«دست از پا دراز تر» ساعاتی پس از اتمام سخنرانی‌ بنیامین نتانیاهو در کنگره آمریک…

‫«دست از پا دراز تر»

ساعاتی پس از اتمام سخنرانی‌ بنیامین نتانیاهو در کنگره آمریکا، امید معماریان یکی‌ از خبرنگاران ساکن آمریکا که شیفتگی‌ خود را بارها به حسن روحانی و وزیر خارجه ا‌ش نشان داده در صفحه فیس‌بوک خود واکنشی بر علیه نخست وزیر اسرائیل نشان داد.

او سخنان بنجامین نتانیاهو را به مانند شعر‌های بی‌ محتوای احمد جنتی و احمد خاتمی دانسته و در مورد قلدری نتانیاهو قلم فرسایی می‌کند.

اما همین جناب آقای معماریان وقتی‌ حسن روحانی در توهینی آشکار به زنان می‌گوید "حتی پیرزن هم به سخنان نتانیاهو می‌خندد" و یا جواد ظریف هم مانند محمود احمدی‌نژاد خواهان نابودی اسرائیل میشود، سکوت اختیار كرده است.

حال که امید معماریان اینطور جانبدارانه از افرادی که خواهان نبودی کشور دیگر هستند حمایت می‌کند یک نفر باید به ایشان و یارانش بگوید آیا واقعا منافع مالی ارزشش را دارد تا از اهداف شوم آیت‌الله‌ها که خواهان نابودی اسرائیل ، سرکوب مردم ایران، چپاول ثروت‌های ملی‌ و گسترش امپراطوری اسلامی خود در دنیا هستند حمایت کنند؟ به نظر می‌رسد امید معماریان به مانند بسیاری از روزنامه نگران اعزامی به خارج از کشور، آن‌ اندک انتقادی هم که در داخل کشور مطرح میکردند پس از خروج از کشور از یاد برده و صرفاً دفاع از سیاست‌های جمهوری اسلامی را در دستور کار خود قرار داده اند، و این سوال مطرح میشود برای دفاع از سیاست‌های هسته‌ای رژیم و نابودی اسرائیل ، که خطری آقای معماریان و همکار ایشان آقای کاتوزیان را تهدید نمیکند، چرا به کشوری که تحت ریاست فرد مورد علاقه خود اداره میشود باز نمی‌گردند؟ به دنبال چه نکته جدیدی در سخنان نتانیاهو بودید؟

یک نفر باید به آقای امید معماریان بگوید، به جای مقایسه بنیامین نتانیاهو با احمد جنتی ( فردی که صلاحیت رئیس جمهور مورد علاقه آقای معماریان را تائید کرده و پسرش وزیر فرهنگ همین دولت بنفش شده) شرح دهد کدام یک از این نکات مطرح شده در سخنرانی‌ بنیامین نتانیاهو در کنگره آمریکا در مورد رژیم دیکتاتوری مذهبی‌ ایران خلاف واقعیّت است؟

– حمایت ایران از حماس در غزه، حزب الله در لبنان و حکومت بشار اسد در سوریه اشاره کرد و گفت که اینها تنها نمونه‌هایی از حمایت ایران از تروریسم است.

– آیت‌الله خامنه‌ای با استفاده از فناوری‌های جدید و در شبکه اجتماعی توئیتر به زبان انگلیسی این پیام را منتشر می‌کند که اسرائیل باید از بین برود.

– وضعیت حقوق بشر ایران در دوران ریاست جمهوری حسن روحانى از گذشته بدتر شده است.

– جواد ظریف که اکنون دیپلمات‌های غربی را مجذوب خود کرده است همان کسی است که روی قبر «عماد مغنیه» گل گذاشته است.

– ادعاهایی که معتقدند دشمنی ایران با داعش، این کشور را به متحد کشورهای غربی تبدیل کرده است. نتانیاهو برای رد این استدلال‌ها گفت: در این مورد «دشمن دشمن شما، دشمن شماست».

– اول تهاجم به همسایگان خود را متوقف کند، دوم از تروریسم در دنیا حمایت نکند، سوم باید تهدید به نابودی اسرائیل را متوقف کند.

– اگر ایران می خواهد مثل یک کشور عادی با آن رفتار شود، باید مثل یک کشور عادی هم رفتار کند.

لازم به ذكر است مطلب امید معماریان توسط نازیلا فتحی ، فردی که جناب معماریان به همراه او و تریتا پارسی‌ در جلسات مختلف شرکت کرده، و همچنین امیر مصدق کاتوزیان فردی که در اروپا به حسن روحانی رای داده، مورد تائید قرار گرفت.

با توجه به اینکه « خرید آگهی ۲۰۰ هزار دلاری یک صفحه‌ای نایاک علیه حضور نتانیاهو درآمریکا سر و صدای زیادی کرده است یک نفر می‌بایست از امید معماریان بپرسد تا کنون چند صد هزار دلار بابت حمایت از سیاست‌های جمهوری اسلامی از سازمان نایاک دریافت نموده؟ وقتی‌ نایاک برای تنها یک آگهی‌ ۲۰۰،۰۰۰ دلار ( معدل ۶۶۰ میلیون تومان ) پرداخت می‌کند، به افرادی مانند امید معماریان و امیر مصدق کاتوزیان چه مبلغی پرداخت میشود تا تا به صورت روزمره از منافع جمهوری اسلامی دفاع کنند؟

امید معماریان همان کسی‌ است که چندی پیش حتی از نتیجه ۱-۰ بازی فوتبال ایران و امارات، جهت ابراز ارادت نسبت به دولت اسلامی استفاده می‌کند و جواد ظریف را تک ستاره حسن روحانی معرفی‌ مینماید و پس از آنکه با انتشار مطلبی کارنامه سیاه حسن روحانی به آقای معماریان یادآوری شد، ایشان با ارسال یک پیغام خصوصی به مدیر مسول سایت سپیده دم، مطلب منتشر شده را سراسر دروغ و آمیخته به افترا و توهین دانست.

در ادامه توجه شما را جلب ميكنيم به خبرهای بسیار مهم و ١٨ نکته كه توسط هوتن كيان گردآورى شده است.

"بنیامین نتانیاهو" درمصاحبه با BBC: " … من مانعی بر سر توافق ایران و ۱+۵ نیستم وهیچ کشوری مانند اسرائیل به دنبال حل مسالمت‌آمیزاین مساله نیست …."همزمان با نشست وزاری امور خارجه 5+1 درفرانسه ؛ تا افشاگری آرمان نهائی جمهوری اسلامی ،دررسانه های آن رژیم درلزوم نابودی اسرائیل و7میلیون ونیم مردم بیگناه آن ازدیده گاه فقهی(شیعه)ودیدگاه آیت الله خمینی وترسیم چگونگی حمله نظامی و نابودی اسرائیل ومردم آن در ٩ دقیقه؛ خبرپیشنهاد عربستان به اسرائیل ،در خصوص استفاده از فرودگاههای این کشور جهت حمله به تاسیسات نظامی جمهوری اسلامی و جنجال درون نظام در نقش باند تکنوکرات رژیم " هاشمی بهرمانی" (رفسنجانی ) در پیدایش گروه خلافت اسلامی ( داعش ) وشیطنت های ترکهای عثمانی وشروع مسابقه تسلیحات هسته ای در منطقه خاورمیانه و اذعان محمد جواد ظریف به لزوم نابودی اسرائیل ومردم آن ضمن احتمال ارجاع پرونده هسته ای جمهوری اسلامی به شورای امنیت سازمان ملل متحد .

1) ضمن مستنداتی که در ذیل خواهد آمد ؛ کشورهای دیگر منطقه ( همسایه ایران ) خیلی بیشتر از اسرائیل ، به لحاظ سیستم دفاعی ضعیف تر ،نگران چگونگی توافق هسته ای جمهوری اسلامی با 5+1 هستند . این نوشته در مقام دفاع از اسرائیل و موضع گیری سیاسی آن کشور ـــ بخصوص بنیامین نتانیاهو ـــ در قبال فعالیتهای هسته ای جمهوری اسلامی نیست .

خود اینجانب با برخی از این موضع گیریهای " بنیامین نتانیاهو" مخالف بوده وهستم .ـــ چه اینکه مطمئن هستم خیل مردم خود کشور اسرائیل نیز ، با آن مخالف هستند و در روزهای آینده شاهد واکنش آنها خواهیم بود .ــــ همانگونه که حتی قبلاً مغایرت برخی از موضع گیریهای " بنیامین نتانیاهو" با سازمان اطلاعاتی اسرائیل موسوم به موساد MUSAD نیز آشکار شده است .

یهودیان واقعی باید قدردان تاریخی ؛ دو بار نجات این ملت ـــ توسط کوروش کبیر و خشایارشا ـــ در طول تاریخ و نیز نیکی هائی بی پایان شاهنشاه سابق ( محمد رضاشاه پهلوی ) نسبت به خویش باشند و ملت وکشور ایران را به جنگ ناخواسته ـــ در شرائط بحرانی فعلی ـــ با تحریک متوحشانی چون کشورهای عرب ( تازی منطقه ) و ترکان عثمانی ـــ سوق ندهند . ( مانند عراق ).

منتها این را نیز؛ نباید از نظر دور داشت که یک توافق بد و عجولانه ؛ مساوی است با کارشکنی و سوء استفاده نهادهای خاص داخل جمهوری اسلامی ( بخصوص نظامی و شبه نظامی ) ـــ به گواهی تجربه سابق ـــ در خصوص مردم داخل ایران ومنطقه وچه بسا جهانی !!! که منتهی به نهایت بی اعتمادی مطلق وفقدان امکان مذاکره آتی گردیده و منجر به تصمیمات بحرانی در خصوص کشور ومردم ایران خواهد گردید .

نوشته اخیر در اشاره به واقعیتهای موجود است و بنابراین به مستندات منابع خبری آورده شده در خبرگزاریهای داخلی جمهوری اسلامی استناد شده است . ( تا بهانه وشائبه های واهی مطرح نگردد .)

آقای نتانیاهو در مصاحبه اخیر خود اضافه کرده است : " …. فکر می کنم منافع هیچ کشوری به اندازه اسرائیل به حل و فصل مسالمت‌آمیز این مساله وابستگی نداشته باشد."اما اسرائیل امیدوار است بهترین نتیجه از مذاکرات به دست آید اما برای بدترین وضعیت، آماده است …. ."

در این بین مساله توافق هسته ای جمهوری اسلامی با کشورهای 5+1 ؛برای منطقه و حتی جهان به موضوعی حیاتی تبدیل گشته است ؛ که تماماً نشات گرفته از موج بی اعتمادی دنیا ، به این رژیم است : اظهارات ظريف درباره احتمال ارجاع توافق هسته ای ايران به شورای امنيت …. محمد جواد ظريف، وزير امور خارجه ايران، گفته است که توافقنامه ای هم اکنون ايران و شش قدرت جهانی درباره آن در حال مذاکره هستند، چنانچه به تصويب شورای امنيت برسد، به يک توافق بين المللی «الزام آور» برای همه کشور ها بدل خواهد شد. ….‬http://j.mp/187kDSV‫…/

2)سایت الف ( در مطلبی با فحوای غایت آرمان جمهوری اسلامی) : لزوم نابودی اسرائیل و 7میلیون ونیم مردم آن از دیده گاه فقهی ( شیعه ) و دیدگاه آیت الله خمینی وترسیم چگونگی حمله نظامی و نابودی اسرائیل ومردم آن در 9 دقیقه :
"امروز قبله اول مسلمين به دست اسرائيل، اين غده سرطاني خاورميانه افتاده است. امروز اسرائيل با تمام وسايل شيطاني تفرقه افكني مي‌كند. بر هر مسلمان لازم است كه خود را عليه اسرائيل مجهز كند. من نزديك به بيست سال است خطر صهيونيسم بين الملل را گوشزد نموده ام و امروز خطر آن را براي تمامي انقلابات آزاديبخش جهان و انقلاب اخير اسلامي ايران كمتر از گذشته نمي دانم. قبلا هم تذكر داده‌ام، دولت غاصب اسرائيل، با هدف هايي كه دارد براي اسلام و ممالك مسلمين خطر عظيم دارد و خوف آن است اگر مسلمين به آنها مهلت دهند، فرصت از دست برود و جلوگيري از آنها امكان پذير نشود و چون احتمال خطر متوجه اساس اسلام است. لازم است بر دول اسلامي بخصوص و بر ساير مسلمين عموما كه رفع اين ماده فساد را به هر نحو كه امكان دارد بنمايند. تمام گرفتاری ما از این اسرائیل است ! اسرائیل هم از امریکاست و…… ."( ‬http://j.mp/1wonTEN‫ )

در این بین هیچگونه تفاوت عقیدتی ــ باطنی ؛ بین جناح های نظام نیست و همه مسئولین نظام جمهوری اسلامی در هر رده وهر کسوت وهرگروهی سیاسی ( اعم از اصلاح طلبی به رهبری سید محمد خاتمی وتکنوکرتهای وابسته به باند علی اکبر هاشمی بهرمانی یا اصولگرا یا جنبش موسوم به سبز با رهبری نمادین میر حسین موسوی وکروبی و…) نبوده ونیست .فرق در نوع گفتمان آن با توجه به اوضاع واحوال داخل کشور ومنطقه ای ـــ جهانی میباشد .چرا که در نظام جمهوری اسلامی 36 سال ، حق حیات ( از اشتغال گرفته تا تحصیل و…و…..) اولین گزینه وشرط اجباری ؛ التزام عملی ــ عقدتی به ولایت مطلقه فقیه است : مثلاً : محمد جواد ظریف اصلاح طلب و روشنفکر ؛ هم خواستار نابودی کامل اسرائیل شد ؟!!!!!! ‬http://j.mp/ZVTcpi…/%D9%85%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9…

آیا فقط وفقط یکبار در این 1435 سال ودر طول تاریخ یک اقدام عملی یا حتی یک مطلب ، یک مصاحبه ، یک مقاله ، یک کتاب ، … از کشورهای عربی ( تازی ) منطقه خاورمیانه ؛ در خصوص منافع مردم وکشور ایران وآزادی آن و…. داشته ایم ؟!!!! که پاسخ منفی است . وبا توجه به این واقعیت که 1435 سال است که کشور ومردم ایران ؛ دائماً وبدون استثناء از کشورهای عربی منطقه ( تازیها ) وترکهای عثمانی ؛ متحمل ضررو زیان فراوان و جبران ناپذیر گشته اند و این در حالیست که در این 36 سال بیشترین درآمد ایران ـــ به بهای فقرمردم آن وافلیج صنایع مادری واقتصاد ایران ـــ در ضمن فساد ، سرازیر آن کشورها شده است.

کدام دشمنی تاریخی ـــ منطقه ای ــ مرزی ـــ مذهبی و… بین اسرائیل و ایران در طول تاریخ وجود داشته است ؟!!!! اسرائیل به صورت بالقوه معتمدترین و مطمئن ترین متحد گریزناپذیر مردم وکشور ایران است .، چرا که منافع این دو کشور کاملاً ــــ در مقابل کشورها وملل مسلمان متوحش منطقه وهمسایه ـــ بهم پیوند خورده است !

در مقابل تبلیغات جمهوری اسلامی مبنی بر اینکه یهود و اسرائیل دشمن موجودیت ایران و اسلام است ، را برای امت همیشه حاضر در صحنه شاهد هستیم ؛ به همان حرفهای درون نظام وسخنرانی استاد دانشگاه صادق زیبا کلام توجه کنید …. آیا برعکس جمهوری اسلامی در این 36 سال ؛ حتی از سوی تندرو ترین افراد اسرائیلی یکبار شعار مرگ بر "" جمهوری اسلامی "" از دهان آنها خارج شده است؟ !!!!!!

قسمتی از پاسخ دکترصادق زیباکلام به حاج حسین شریعتمداری (نماینده مقام عظمای رهبری در موسسه کیهان رهبری ) : ""…. ما تنها کشوری هستیم که اعلام کرده ایم یک کشور دیگر بنام اسراییل را می خواهیم نابود نماییم. این سیاست مان هم در حد حرف و شعار نبوده بلکه هر نوع تسلیحاتی که توانسته ایم در اختیارمخالفین اسراییل قرار داده ایم و نه تنها آنرا انکار نکرده ایم بلکه با افتخار هم تایید کرده ایم. فی الواقع اگر سلاحهای استراتژیک و سنگین تری به حماس یا حزب الله هنوز نداده ایم ، نتوانسته ایم و امکانش نبوده.این درست است که اسراییل صدها کلاهک هسته ایی در اختیار دارد، اماحتی دست راستی ترین جریانات سیاسی در آنکشور هم هرگز نگفته اند که ما ایران اسلامی را می خواهیم از روی نقشه محو نماییم…… "" (http://j.mp/187kC1t‫ )

با توجه به شیعه اقلیتی خاص از کل مسلمانان منطقه و جهان را تشکیل میدهد (حدود 15%) و بقیه اهل تسنن و… هستند واتفاقاً این ««« 85% بقیه مسلمانان اهل تسنن و….»»» ، شیعه را بدعت و شیعیان را مرتد و کافر میدانند وبنائاً موافق قوانین اسلام ناب محمدی مستحق مرگ وتجاوز و…… ـــ بر فرض محال صحت استدلال متوحشانه ونخ نمای اسلامی فوق در خصوص لزوم نابودی میلیونها مردم وکشور اسرائیل ــــ کدامین وجدان پاک بشری وآئین سالم وانسانی ، به این امر اجازه ومبادرت میکند ؟!!!! آیا این توحش باید بدست مردم ایران صورت گیرد ؟!!!کدامین نمایندگی نابودی اسرائیل به دین اسلام و از آن طریق به جمهوری اسلامی ومردم ایران ؛ تفویض واحاله گشته است وبا چه مستنداتی ؟!!!!!! چرا روحانیت معظم وپاسداران جان نثار وفدائی آنها برای تحقق این آرمان ــــ پس از36 سال بذل وبخشش ثروت کشور ایران ، به بهای فقیر نگهداشتن مردم وکشور ایران ــــ به فلسطین کوچ ومبارزه نمی کنند ؟!!!!! که حتی اگر موفق نشدند به توفیق شهادت نائل آیند ؟!!!!!

با توجه به اینکه رهبران جمهوری اسلامی ؛ خود را نائب امام زمان ( امام 12 شیعیان ) دانسته و ولی امر مسلمین جهان معرفی می کنند و موافق ادعایشان ـــ لزوم نابودی اسرائیل و7ونیم میلیون نفر ملت بیگناه آن ــــ بر گرفته از دین اسلام و شرعی است و…. ؛ آیا الله (ی) که این مسلمانان بعنوان خالق ـــ تمام دنیا وکائنات و جانداران وجامدات و نظام جهانی ومقدرات …. ـــ بدان معتقد هستند …… به اندازه این افراد درک وفهم نداشته است ؛ که آمده است ملت یهودیت را خلق نموده است واتفاقاً 14 میلیون قوم یهود ی که بیش از یک ونیم میلیارد مسلمان دانشمند وثروتمند دارند …بدون اینکه به منابع مجانی نفت واماکن و مقبره های طلائی ــــ مذهبی و زیارتی و …. هم دسترسی داشته باشند که کشورهای اسلامی از آن منتفع می گردند !!!! یعنی موافق ادعا وعملکرد اینها ؛ فلسفه " الله " از خلقت ملت یهود؛ این بوده که بعداً توسط مسلمان کشته شوند ؟!!!! ملت یهودی که در حدود نصف کتاب مقدس مسلمانان "قرآن " از آنها نام برده شده است ……و به زعم همین افراد ، دین یهود جزء ادیان ابراهیمی بوده و "موسی " از پیامبران " الوالعزم " صاحب کتاب بوده و موافق اعتقاد همین مسلمانان در هنگام تولد " فاطمه زهرا " ــــ تنها فرزند محمد (پیامبر مسلمانان ) " الله" از همبن خاندان موسی … ، برای کمک در زایمان او نازل کرده بود !!!!!!………….

3) در حالیکه 36 سال است که نظام جمهوری اسلامی و رهبر آن ، امام خامنه ای (ص) ، به مراتب اذعان شده توسط "بنیامین نتانیاهو " ؛ در کنگره آمریکا ، با افتخار تمام ـــ بعنوان آرمانهای غیر قابل تغییر جمهوری اسلامی ـــ پافشاری وتاکید میکند . ــــ که در ذیل خواهد امد وحقایقی است که قابلیت کتمان ندارد … منتها روشنفکران وابسته خارج از کشور ومرموز ـــ که اتفاقاً در آشوب 1357 (1979) و فریب مردم دست داشته اند … ؛در خصوص سخنرانی بنیامین نتانیاهو ؛ در رسانه های فارسی زبان داخل وخارج ….. ؛ ضمن انتقاد وایراد از این سخنان آنرا تکذیب میکنند وآن را با دلائل واهی توجیه میکنند . با عده ای بیسواد داخلی ( دارای مدرک ) که 36 سال است در معرض شستشوی ذهنی و آموزش و اخبار دیکته شده قرار دارند ؛ کاری ندارم ….

شخصیت های حقیقی وحقوقی رسانه ای معلوم الحال ـــ موافق مثل یکی به نعل ویکی به میخ ــــ که سخنرانی بنیامین نتانیاهو را ـــ صرفاً وصرفاًو تنها ـــ در راستای تبلیغات انتخاباتی 17 مارس 2015 اسرائیل ارزیابی میکنند و به ای شبهه دامن میزنند ؛ در مقابل این شائبه را مطرح میکنند که در راستای شکست " باراک اوباما " در سیاست خارجی خویش و فقدان حداقل دست آورد و…. در اینخصوص و…. ؛نامبرده وحزب متبوعه وی میخواهد با نتیجه رساندن ـــ هرچه سریعتر و عجولانه ــــ توافق هسته ای با رژیم جمهوری اسلامی تحت هر شرائط موجه الظاهری ؛ حل ــ فصل چالش جهانی ـــ منطقه ای فعالیتهای غیر قابل اعتماد هسته ای جمهوری اسلامی رادر کارنامه خویش وحزب خویش ثبت کند …. ( نمونه بارز آن ، باسویچ که ریاست مرکز مطالعات بین المللی دانشگاه بوستون آمریکا را برعهده دارد،در مقاله ای که روز جمعه 30 ژانویه 2015 ـــ خبرگزاری روسیا سگودنیا آن را منتشر کرد، گفت: دولت اوباما نگاه روشنی به سیاست خارجی آمریکا ندارد بخاطر این مساله در تمام جهات سیاست خارجی این کشور شاهد شکست هستیم.)
جالب است از طرف دیگر همین شخصیت های حقیقی وحقوقی رسانه ای معلوم الحال ؛ به تک تک موارد اذعان شده از طرف آقای بنیامین نتانیاهو ««« در ضمن سخنرانی خویش »»» در کنگره آمریکا ؛ ـــــ که در ذیل میآید ــــ اشاره واذعان وپافشاری دارند ؟!!!!!!!!

4) یک سئوال اساسی ومنطقی : مساله حقوق بشرو حقوق اقلیتهای مذهبی …. موافق تجربه 36 ساله خویش وحتی تجربه عملکرد روحانیت در 90 سال قبل وقاتلان بالفطره ای چون نواب صفوی و…. ؛ بدون اعتنا به تحریم ها و درخواستها ومخالفتهای شخصیتها و مجامع حقوق بشری داخلی و جهانی و سازمان ملل متحد وکمپین ها وتجمعات و…….و….. مستقیماً وغیر مستقیماً … جمهوری اسلامی دارای رتبه اول اعدام و قتل وتجاوز در طول تاریخ نسبت به ملت ومردم خود بوده و است . جالب اینکه، از اول انقلاب در این مورد به خودیها وروحانیت اعظم اسلام اعم از تشیع وتسنن هم رحم نمی کند….. حال آیا به بیگانگان وکسانی که آرمان الهی ـــ دینی اشان ؛ نابودی میلیونها مردم اسرائیل وکشور اسرائیل میباشد ؛ رحم خواهد کرد ؟!!!!!!!

5) پاسخ به چند ابهام ناشی از تبلیغات جمهوری اسلامی : اگربمب اتم بد است چرا اسرائیل باید داشته باشند ولی برای بقیه حرام است." کسانی که یکی از دلائل حقانیت جمهوری اسلامی را در داشتن تسلیحات هسته ای وانتقاد به اسرائیل ؛ داشتن تسلیحات هسته ای اسرائیل عنوان میکنند …. پس چرا جمهوری اسلامی همچون اسرائیل از پیمان NPT خارج ونسبت به ساخت تسلیحات هسته ای اقدام نمیکند !!!!!

اگر جواب سئوال فوق این است که جمهوری اسلامی به دنبال انرژی هسته ای صلح آمیز است و ادعا میکند به دنبال فرمول کره جنوبی وفرانسه وکانادا و… میباشد ؛ پس چرا همانند آن کشورها ؛ بطور کامل با سازمان انرژی اتمی جهانی همکاری نمیکند؟!!! و درادامه مطلب دلائل اصلی خواهد آمد …..

6) بانی ترور وگروهک های تروریستی در منطقه کیست و چیست ؟ حمایت علنی نظامی /مالی /انسانی و….جمهوری اسلامی از گروهک های تروریست شناخت شده، توسط مراجع ذیربط بین المللی در دنیا چون حزب الله وحماس و سپاه بدر و الحوثی یمن و….و….
عنوان جنگ اسرائیل به گروهکهای مسلمان فلسطینی :

الف) اگر ادعای حمایت از مردم غزه وگروهک حماس مطرح شود ؟ صرف نظر از اینکه به ایران و مردم وکشور آن ربطی ندارد و آنها اهل تسنن هستند و بنائاً کشورهای همسایه وپیرامون و محیط کشوراسرائیل را ؛ کشورهای ثروتمند تشکیل میدهند ، چرا همان کشورها به فلسطین کمک نمیکنند … !!! همان فلسطینی که در جنگ مابین آیت الله خمینی وصدام حسین وکشته شدن ومعلول شدن میلیونها ایرانی در جنگ نافرجام 8 ساله ، متحد اولیه صدام حسین وعراق بوده ودوشادوش سربازان عراقی با ایرانیان در نبرد بود !!!!

ب)اتفاقاً تنها تعلل و بهانه کشورهای اهل تسنن در پا پیش گذاشتن در کمک ( به معنی اعم کلمه ) عمده ـــ حیاتی به فلسطینی ها همین دخالت جمهوری اسلامی در آنجا میباشد … اگر واقعاً جمهوری اسلامی به دنبال صلح ــ ثبات در آن منطقه بود ؛ باید از هرگونه دخالتی در ان منطقه خودداری بعمل می آورد …. نمونه و شاهد این اخراج خالد مشعل، رهبر حماس ، از طرف کشور قطر بود که مورد تمجید وزیر امور خارجه رژیم اسرائیل واقع شد. (‬http://www.yjc.ir/…/%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87-%D8%AD%D…)

ج) اگر ادعای دفاع از مسلمانی مطرح گردد .. …. چرا رژیم جمهوری اسلامی وحامیان حماس وحزب الله ؛ در مقام ظلم وستم مضاعف وصد چندانی که به مسلمانان شیعه قره باغ کشور آذر بایجان میشود ، حمایت تسلیحاتی و…. صورت نداده وبلکه سکوت پیشه کرده وبرعکس با کشور ازمنستان ، معاملات تسلیحاتی دارد ؟!!!ـــــــــ چرا در مقابل کشتار و ظلم وستمی که متحد همیشگی جمهوری اسلامی یعنی ــــ روسها ــــــ به مسلمانان چچن ؛ می نمایند ؛ حمایت مادی ــ معنوی صورت نمی گیرد ؟!!!!ــــــــــ چرا جمهوری اسلامی ؛ واکنش جدی ؛ در مقابل ظلم وستم وکشتاری که از طرف متحد دیگر خویش ؛ یعنی کشور چین بر مسلمانان شمال غرب این شکور در استان سین‌کیانگ و…. صورت میگیرد ؛ سکوت تام پیشه کرده است ؛ به نحوی که دولت چین با صدور دستورالعملی، نماز و روزه گرفتن دانش‌آموزان و کارمندان ادارات دولتی را در نواحی مسلمان‌نشین شمال‌غرب این کشور و….ممنوع کرده است و…..و…….؟!!!!!!!!! . یا نسبت به کشته شدن 310000 نفر وآواره نمودن ده میلیون نفر از سوریه یا کشته شدن 165000 نفر اقلیت سنی و ….. بی خانمان نمودن 5 میلیون نفر در عراق و هزاران کشته و…. در یمن و….و…. ابراز ناراحتی ننموده و صرفاً برای مردم بیگناه غزه و خاندان بشار اسد اشک تمساح ریخته میشود !!!! و…..و

7) بدون استثناء تمام شروع کنندگان ومسببین ایجاد جنگ با اسرائیل ؛ همان گروهکهای (تروریست شناخته شده توسط مجامع ذیربط بین المللی ) ساکن در فلسطین و…. بوده اند …

مثلاً آخرین جنگ اخیر بین اسرائیل وحماس … که عمداً ، با ربودن 3 نوجوان فلسطینی؛ توسط حماس در ۱۲ ژوئن ۲۰۱۴ (پنج‌شنبه 22 خرداد 1393) آغاز شد. صالح الاروری، بنیان گذار شاخه نظامی حماس (گردان های قسام) در کرانه باختری و قائم مقام خالد مشعل در کنفرانس جهانی علمای اسلامی در استانبول ترکیه و به دعوت رجب طیب اردوغان ، به ایجاد عمدی جنگ فوق اعتراف واذعان مینماید : ……….(http://j.mp/187kDT4‫) یا همان (‬http://www.yjc.ir/…/%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87-%D8%AD%D…) …

در جنگ اخیر بین اسرائیل و گروهک حماس از هزاران موشک وهزاران راکت که بسوی مناطق مسکونی اسرائیل شلیک شد ، ۶۴ سرباز اسرائیلی و دو شهروند اسرائیلی نیز کشته شدند و براساس اظهارِ وزیر بهداشت غزه ، ۲۰۴۰ نفر از اهالی غزه در این درگیری‌ها کشته شدند که ۷۱۱ نفر آنان (معادل 35%) را زنان و کودکان تشکیل داده‌اند….. یعنی پروتکل نظامی گروهکهای تروریستی حماس وحزب الله والحوثی وسپاه بدر واصحاب الحق و…. ضمن ایجاد و شروع جنگ با مخفی شدن پشت سپر گوشتی انسانهای غیر نظامی وزنان و کودکان وکشاندن جنگ به مناطق مسکونی ومیان شهروندان عادی و مدارس وبیمارستانهاو مهد های کودک و……..، تا با دادن تلفات بالا از شهروندان که در صور عادی هم در حملات انتحاری شرکت میکنند ـــ وضمن اجازه ندادن به خبرنگاران مستقل جهت گزارش ـــ با عکسبرداری وفیلمبرداری از صحنه های وحشتناک فجایع انسانی ــــ که بعضاً وقوع آنها در حین جنگ نیز، موضوع تشکیک اساسی است .ـــــ …. مظلوم نمائی جهانی نموده و بتواند ثروت کشور ایران و…. را بیشتر چپاول کند .حال اگر این تعداد راکت و موشک هر کدام تنها 10 نفر از کودکان و زنان اسرائیلی را کشته بود ؛ چقدر فجایع انسانی در داشت ؟!!! که در اینصورت ؛ حماس و جمهوری اسلامی ، ان را برای خود نشان افتخاری میدانست !!!!!! وجود سپر دفاعی موشکی اسرائیل ـــ موسوم به گنبد آهنین ــ مانع از این نمیشود که حقیقت اخیر را نادیده بگیریم .

حالا کاری به این موضوع مهم و نکته ظریف نداریم که جالب است حماس جنگ را شروع و موشک و اکت پرتاپ میکند و …. مسلمانان اسمش را مقاومت میگذارند ، برعکس در مقابل آن ، کشور اسرائیل که مقاومت میکند؛ اسمش گذاشته میشود حمله وتجاوز ؟!!!!!!!!!!!

8)جمهوری اسلامی مدعی است که به هیچ کشوری حمله نکرده است ؛ ولی موافق فلسفه فوق ـــ چون بقای عده ای در جنگ وحکومت نظامی و…. ــــ نهفته است . در اصل این سخنان امام خمینی واقدامات او در تجهیز وشورش عشایر عراق علیه او بود ؛ که بعداً صدام حسین ( روانپریش ) را تحریک به جنگ با ایران کرد : (http://j.mp/187kChO‫)

جمهوری اسلامی با وجود مهره هائی چون مصطفی چمران وتشکیل و تجهیز گروهک های( تروریست اعلام وشناخته شده توسط مجامع ذیربط بین المللی ) چون حزب الله وحماس وجهاد اسلامی و الحوثی های یمن و…..و……..در خاورمیانه وآفریقا گرفته ودر پی آن حمایت از حکومتهای مستبد و مهره سوخته منطقه چون بشاراسد (منجر به کشته شدن 310000 نفر وآواره نمودن ده میلیون نفر ) و نوری المالکی ( منجر به کشته شدن 165000 نفر اقلیت سنی و….و بی خانمان نمودن 5 میلیون نفر در عراق ) ویا هزاران نفر در یمن …..و…..و خونریزی وآواره گی مردم آن سرزمینها …. و…..تا فعالیتهای اتمی پنهان و….. قاچاق تسلیحات به سودان وفلسطین و….و……..؛ متعاقب این اقدامات رژیم جمهوری اسلامی ، سبب تحریک کشورهای دیگر در منطقه و بخصوص سنی ــــ در رقابت و یا در مقاومت ودر دفاع وحفظ حکومت و جلوگیری از نفوذ و شورش شیعیان در داخل کشور خویش و….. ــــ با تشکیل وتجهیز گروهکهای تروریستی متوحش سنی چون القاعده وطالبان وجبهه النصر ( مادر گروه خلافت اسلامی __ داعش ) وجیش العدل و….. موجب ناامنی منطقه شده است …

حال معلوم نیست که موافق ادعای برخی تحلیلگران سیاسی ؛ آیا جمهوری اسلامی میخواهد تا به نیت خویش ؛ به پروتکل هلال شیعه…. که مستلزم نابودی اسرائیل است ، نائل آید . که آرزوی دیرین روحانیت شیعه در مقابل جامعه اهل تسنن و یهودی ستیزی …… میباشد ؛حالا صدها میلیونها نفر کشته شود وصدها میلیونها نفر از گرسنگی بمیرند و معادل آن آواره و…..و…. مهم نیست ؟!!!!!

9)تبلیغات جمهوری اسلامی در گذشته در خصوص گروه خلافت اسلامی (داعش سابق )، حاکی از ساخته وپرداخته شدن این گروه از طرف اسرائیل بوده وحتی بارها ادعای انتقال ابوبکر بغدادی ــ زخمی شده در جنگ با سردار قاسم سلیمانی ـــ را جهت درمان به کشور اسرائیل نموده و مینمایند ؟!!!!

ولی هرگز به معماهای ذیل موجوده ، درخصوص گروه خلافت اسلامی (داعش سابق ) وحماس ، که موجب سرگرم نمودن مردم دنیا و قدرتهای جهانی و انحراف تمرکز جهانی از سرنگونی موضوع متحد جمهوری اسلامی( بشار اسد) گشته است ؛ پاسخ داده نشده است : ؟!!!!!
صرف نظر از اینکه اخیراً ـــ در درگیریهائی بین جناحی و باندی ـــ عمال رژیم جمهوری اسلامی علیه همدیگر ؛ به مثابه قتلهای زنجیره ای داخل ایران نسبت به افشاگری تاسیس و پدید آمدن گروه خلافت اسلامی ( داعش ) را در تاریخ ۹/۰۴/۲۰۱۳ ( بیستم فروردین 1392) ؛ تا قبل از قدرت گیری دوباره آنها در ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ( 15 ژوئن 2013 ) از طرف تکنوکراتهای سرمایه دار رژیم ( باند آیت الله هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی "منوچهر فریدون دهباشی " ) اقدام نموده است . با توجیهات ومغلطه های مرسوم ؛ سر و ته خبر را بهم آورده و خبر از رسانه ها حذف شد . !!!!! ( ‬http://j.mp/187kE9n‫)

یا همکاری واجازه حماس به اعضای گروه داعش جهت راهپیمائی وایجاد دفتر و فعالیت در نوار غزه ….. نمونه منبع از خود جمهوری اسلامی : (‬http://j.mp/1wonWR0‫ )

یا اعتراف سازمان های جاسوسی CIA & MOUSAD و…. به حفاظت جانی از سردار وژنرال ومغز متفکر حکومت جمهوری اسلامی … سردار قاسم سلیمانی ….. ؟!!! منبع : از خود سایتهای خبری داخلی جمهوری اسلامی ( ‬http://j.mp/1wonWR1‫)؟!!!!

یا دفن اجساد فلسطینی ها با پرچم داعش / منبع از خبر گزاریهای داخلی جمهوری اسلامی ‬http://j.mp/1wonWR4‫ ))

یا داعش مجبوب ترین گروه در تنها کشور فلسطین / منبع از خود جمهوری اسلامی : ‬http://j.mp/1wonWR5…/%D8%A7%D8%A7%D8%A7%D8%A7%D8%A… )

یا خرید نفت از داعش توسط بشار اسد / منبع :http://j.mp/10pP9xR…/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9… ) و….
و……….و……………..

10) حالا با وصف ادعاهای جمهوری اسلامی در ساخت وخودکفائی در زمینه موشکهای قاره پیما وبالستیک وتسلیحات کشتار دسته جمعی و…. آیا اسرائیل نباید نگران مراتب اخیرو ملت ایران نگران جنگ ناخواسته عده ای توتالیتر باشند.

11)موافق برآورد وتجزیه وتحلیل وادعای حکومت جمهوری اسلامی ــــ نه کشورهای دیگر ـــ ذخیره اسرائیل در حدود 80 کلاهک تقویت شده شکافت هسته ای و….. میباشد . حالا با توجه به شعار محوری انقلاب جمهوری اسلامی به شرح فوق ؛ آیا اگر این تسلیحات هسته ای در اختیار حکومت جمهوری اسلامی بود ، چند بار به اسرائیل حمله میکرد ؟!!!! یا آنها را در اختیار گروهک های تروریستی چون حزب الله وحماس وجهاد اسلامی و الحوثی های یمن و…..و……..در خاورمیانه وآفریقا و…ـــ در جهت امیال خود ــــ قرار نمیداد ؟!!!!!! )http://j.mp/1d9Vdl1…/%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%DB%8C%…(

12) آیت الله خامنه ای ومتعاقب آن جمهوری اسلامی ادعا میکند : انرژی اتمی برای مقاصد صلح امیز است و تسلیحات هسته ای حرام است …. . هرچند که در این دهها سال خود ملت ایران ؛ یک وعده درست ویک سخن راست از جمهوری اسلامی و بزرگان سراغ ندارد ….

حکومت جمهوری اسلامی مذهبی ــ اسلامی است وآیت الله خامنه ای ، متعاقب آیت الله خمینی ،خود را ولی امر مسلمین جهان ــ معرفی میکند …. 36 سال است که آرمانهائی این نظام ورهبران آن و….. در شعارهای آنان متجلی است : مرگب آمریکا ؛ مرگبر اسرائیل …. که هیچگاه ترک نگشته واین کشورها را جزو دشمنان و کشورهای متخاصم محسوب کرده ومیکنند …..
جایز بودن دروغ ــ مصلحتی !!! ـــ در شرع اسلام

علی رغم تقیه شرعی ولزوم وجوب رعایت آن ؛ موافق نظر به اتفاق علما ومراجع اسلام به نقل از 14 ائمه در کتب خویش چون بحار الانوار وحلیت المتقین علامه محمد تقی مجلسی و..( فصل 11 در آداب معاشرت با کافران ومخالفان از باب دهم ) ….. و به گواهی تاریخ صرف نظر ازحلال وحرام نمودن خیلی از کالاها ومسائل توسط روحانیت در طول تاریخ از شکر گرفته تا سینما و مدرسه و…..

فرمایش محمد (پیامبر مسلمین) به امام علی (امام اول شیعیان ): ای علی! در سه جا دروغ نیکوست: میدان جنگ و در مقابل دشمن ، وعده به زنان و اصلاح بین مردم، (حر عاملی،محمد بن حسن، وسائل الشیعة، ج 12، ص 252، مؤسسه آل البیت علیهم السلام،قم، 1409)

امام صادق ( امام هفتم شیعیان ) فرمودند: در روز قیامت، از هر دروغى بازخواست میشود، مگر از سه مورد: یکى این که شخصى که در حال جنگ، [ دشمن را ] فریب دهد، این دروغ از او برداشته میشود؛ دوم هنگامى که دروغ باعث «اصلاح ذات البین» ( مصلحت و حل اختلاف و ایجاد صلح و آشتى بین دو مسلمان) شود و…..( از کلینى، کافى، ج 2، ص 342، ح 18. قَالَ سَمِعْتُ أَبَا عَبْدِ اللَّهِ ع یَقُولُ کُلُّ کَذِبٍ مَسْئُولٌ عَنْهُ صَاحِبُهُ یَوْماً إِلَّا کَذِباً فِی ثَلَاثَةٍ رَجُلٌ کَائِدٌ فِی حَرْبِهِ فَهُوَ مَوْضُوعٌ عَنْهُ أَوْ رَجُلٌ أَصْلَحَ بَیْنَ اثْنَیْنِ یَلْقَى هَذَا بِغَیْرِ مَا یَلْقَى بِهِ هَذَا یُرِیدُ بِذَلِکَ الْإِصْلَاحَ مَا بَیْنَهُمَا أَوْ رَجُلٌ وَعَدَ أَهْلَهُ شَیْئاً وَ هُوَ لَا یُرِیدُ أَنْ یُتِمَّ لَهُمْ)

محمد (پیامبر مسلمین) به امام علی (امام اول شیعیان ): وصیت فرمود: همانا خداوند دروغ به مصلحت و خیر را دوست دارد و از راستى که فساد در پىداشته باشد، متنفر است.( ان الله احب الکذب فی الصلاح و ابغض الصدق فىالفساد. حر عاملى، وسائل الشیعه، ج 12، ص 252، ح 16229)

حال سئوالی که مطرح است ؛ کی و کجا وکدام راستی، تا کنون ودر طول تاریخ ؛ فساد ایجاد کرده وخواهد کرد ومی کندو کدام دروغ ، مبنای واقعیت واقع شده وبه صلاح جامعه واصلاح آن می انجامد ؟!!!!!

الف)پس چگونه میتوان به سخنان رهبران مذهبی اسلامی ـــ ور مقابل دشمنان مفروض خویش ـــ اعتماد نمود …. ؟!!!
ب) آیا خود اکثریت مردم ایران ؛ به مسئولین جمهوری اسلامی اطمینان دارند ؟!!!!!!

ج)تاسیسات هسته ای که ادعا میشود ؛ برای مقاصد صلح امیز است وبنائاً باید زیر پوشش صرف ، وزارت نیرو باشد …. چرا تحت نظارت وسرپرستی وفعالیت سری … تام وتمام وکمال و…. ؛ نهادهای نظامی قرار دارد ؟!!! و….و……

13) دستاورد ادعائی ملی !!!! یا انرژی صلح امیز اتمی برای کشور ایران به کیفیت حاضر ، به هیچ وجه مقرون به صرفه واقتصادی نیست و با وصف اینکه در دهها سال فعالیت پنهانی ــ آشکار اتمی جمهوری اسلامی ؛ هزاران میلیارد دلار بصورت مستقیم وغیر مستقیم , هزینه شده است ؛ بدون اینکه یک وات برق تولید گردد . بنائاً از طرف جمهوری اسلامی ،به هیچ کارشناس متخصص مستقل ، اجازه اظهار نظر داده نمیشود حقیقت نیز به مردم اعلام نشده ودرخواست رفراندوم صورت نگرفته است … در حالیکه این امر زندگی مردم داخل ایران را ، از هرحیث تحت الشعاع قرارداده است … :

الف ) هزینه- فایده و توجیه اقتصادی تولید انرژی هسته ایی در ایران: هرکسی دقیق محاسبه نماید؛ خواهد فهمید که که بهاء اورانیوم ۳ درصد غنی شده در ایران چند برابر، بیشتر از قیمت آن در بازار بین المللی است .( حتی بدون توجه به هزینه سنگین تحریم ها ….)

ب) ذخایر معادن اورانیوم در ایران آنقدر نیست که سرمایه گذاری عظیمی را که در خصوص غنی سازی در ایران شده است ، از نظر اقتصادی توجیه ومنطقی نماید.

14) با ملحوظ مراتب فوق و فقدان همکاری کامل جمهوری اسلامی با سازمان NPT وبازرسان آن …. و گستره فعالیت پنهانی جمهوری اسلامی از نطنز وفردو وگچین وپارچین ونیشابور و…… آیا منظور جمهوری اسلامی مشخص نیست ؟!!!!!

15) از طرف دیگر خبرهای رسیده حاکی از سفر وزیر خارجه آمریکا به ریاض برای دیدار با وزرای خارجه کشورهای شورای همکاری خلیج فارس برای اطمینان سازی توافق (باجمه

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: