ساندیس خور بیچاره‌، ای سگ چارستاره، باز هم بگو فوتوشاپه، فتوشاپ که پا نداره پ…

‫ساندیس خور بیچاره‌، ای سگ چارستاره، باز هم بگو فوتوشاپه، فتوشاپ که پا نداره

پس از انتشار تصویر برهنهٔ یک زن ایرانی‌ که بنا به گزارش‌های مردمی در شهرك گلستان توسط نیروی انتظامی به دلیل بد حجابی مورد اخطار قرار گرفت و دقايقی‌ بعد در خيابان لخت شد و شروع به دويدن كرد، صدها فعال سایبری طرفدار حکومت با حمله به صفحه سپیده دم، با هیاهو و فحاشی گفتند تصویر این زن برهنهٔ ایرانی‌ با فتوشاپ ساخته شده!و یا نوشتند در آن‌ منطقه نیروی انتظامی اصلا حضور ندارد و این زن شیشه مصرف کرده … ( در گذشته همین ارتش سایبری تصویر دستبوسی روحانی را هم منکر شده بودند).

حال با انتشار این ویدئو که نشان میدهد تصویر فتوشاپ نبوده و این زن در حال گریز از نیروهای سرکوبگر انتظامیست، چه خواهند گفت؟ لابد داستانی دیگر سر هم خواهند کرد که این پشت صحنه یک فیلم سینمایی است و …

یکی‌ از هموطنان به نام شراره در رابطه با تصویر زن برهنه میگوید: "هموطنان و بانوان زيبا و اصيلمان را با رفتارهاى خود آنچنان به حد جنون ميرسانند كه دست به هر كارى خواهند زد، تا جايى كه جان خود را هم به خطر خواهند انداخت…ظلم بيداد ميكند فقر و بدبختى مردم راگريبان گير كرده است … تا به كى ؟؟؟ چرا؟؟؟ ولى بزرگان مملكت براحتى پول خرج ميكنند ، بدون اينكه مردم بيچاره مد نظرشان باشد … واين جاى تاسف دارد.."

لازم به یادآوری است حسن روحانی «شیخ حیله گر» ، در وعده‌های انتخاباتی خود در سال ۱۳۹۲ گفته بود:

من عزت و غرور ملی ایرانیان را بازخواهم گرداند! کرامت را به دانشگاه و دانشجو برخواهم گرداند/ دختران ما در خیابان‌ها باید احساس امنیت کنند! نخواهم گذاشت مأموری بی‌نام و نشان از کسی سؤال کند! دختران جامعه ما خود حافظ حجاب و عفاف هستند.

و اما دولت فریبکار روحانی پس از انتخابات در رابطه با معضل "حجاب اجباری" چه کرد؟

– سخنرانی‌ در مشهد و تحریک نیروهای حزب‌الله
چند هفته قبل از اسید پاشی‌های زنجیره‌ ای

– طراحی یک دام بزرگ به نام " آزادی‌های یواشکی "
توسط وزارت اطلاعات

یک زن ایرانی‌ مقیم هلند به نام شیلا نوشته است:

هنوز بسیاری از پرونده های زن ستیز جمهوری اسلامی باز است، تنها پرونده ی اسید پاشی به صورت زیبا روی های اصفهانی نیست، این چه امنیتی بود که در پیش از انتخاب بنفشی با کلید برای زنان وعده داده بود؟ کسی یادش مانده است آنها که با بستن روبان بنفش برای زبان ریختن روباه کلید ساز دست زنان و پایکوبان او را نجات دهنده خواندند امروز به آن صورت هایی که سوختند و و لب هائی که دوخته شد و چشمانی که دیگر نمیبیند چه دارند بگویند ؟
ما زنان نیز ناتوانیم برای آنچه که حق و حقوق مان است کوتاه میآیم ما را بازی میدهند مانورهای تبلیغاتی وزیر بهداشت را بخاطر دارید؟ چند نفری را به دیدار زنانی که قربانی اسید پاشی بودند فرستادند با وعده های فریبنده از آدم های فریبکار!
کدام نهاد یا شخصیتی پروندهٔ اسید پاشی را براستی دنبال کرد؟ برندهٔ جایزهٔ صلح نوبل شیرین عبادی چرا در جائی از این پرونده سخنی بزبان نمی آورد؟ آن بنیاد حقوق بشری که دلباختهٔ یواشکی هاست چرا اقدامی جدی نمی کند؟

آنهمه زنانی که در کوه و دشت ودمن روسری ها را به باد میسپارند آیا از قربانی های آشکار اسید پاشی چیزی میدانند؟ یا اینکه هنوز در رویای یواشکی ها خمارند؟ آنها که بر روی پلکان ها در کنار این و آن عکس یادگاری میگیرند بهتر نیست خانواده های قربانی ها را با خود همراه سازد و از آنان نیز سخنی به میان آورد؟

هنوز هم بر این باورم که ما زن های ایرانی میتوانیم سرنوشت خودمان را با بلوغ فکری و سیاسی بدست بگیریم نگذاریم با بازی های رنگی و یواشکی و توافقی، پلکانی، تابلو سازی و دیگر حقه بازی های این و آن فریب بخوریم بازی های آنها را بهم بریزیم نگذاریم با شعور و بلوغ فکری ما بازی کنند نشان بدهیم شایستگی بدست گرفتن مسوولیت خودمان را داریم نشان دهیم برخلاف آنچه آنها میگویند ما به بلوغ رسیده ایم!‬


‫حجاب اجباری نسل عصیانگر را به ستوه آورده‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: