دور از انتظار نبود وقتی‌ شب گذشته تصویر حسن روحانی را با «لب های روژ زده» منتشر…

‫دور از انتظار نبود وقتی‌ شب گذشته تصویر حسن روحانی را با «لب های روژ زده» منتشر کردیم، فعلان سایبری در فیس‌بوک جهت فحاشی و ماله کشی‌ حمله ور شوند! به نظر می‌رسد بسیجیان هم این روز‌ها خیلی‌ روشنفکر شدند! و «بزک غلیظ حسن روحانی» را خیلی‌ عادی می‌دانند. چند نظر تا حدی مودبانه آنها را انتخاب کردیم که با هم میخوانیم:

– تا وقتی جلوی آمریکا وایمیسته، دامن هم بپوشه اشکالی نداره

– همه جای دنیا وقتی فردی میخواد بیاد در رسانه قرار بگیره باید گریم بشه … خواهشا قبل از هرچیزی یکمی اطلاعات و سطح دانایی رو بالا ببرید … بنده به هیچ عنوان طرفدار ایشون نیستم ..

– این دیگه از اون حرفا بود!! تمامی روسای جمهور رهبران بازیگران مجریان و هرکس که به جلوی دوربین میرود از کرم پودر برای پوشاندن لک های صورتش استفاده میشه. آخوند و غیر آخوند نداره. پست های دو هزاری نزارین

– اوسگول خان کیو دیدی که قبل اومدن جلو دوربین گریم نشه؟ دمش گرم چهرشو درست میکنه. آخه اینا هم ایراده میگیرین؟ تمام مجری ها و حتی خامنه ای هم گریم میشه یا حتی اوباما

– آخوندی به نام قاسم باصری: کاش یکی اینجا بود و اتاق گریم و ضرورت گریم را برای فیلمبرداری در استودیو به دوستان می گفت. کاش

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

حال از همه حامیان نظام تقاضا می‌کنیم، عکس یک سیاست مدار مرد در دنیا به ما نشان دهید که همانند شیخ حیله گرا روژ لب غلیظ استفاده کرده باشد.

ضمنا اگر آراستگی خوب است چرا این اجازه به زنان ایرانی اجازه داده نمیشود؟

چرا مجریان زن، هنرپیشه ها، … مقابل دوربین با صدها ممیزی مواجه میشوند؟

چرا زنان ایرانی را در خیابان به خاطر آرایش و حجاب مورد آذر اذیت قرار میدهند تا آنجا که در روز های گذشته زنی پس از تذکر نیروی انتظامی , به سیم آخر زد و در اعتراض به دخالت ماموران لخت شد!

سال ۱۳۹۲ خبر بوتاکس کردن احمدی نژاد در بسیاری از رسانه‌‌ها منتشر شد. داماد او «مهدی خورشیدی» در گفت‌وگویی درباره شایعه عمل جراحی زیبایی پدر زن اش گفته بود:« ایشان بوتاکس نکرده چون بوتاکس بیشتر صورت را باز می‌کند،تا جایی که می‌دانم در سفرهای استانی زیر آفتاب و این‌طرف و آن‌طرف پوستشان خیلی اذیت شد».
حال با دقت به تصاویر حسن روحانی متوجه آرایش غیر طبیعی او می‌شویم. ریش‌های رنگ شده، صورت کرم پودر زده و اخیرا هم در یکی‌ از تصاویر لب‌های روژ زده این «شیخ حیله گر» جلب توجه می‌کند.
به راستی‌ که این لباس برازنده چنین فردی است : فردی با مدرک تحصیلی‌ تقلبی، وعده‌ها و سخنان تقلبی، نام فامیل تقلبی، ظاهر تقلبی، …
اگر این عمل رئیس دولت بنفش مورد تائید است آیا جوانان ایرانی‌ هم میتوانند با صورت آرایش کرده و لبان روج زده در خیابان حضور پیدا کنند یا اینکه به جرم همجنس گرایی دستگیر و مجازات خواهند شد؟ چرا رئیس دولت میتواند آرایش می‌کند، اما بسیجیان و نیروی انتظامی، گشت ارشاد ، … به آرایش خانوم‌ها در خیابان ایراد میگیرند؟
در این ویدئو ببینید که چگونه دولت جمهوری اسلامی زنان را به خاطر ظاهرشان مورد آزار و اذیت سیستماتیک قرار میدهد:
http://goo.gl/VJsk1Q

جهت اطمینان از اینکه تصویر روژ لب زده روحانی دستکاری نشده است میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://goo.gl/Sjbtrf

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: