سی و چند سال است که حاکمان ایران متوهمانه برای تحقق افسانه یک امپراطوری شیعی ازج…

‫سی و چند سال است که حاکمان ایران متوهمانه برای تحقق افسانه یک امپراطوری شیعی ازجنوب خلیج فارس تا دریای مدیترانه دست به انواع ماجراجوییها و بحران آفرینیها زده اند.
ابتدا با گروگان گرفتن دیپلماتهای یک کشور میهنمان را رو در روی تمامی جهان قراردادند و پس از چهارصد و چهل و چهار روز بدون رسیدن به حتی یکی از خواسته های طرح شده شان ذلیلانه به آن خاتمه دادند.
سپس باتجهیز شیعیان عراق در قالب مجلس اعلای انقلاب اسلامی و سپس لشکر بدربهانه به دست دیوانه ای چون صدام دادند تا با توهم فتح چند روزه ایران به کشورمان حمله کند و دوسال بعد از آن هم پس از فتح خرمشهر به هیچیک از درخواستهای بین المللی و منطقه ای برای پایان جنگ پاسخ نداده و به رغم تقبل تمامی خسارتهای وارده به ایران توسط کشورهای عربی با اصرار با شعار احمقانه "راه قدس از کربلا می گذرد" شش سال دیگر جنگ را ادامه داده ونهایتا با نوشیدن جام زهر در بدترین شرایط و ضعیفترین موضع به جنگ خاتمه دادند. شش سالی که طی آن علاوه بر واردآمدن صدها میلیارد دلار خسارت مادی به کشورمان هزاران هزار نفر از بهترین جوانان این مرزو بوم به کام مرگ فرو رفتند.
سی سال است با تاسیس سپاه قدس انواع و اقسام گروههای تروریستی را از خاورمیانه تا شمال آفریقا تجهیز و تقویت کرده و دهها میلیارد دلار برای آنان از جیب ملت ایران هزینه می کنند.
طی بیست سال گذشته با صرف دهها میلیارد دلار منابع مالی کشورمان در پی ساخت سلاح هسته ای بوده اند و به ازای آن سختترین شرایط اقتصادی را برای ملت ایران فراهم نموده اند. شرایطی که به باور کارشناسان تاکنون صدها میلیارد دلار فرصت اقتصادی را از ایران گرفته است.
طی چند سال گذشته با حمایت تمام عیار از جنایتکار دمشق با همراهی سپاهیان قدس بزرگترین نسل کشی چنددهه اخیر را رقم زده و ضمن فراهم کردن زمینه رشد افراطیونی چون داعش در منطقه شریک مستقیم قتل عام نزدیک به سیصد هزار نفر و آوارگی میلیونها نفر از مردم بیگناه و مقاوم سوریه شده اند.
و اینک در یمن با تسلیح اقلیت بیست و چند در صدی حوثیهای یمن دولت قانونی این کشور را با کودتا سرنگون کرده و انتظار دارند که تمامی دنیا برایشان کف و سوت هم بزند و همه بنشینند ونگاه کنند!!!
جالبتر از حاکمان کشورمان نیروهای روشنفکر و مدعی دموکراسی خواهی هستند که همچون آلمانیهای دهه سی میلادی جذب شده در هیتلر, گیج و مبهوت بدون اندیشیدن به دلایل این جنگ افروزیها و بحران آفرینیهابه دیگر کشورها فحش میدهندو بازی خورده بازی سلطه طلبی و زیاده خواهیهای نظامی می شوند که هر چه به منابع و امکانات بیشتری دست یابد بیشتر و بیشتر دیکتاتوری را برگرده ملت تحمیل خواهد کرد.
از خواب بیدار شوید دوستان. سی سال تجربه کافی نیست؟؟!!

محمد ایرانی‌‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: