مادربزرگ اوباما به حج عمره رفت «ساره عمر» مادربزرگ «باراک حسین اوباما» رئیس جمه…

‫مادربزرگ اوباما به حج عمره رفت

«ساره عمر» مادربزرگ «باراک حسین اوباما» رئیس جمهوری آمریکا به همراه پسرش (عموی باراک اوباما) برای دومین بار در عمرش، به مکه سفرکرد.

لازم به ذکر است مالک اوباما برادر باراک حسین اوباما نیز مسلمان است.

مالک اوباما خواهان فتح قدس و از حامیان متعصب گروه حماس است.

اوباما: شناسایی اسرائیل جزئی از توافق هسته‌ای نخواهد بود

در حالی که نتانیاهو خواستار تلفیق به‌رسمیت شناخته شدن کشورش از سوی جمهوری اسلامی با توافق هسته‌ای شده، اوباما تاکید کرد که این مساله اتفاق نخواهد افتاد.

بنجامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به عنوان یکی از مخالفان تفاهم هسته‌ای لوزان، خواستار رفع تهدید علیه کشورش از سوی جمهوری اسلامی شده بود و به رسانه‌های آمریکایی گفته بود که ایران باید رفتارش را تغییر دهد و خواستار محو اسرائیل نشود و این راه حل مورد نظر او، شناسایی اسرائیل از سوی حاکمان ایران بود.

باراک اوباما اما، روز دوشنبه به رادیوی ان‌پی‌آر آمریکا گفت که دلیل تاکید روی رسیدن به توافق هسته‌ای با جمهوری اسلامی این است که نمی‌توان روی تغییر رفتار رژیم ایران سرمایه‌گذاری کرد و به همین دلیل هم نمی‌خواهد سلاح هسته‌ای در اختیارشان باشد. اوباما افزود که گر ایران ناگهان تبدیل به آلمان یا سوئد یا فرانسه شد، آن‌‌وقت جور دیگری می‌توانستیم در باره‌ی زیربنای هسته‌ای‌‌اش حرف بزنیم و مذاکره کنیم.

لازم به ذکر است باراک اوباما اصرار میورزد که پیرو اسلام نبوده، و به هیچ کشور دیگری وفادار نیست
شاید ادعایش درست باشد، اما اکنون پرسش هائی در مورد یک اوباما دیگر مطرح است: برادر خود رئیس جمهور

آیا باراک حسین اوباما تحت نفوذ برادر ناتنی مسلمان خود که از طرفداران سر سخت گروه تروریستی حماسِ تحت الحمايت جمهورى اسلامى است قرار دارد؟

سال گذشته انتشار تصاویر «مالک اوباما» برادر ناتنی «باراک اوباما» با چفیه حماس بر گردن با عبارت "قدس از آن ماست و ما باز می‌گردیم"، خشم رسانه‌های آمریکایی را برانگیخته بود.
برخی رسانه‌های آمریکايی و اروپايی این عکس را تحت عنوان «برادر اوباما چفیه‌ای با شعار نابودی اسرائیل به گردن انداخته» را منتشر کرده‌اند. و توضیح داده‌اند که این چفیه مربوط به گروه اسلامگرای حماس است که از سوی دولت آمریکا در فهرست گروه‌های تروریستی قرار گرفته است.
برادر ناتنی اوباما این عکس را اخیرا در پایگاه اینترنتی خیریه که به نام باراک اوباما تأسیس کرده منتشر کرده است.

پایگاه اینترنتی خیریه «موسسه باراک حسین اوباما» که یک دفتر در شهر «الکسندریا» در ایالت ویرجینیا و یک دفتر دیگر در کنیا دارد حاوی ده‌ها تصویر و گزارش از فعالیت‌های خیریه و اسلامی در فاصله سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ است که مالک اوباما در آنها حضور داشته است.
مالک اوباما که رابطه نزدیکی با برادر ناتنی خود نیز دارد و بارها در کاخ سفید حضور پیدا کرده شاهد ازدواج باراک اوباما و همسرش بوده است.‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: