لادن برومند: صفحه آزادی‌های یواشکی در حال کندن پوست حکومت است سهیل پرهیزی: اسن…

‫لادن برومند: صفحه آزادی‌های یواشکی در حال کندن پوست حکومت است

سهیل پرهیزی: اسناد و شواهدی در اختیار دارم که نشان می دهد مسیح علی‌نژاد با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی مستقیماً همکاری می‌کند. یعنی وزارت اطلاعات به کارمندان خود برای برنامه ریزی جهت کندن پوست جمهوری اسلامی پول پرداخت می‌کند؟

***

شوربختی ست که خانم برومند هم دلباختهٔ یواشکی ها شده است و آن را صفحه ای جالب میداند که پوست جمهوری اسلامی را کنده است !!!

خانم برومند با همهٔ احترامی که بشما به عنوان یک فعال حقوق بشری دارم ولی پاسخ شما بدور از منطق بود به جرات میتوانم بگویم شما یواشکی زده شده اید بجای جوگیر شدن، راستش دلم شکست وقتی گفتید که این صفحه جمهوری اسلامی را منفور تر کرده است برای بنیاد برومند افسوس خوردم که چگونه ترور پدر شما و بسیاری از آزادیخواهان ایرانی و کشتار سال های شصت و شصت ۷زندانیان سیاسی جمهوری اسلامی را منفور نکرد ؟ سنگسار وقطع دست زنان و مردان، اعدام نوجوانان، همجنسگرایان، نتوانست جمهوری اسلامی را منفور کند؟ اسید پاشی بر صورت زیبارویان اصفهانی چگونه نتوانست جمهوری اسلامی را منفور کند؟ اما بقول خودتان این صفحه با پشتوانهٔ "خرید لایک" توانست جمهوری اسلامی را منفور کند؟ اشکال از کجاست؟ چگونه تاکنون تلاش های بنیاد و نهاد های حقوق بشری چون بنیاد برومند که جایزه هائی هم دریافت کرده است نتوآنست جمهوری اسلامی را منفور کنند و پوست آنرا بکنند ؟؟!!!
بقول خودتان هرچی بگید از اینها بر میاد حتمن شما بخاطر دارید که وقتی اکبر گنجی زندان رفت و دست به ااعتصاب غذا زد وقتی که عکس های او از زندان بیرون داده شد توسط همان سازمان اطلاعات جمهوری اسلامی بسیاری بسیاری از روشنفکران و آنهائی که خود را اپوزیسیون میدانستند همه بیکباره گنجی زده شدند و در صف " به احترام گنجی کلاه از سر برمیدارم " ایستادند و او که از بدنهٔ خود جمهوری اسلامی اما در جبههٔ دیگر نظام بود بابی ساندز ساختند و وقتی هم که به امریکا صادر شد دیدیم و شنیدیم که چه کرد و میکند ما ایرانی ها همیشه سرما خوردگی حافظه داریم گاهی تب داریم گاهی گوش درد, گاهی اصلان صدایمان را از دست میدهم حالا شما هم صدایتان گرفته است و گوش درد هم دارید هرچه سهیل پرهیزی پرهیزی تلاش میکند به شما بفهماند که داستان این یواشکی ها چیست گوش درد نمیگذارد صدا را بشنوید این تنها شما نیستید که به این سرماخوردگی دچار هستید بسیاری از ما این بیماری را سالها ست داریم.
وقتی ادمین سپیددم از شما میپرسد آیا شما عکس دختری که در بالکن وزارت خارجه بی روسری عکس گرفته است میگوید که نه ندیدم من که همهٔ عکس ها را نگاه نمیکنم اما چنان شیفته و دلباختهٔ یواشکی هستید که حتا عکس های آنرا نمیبینید اما میگوید پوست جمهوری اسلامی را کنده است بنظرم کمی بی مغز و بی ارزش بود آنچه که گفتید آخر ۳۶ سال است جمهوری اسلامی پست مردم ایران را که هیچ پوست دنیا را با ترور و کشتار کنده است آنوقت خانم برومند فرزند پدر همین جمهوری اسلامی برای یک صفحه هورا میکشد آیا بهتر نیست بازنگری کنید در مورد فعالیت های بنیاد برومند؟ حالا اگر بنیاد برومند و صفحهٔ یواشکی ها را کف ترازو بگذارید کدامیک سنگین تر است ؟ شوربختی و بدشانسی ما ایرانی ها در مبارزه با جمهوری اسلامی اینست که فریب میخوریم ربطی ندارد که چه کسی باشی یا چه جایگاهی داشته باشی بسیاری در همین اروپا و امریکا اصلا دلشان نمیخواهد جمهوری اسلامی برود و یک نظام دموکراتیک جایگزین آن بشود
چرا که بسیاری منافع دارند و جیب هایشان هر ماه به کمک های پنهان و آشکار همین جمهوری اسلامی پر میشود حالا اگر کسی بخواهد بگوید این نظام دیکتاتور است آدمکش است فلان است بهمآن است میگویند صبر کنید ببینیم فلانی چه میکند حالا هم سرنوشت زن ایرانی هم بسیاری به این صفحهٔ یواشکی به کارگردانی معصومه یواشکی گره زده اند اصلان شما بگوید این بنیاد های رنگ و وارنگ حقوق بشری برای زن چیکاره است این وسط ؟!!!

شیلا فرهنگ
۲۰ اسفند ۱۳۹۳

صفحه ای که تمام لایک هاش در مخالفت با حجاب اجباری جمع شد ولی گرداننده فرصت طلب و اصلاح طلبش در نهایت بی اخلاقی برای محمد خاتمی و باند اصلاح طلب تبلیغ نمود. البته ۲۵۰،۰۰۰ لایک در روزهای نخست شروع به کار این صفحه رقمی‌ است که با هیچ منطقی‌ جور در نمی‌آید جز تقلب!

حال سوالاتی که مطرح میشود این است، که خانم برومند بر چه اساس نام سازمان مطبوع خود را بنیاد پژوهش‌های بنیاد عبدالرحمن برومند نامیدند، وقتی‌ که در مورد موضوعی با این درجه از اهمیت که با امنیت و جان زنان ارتباط مستقیم دارد، به درستی‌ تحقیق نکرده و با شک و تردید نظر میدهند.

پس از اتمام این گفتگو، سهیل پرهیزی طی پیغامی کتبی‌ به خانم برومند پیشنهاد کرد که متن گفتگو منتشر شود تا مردم قضاوت کنند، اما ایشان دیگر پاسخ ندادند، و چندی بعد در اوایل اسفند ماه، مسیح علی‌نژاد با حمایت سازمان عبد الرحمن برومند، جایزه خود را از «تشکل ژنو برای حقوق بشر و دموکراسی» دریافت نمود.

و سوالات دیگر اینکه خانم برومند اگر امنیت زنان ایرانی‌ برای شما اهمیت داشت، آیا نمی‌بایست قبل از اعطای جایزه در مورد همکاری ایشان با وزارت اطلاعات مطمئن میشدید؟

خانم برومند، چرا زمانی‌ که حسن روحانی رئیس دولت بنفش و سخنگویش در شهریور ماه ۱۳۹۳ «بد حجابان» را «مریض» خطاب کردند و قول داده بودند مریض را پیش متخصص می‌برند شما، مسیح علی‌نژاد و دیگر اصلاح طلبان سکوت کردید؟

خانم برومند، اگر امنیت زنان برایتان اهمیت داشت، چرا هیچ کدام از آن‌ ۲۰ سازمان موضوع اسید پاشی به صورت زنان ایرانی‌ و عدم پیگیری عاملان توسط نیروهای امنیتی دولت جمهوری اسلامی را محکوم نکردید؟ چرا در زمان دریافت جایزه سرکار خانم مسیح علی نژاد از این تریبون جهانی‌ جهت آگاه نمودن مردم دنیا در مورد این جنایت هولناک استفاده نکرد؟

گفتگوی سهیل پرهیزی با لادن برومند را میتوانید در لینک زیر بشنوید:
http://goo.gl/awWZGd

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: