ناتوانی وزارت کشور و قوه قضائیه در معرفی عاملان اسیدپاشی‌های اصفهان پس از شش ماه…

‫ناتوانی وزارت کشور و قوه قضائیه در معرفی عاملان اسیدپاشی‌های اصفهان پس از شش ماه

با گذشت شش ماه از افشای اسیدپاشی های سریالی علیه زنان در اصفهان، مقام های ارشد وزارت کشور و قوه قضائیه می گویند که تاکنون در شناسایی و معرفی عاملان اسیدپاشی های سریالی علیه زنان ناتوان بوده اند.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز دوشنبه گفت:"پرونده اسیدپاشی اصفهان همچنان باز است"، استاندار اصفهان از دستور تازه حسن روحانی برای "تغییر روش پیگیری این پرونده" خبر داد و غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه هم گفت:"خبر جدیدی نیست" چرا که "وزارت کشور و اطلاعات نتوانسته اند کسی را دستگیر کنند."
سایت ایمنا خبر داده است که عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور، در این نشست خبری روز دوشنبه خود با اشاره به اسیدپاشی‌های سریالی علیه زنان در اصفهان، گفت: "پرونده اسیدپاشی همچنان باز است و ما در این زمینه فعالیت می کنیم. تاکید رییس جمهور هم این است که این پرونده به سرانجام برسد."

گفتنی است اردیبهشت ماه سال گذشته حسین ساجدی نیا، فرمانده نیروی انتظامی تهران، در تلویزیون ایران از یک «کلیپ مبتذل» صحبت کرد و گفت: «آنها ظرف دو ساعت شناسایی شدند و بعد از شش ساعت همه دستگیر شدند. زمان و سرعت عمل پلیس در رابطه با کشف و شناسایی این افراد بسیار سریع بود. قطعا این افراد را شناسایی می کنیم و با آنها برخورد می کنیم.»‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: