جواد ظریف الدوله با بی‌ شرمی وصف نا پذیری گفته است: «ما کسی را به خاطر عقیده‌اش…

‫جواد ظریف الدوله با بی‌ شرمی وصف نا پذیری گفته است: «ما کسی را به خاطر عقیده‌اش زندانی نمی‌کنیم!!! روزنامه نگار دربند نداریم!»

«کسانی که مرتکب جرم شوند و قانون کشور را نقض کنند، نمی‌توانند پشت این‌‌که روزنامه‌نگار یا فعال سیاسی هستند، پنهان شوند. مردم باید به قانون احترام بگذارند. دولت برنامه‌ای برای بهبود وضعیت حقوق بشر در ایران دارد مانند همه حکومت‌های دیگر … »

پس از گذشت یک روز جواد ظریف با کمال بی‌ شرمی از سخنان دروغ های وقیحانه خود دفاع کرد و آن را پاسخی «مشخص، دقیق، و ضروری» خواند!

و معصومه علی‌نژاد (با نام جعلی مسیح) پدیده‌ای است که باید از نو شناخت! این «زن حیله گر» در آخرین خیمه شب بازی تراژیک و کمدی خود یک ویدیوی کوتاه در صفحه فیسبوکش منتشر کرده است که در آن بخشی از صحبت‌های اربابش (ظریف، وزیر امور خارجه) در مورد عدم وجود روزنامه‌نگاران زندانی در ایران پخش می‌شود. معصومه همین امر را بهانه‌ای قرار داده و به صورت تصنعی و غیرمتعارف در مقابل دوربین شروع به گریه و زاری می‌کند!

علی‌نژاد اعتراف کرده سه بار ویدیو ضبط را ضبط نموده احتمالا خودش هر بار از اجرای این خیمه شب بازی خنده اش گرفته

فراموش نکنیم که صفحه آزادی‌های یواشکی تنها چند روز پس از حمله بی‌ رحمانه «پنجشنبه سیاه» در بند ۳۵۰ اوین و ضرب و شتم زندانیان سیاسی راه اندازی شد، (پنجشنبه سیاه اواخر فروردین ۱۳۹۳ – راه‌اندازی صفحه آزادی‌های یواشکی اوایل اردیبهشت ماه ۱۳۹۳) و اعتراض خانواده‌ها در داخل کشور و فعالین حقوق بشر در خارج از کشور را که میرفت دولت جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد و وادار به پاسخگویی نماید، خنثی نمود!

و دولت روحانی نه تنها عاملین حمله را مجازات نکرد بلکه اکنون باید شاهد باشیم که وزیر خارجه با پر رویی وجود زندانی سیاسی و عقیدتی‌ را تکذیب می‌کند!

بارها اعلام کردیم صفحه آزادی‌های یواشکی توسط وزارت اطلاعات گردانده میشود! اما متاسفانه جیغ‌های بنفش لابی‌های طرفدار حکومت در خارج از کشور باعث گم شدن صدای ما میشود!

البته هستند هموطنان عزیزی که دست کثیف عوامل نفوذی حکومت را خوانده اند!

یک زن هوشیار ایرانی‌ به نام ستاره نوشته است: "خانم علی نژاد، گریه های شما نه برای زندانیانِ سیاسی است، نه برای روزنامه نگارانِ زندانی، و نه کارگر زندانی و معلم بی حقوق و پرستار دردمند ! گریه ی شما حتی برای این نیست که آقای ظریف همچون محمود احمدی نژاد و دیگر سرانِ رنگارنگِ رژیم با کمالِ وقاحت به چشمان جهانیان زل می زند و با لبخندی تنفر برانگیز دروغ می گوید و وجود زندانی سیاسی و روزنامه نگار زندانی در ایرانِ تحتِ حاکمیتِ جمهوری سیاه اسلامی را انکار می کند! گریه ی شما برای این است که این یکی رنگتان هم ، رنگ باخت! شما اصطلاح طلبانِ استمرار طلب نظام، در کارِ رنگرزی و قالب کردنِ دروغگوترین، مزورترینِ و جانی ترین موجودات به مردمِ به جان آمده ای ایران هستید. سبز پلنگی، سبز سیدی و بنفش تان هم رنگ باخت، حال بدنبال کدامین رنگ هستید؟! "

لازم به ذکر است، معصومه علی‌نژاد پس از اینکه متوجه شد این نمایش مسخره مورد باور بازیر نیست، ویدئو را از صفحه خود پاک نمود!

آیا وقت آن‌ نرسیده تا این همکار وزارت اطلاعات را که در جهت فریب افکار عمومی‌ تلاش می‌کند را برای همیشه بایکوت کنیم؟

کمی‌ سخت است ولی‌ میتوانیم با هم متحد شویم و مقابل این «زن حقه باز» باز بایستیم!‬


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: