حسن روحانی وضعیت دوستانش را به سرعت پیگیری می‌کند! دوستی‌ که در یک شرایط مبهم کم…

‫حسن روحانی وضعیت دوستانش را به سرعت پیگیری می‌کند! دوستی‌ که در یک شرایط مبهم کمی‌ خاکی شده بود!

اما عواملی که به شهروندان ایرانی‌ با گلوله و یا اسید حمله میکنند هنوز شناسایی نشده اند و حسن روحانی هم علاقه‌ای از خود به شناسایی آنها نشان نداده است! اما وضعیت علی‌ مطهری که مورد حمایت کارمندان بی‌ بی‌ سی‌ قرار گرفته سریعا پیگیری میشود!

عطالله رضوانی، عضو سابق هیات سه نفری خادمین جامعه بهائی بندرعباس دوم شهریور ماه سال ۱۳۹۲ با شلیک گلوله از پشت سر در بندرعباس به قتل رسید. یکی از اعضای خانواده عطالله رضوانی گفت که وی بارها از طرف مسئولین اطلاعاتی و دفتر امام جمعه تهدید شده بود!

قدرت‌الله مودی، همسر و دخترش در بيرجند با «چاقو يا وسيله تيز ديگری» مورد حمله قرار گرفتند و هر سه آنها به‌شدت زخمی شدند.

جامعه جهانی بهايی در بیانیه‌ای رسمی که که این جنایات را ناشی از «نفرت دينی» دانستند از دولت روحانی خواستار رسیدگی رسمی پرونده شده بودند! اما تا کنون …

پاییز گذشته حدود ۱۵ زن در اصفهان مورد حملهٔ اسید پاشی قرار گرفتند که یکی از آن‌ها منجر به مرگ شد و تا کنون عوامل اسید پاشی‌های زنجیره‌‌ای شناسایی نشده است!

استاندار فارس اعلام کرد که در لحظات پایانی روز شنبه ۲۳ اسفند، «عوامل اصلی» حمله به علی مطهری، نماینده مجلس، شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی شدند.
محمد احمدی در مورد «عوامل اصلی» این حمله توضیح بیشتری ارائه نداد اما به گزارش خبرگزاری ایسنا وعده داد که «شناسایی سایر عوامل و زمینه‌سازان انجام این حرکت ناپسند و هنجارشکنانه در دست بررسی و اقدام لازم قرار دارد.»
پیشتر حسن روحانی، در نامه‌ای به وزرای اطلاعات و کشور دستور داده بود که مسئله حمله به علی مطهری در شیراز پیگیری شود.‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: