانیان سیاسی راه اندازی شد، (پنجشنبه سیاه اواخر فروردین ۱۳۹۳ – راه‌اندازی صفحه آزادی‌های یواشکی اوایل اردیبهشت ماه ۱۳۹۳) و اعتراض خانواده‌ها در داخل کشور و فعالین حقوق بشر در خارج از کشور را که میرفت دولت جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد و وادار به پاسخگویی نماید، خنثی نمود!
و دولت روحانی نه تنها عاملین حمله را مجازات نکرد بلکه اکنون باید شاهد باشیم که وزیر خارجه با پر رویی وجود زندانی سیاسی و عقیدتی‌ را تکذیب می‌کند!
بارها اعلام کردیم صفحه آزادی‌های یواشکی توسط وزارت اطلاعات گردانده میشود! اما متاسفانه جیغ‌های بنفش لابی‌های طرفدار حکومت در خارج از کشور باعث گم شدن صدای ما میشود!
البته هستند هموطنان عزیزی که دست کثیف عوامل نفوذی حکومت را خوانده اند!
یک زن هوشیار ایرانی‌ به نام ستاره نوشته است: "خانم علی نژاد، گریه های شما نه برای زندانیانِ سیاسی است، نه برای روزنامه نگارانِ زندانی، و نه کارگر زندانی و معلم بی حقوق و پرستار دردمند ! گریه ی شما حتی برای این نیست که آقای ظریف همچون محمود احمدی نژاد و دیگر سرانِ رنگارنگِ رژیم با کمالِ وقاحت به چشمان جهانیان زل می زند و با لبخندی تنفر برانگیز دروغ می گوید و وجود زندانی سیاسی و روزنامه نگار زندانی در ایرانِ تحتِ حاکمیتِ جمهوری سیاه اسلامی را انکار می کند! گریه ی شما برای این است که این یکی رنگتان هم ، رنگ باخت! شما اصطلاح طلبانِ استمرار طلب نظام، در کارِ رنگرزی و قالب کردنِ دروغگوترین، مزورترینِ و جانی ترین موجودات به مردمِ به جان آمده ای ایران هستید. سبز پلنگی، سبز سیدی و بنفش تان هم رنگ باخت، حال بدنبال کدامین رنگ هستید؟! "
لازم به ذکر است، معصومه علی‌نژاد پس از اینکه متوجه شد این نمایش مسخره باور پذیر نیست، ویدئو را از صفحه خود پاک نمود!
آیا وقت آن‌ نرسیده تا این همکار وزارت اطلاعات را که در جهت فریب افکار عمومی‌ تلاش می‌کند را برای همیشه بایکوت کنیم؟
کمی‌ سخت است ولی‌ میتوانیم با هم متحد شویم و مقابل این «زن حقه باز» باز بایستیم!
خیمه شب بازی معصومه علی‌نژاد را میتوانید در این ویدئو ببینید:
http://j.mp/1I3uyJ2

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: