یک جوان ایرانی‌ طرفدار نظام پادشاهی مشروطه با نام مستعار “فرزند کوروش” از داخل م…

‫یک جوان ایرانی‌ طرفدار نظام پادشاهی مشروطه با نام مستعار "فرزند کوروش" از داخل مرز‌های ایران نوشته است:

مشکل شاهزاده عزیز این است که خیلی زود آلت دست افراد و جریانات سیاسی قرار می گیرد حالا هم حمایت خود را از این پیج فیسبوکی که به وجود آورنده آن مسیح علی نژاد هست و وابستگی این فرد به رژیم اهریمنی اسلامی بر هیچکس پوشیده نیست باز الت دست عوامل رژیم شده هست. جناب شاهزاده ما آزادی یواشکی نمی خواهیم ما آزادی را فریاد خواهیم زد اگر شما قدرت آن را ندارید که این امر را فریاد بزنید ما جوانان داخل ایران این کار را خواهیم کرد کاش ذره ای از اقتدار پدر بزرگ گرامیتان رضاشاه بزرگ را داشتید و کمی هم درایت و کاردانی پدر بزرگوارتان شاهنشاه آریانمهر را …

پاینده نام ایران و ایرانی برافراشته باد پرچم سه رنگ شیر و خورشید نشان

***
حسن روحانی «شیخ حیله گر» ، در وعده‌های انتخاباتی خود در سال ۱۳۹۲ گفته بود:

من عزت و غرور ملی ایرانیان را بازخواهم گرداند! کرامت را به دانشگاه و دانشجو برخواهم گرداند/ دختران ما در خیابان‌ها باید احساس امنیت کنند! نخواهم گذاشت مأموری بی‌نام و نشان از کسی سؤال کند! دختران جامعه ما خود حافظ حجاب و عفاف هستند.

و اما دولت فریبکار روحانی پس از انتخابات در رابطه با معضل "حجاب اجباری" چه کرد؟

– سخنرانی‌ در مشهد و تحریک نیروهای حزب‌الله
چند هفته قبل از اسید پاشی‌های زنجیره‌ ای

– طراحی یک دام بزرگ به نام " آزادی‌های یواشکی "
توسط وزارت اطلاعات

تصور کن اگه حتی تصور کردنش سخته …

یک لحظه تصور کنید اگر یک عکس و «فقط یک عکس» از رضا شاه پهلوی با آن‌ ابهت و یا محمدرضا شاه پهلوی جهت جذابتر شدن در مقابل دوربین با «لب‌های روژ زده» منتشر میشد، آخوند‌ها و طرفدارانشان چه یقه درانی‌هائی می کردند، کفن پوشان به خیابان می‌آمدند و … چه بسا همین موضوع به تنهایی باعث انقلاب و سرنگون ساختن خاندان پهلوی می شد!
اما اکنون که تصویر حسن روحانی با «لب‌های روژ زده» منتشر شده
هیچ کس اعتراضی نمیکند، نه حسین شریعتمداری، نه مترسک‌های مجلس شورای اسلامی که به دلواپسان معروف شده اند، نه جبهه‌ پایداری و همه کسانی‌ که به ظاهر مخالف روحانی هستند. گویی قلاده آنها هم دست آقاست و فقط در زمان‌های مناسب جهت اعتبار بخشی به روحانی و خاتمی پاچه میگیرند، اما در مقابل نقطه ضعف واقعی‌ سکوت محض اختیار میکنند …
اما کامنت یک آخوند به نام قاسم باصری در صفحه سپیده دم جلب توجه میکرد که یادآور ضرب المثل آخوند‌ها «اگر گوشت هم را اگر بخورند، استخوان هم را دور نمی‌‌اندازند» بود. باصری نوشته : " کاش یکی اینجا بود و اتاق گریم و ضرورت گریم را برای فیلمبرداری در استودیو به دوستان می گفت. کاش "
به نظر میاید «مجاهدین خلق» نیز استخوان آخوند‌ها را دور نمی‌‌اندازند، چرا که آنها نیز در مورد تصویر حسن روحانی با آرایش غلیظ سکوت اختیار کردند!
در پاسخ به کسانی‌ که آرایش و استفاده از روژه لب را امری عادی می‌دانند تقاضا می‌کنیم، عکس یک سیاست مدار مرد در دنیا به ما نشان دهید که همانند شیخ حیله گر «روژ لب» غلیظ استفاده کرده باشد.
ضمنا اگر آراستگی خوب است چرا این اجازه به زنان ایرانی اجازه داده نمیشود؟
چرا مجریان زن، هنرپیشه ها، … مقابل دوربین با صدها ممیزی مواجه میشوند؟
چرا زنان ایرانی را در خیابان به خاطر آرایش و حجاب مورد آذر اذیت قرار میدهند تا آنجا که در روز های گذشته زنی پس از تذکر نیروی انتظامی , به سیم آخر زد و در اعتراض به دخالت ماموران لخت شد!
سال ۱۳۹۲ خبر بوتاکس کردن احمدی نژاد در بسیاری از رسانه‌‌ها منتشر شد. داماد او «مهدی خورشیدی» در گفت‌وگویی درباره شایعه عمل جراحی زیبایی پدر زن اش گفته بود:« ایشان بوتاکس نکرده چون بوتاکس بیشتر صورت را باز می‌کند،تا جایی که می‌دانم در سفرهای استانی زیر آفتاب و این‌طرف و آن‌طرف پوستشان خیلی اذیت شد».
حال با دقت به تصاویر حسن روحانی متوجه آرایش غیر طبیعی او می‌شویم. ریش‌های رنگ شده، صورت کرم پودر زده و اخیرا هم در یکی‌ از تصاویر لب‌های روژ زده این «شیخ حیله گر» جلب توجه می‌کند.
به راستی‌ که این لباس برازنده چنین فردی است : فردی با مدرک تحصیلی‌ تقلبی، وعده‌ها و سخنان تقلبی، نام فامیل تقلبی، ظاهر تقلبی، …
اگر این عمل رئیس دولت بنفش مورد تائید است آیا جوانان ایرانی‌ هم میتوانند با صورت آرایش کرده و لبان روج زده در خیابان حضور پیدا کنند یا اینکه به جرم همجنس گرایی دستگیر و مجازات خواهند شد؟ چرا رئیس دولت میتواند آرایش می‌کند، اما بسیجیان و نیروی انتظامی، گشت ارشاد ، … به آرایش خانوم‌ها در خیابان ایراد میگیرند؟
در این ویدئو ببینید که چگونه دولت جمهوری اسلامی زنان را به خاطر ظاهرشان مورد آزار و اذیت سیستماتیک قرار میدهد:
http://goo.gl/VJsk1Q
جهت اطمینان از اینکه تصویر روژ لب زده روحانی دستکاری نشده است میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://goo.gl/Sjbtrf

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: