آیا صادق طباطبائی برادر عروس روح الله خمینی و برادرزاده موسی صدر رهبر شیعیان لبن…

‫آیا صادق طباطبائی برادر عروس روح الله خمینی و برادرزاده موسی صدر رهبر شیعیان لبنان خادم به كشور و ايرانيان بود؟

جناب آقای سید مجتبی‌ واحدی روز گذشته با انتشار مطلبی در فیسبوک داستانی در رابطه با شیخ صادق طباطبایی تعریف کردند که "در اوایل دهه هشتاد یک شب مرحوم صادق طباطبایی به منزل آقای کروبی آمد. او گفت داستان مهمی وجود دارد که برای برخی افراد سرشناس و با نفوذ تعریف کرده و می خواهد برای شیخ هم تعریف کند …" و سپس جناب واحدی در انتهای داستان با تاکید می‌نویسد: "یقین دارم صادق طباطبایی در نقل داستان به دنبال هیچگونه منفعت شخصی نبود"

پس از انتشار این مطلب، آقای واحدی با اعتراض چند کاربر فیسبوک مواجه میشود. شهرام می‌نویسد: یکی‌ از راه های اندازه گیری میزان صداقت، همین میل و علاقه و اصرار افراد در کتمان حقایق است ( ماله کشی).

صادق طباطبایی کرد آنچه که کرد و «زمستانش» هم رفت. حالا رو سیاهی اش برای که خواهد ماند؟ حدسش با خواننده باهوش و البته منصف

و رضا نیز گفت: آقای واحدی، یعنی شما نمیخواهید هیچ اشاره‌ای به دلالی اسلحه و دستگیری ایشان با یک و نیم کیلو تاریک بکنید؟
شاید یقین دارید صادق طباطبایی در نقل و انتقال این میزان مواد مخدر به دنبال هیچگونه منفعت شخصی نبود.

پس از این اعتراض‌ها به جناب آقای واحدی، ایشان مطلب دیگری منتشر نمودند و دلالی اسلحه توسط برادر عروس روح الله خمینی را در جهت دفاع از کشور توجیه نمودند، بدون آنکه کوچکترین اشاره به دستگیری صادق طباطبایی در آلمان با یک و نیم کیلو تریاک خام نماید.

و باردیگر همان کاربران لب به اعتراض گشودند، که چرا جناب هیچ اشاره‌ای به دستگیری صادق طباطبایی با یک و نیم کیلو تاریک و ضدو نقیز گویی اش در بازجویی‌ها در آلمان نمیکند. ضمنا در ماجرای دلالی اسلحه نیز از طرف قوه قضائیه متهم شده بود که پول را دریافت کرده و جنس را کمتر تحویل داده، که روح الله خمینی وارد عمل میشود و فامیلش را نجات میدهد!

ناهید: جناب واحدی گرامی، بیشتر بحث مردم روی کشف تریاک در چمدان ایشان در آلمان با پاسپورت سیاسی است نه سعی در خرید اسلحه برای دفاع در برابر صدام حسین. اما مشکل من این آقای محترم و امثال ایشان که از پایه‌های انقلاب بودند این است که چرا در قلب غرب جنایتکار و غاصب و امپریالیست زندگی کردند یا زندگی می کنند در حالی که ایشان در ایران مشکلی برای زندگی نداشت.

محمدرضا : و در ادامه صحبت‌های ناهید گرامی باید صرفه نظر و انصراف حمهوری اسلامی از شکایت بمب‌های شیمیایی آلمان در اضای آزادی صادق برای مسله داشتن یک کیلو هشتصد گرم تریاک و نادیده گرفتن خون پاک .معصوم و شهروندان ایران زمین که کشته شدن و یا زندگی سختی داشتن هم زیر تظر داشت
خود ما از خانواده قربانی بمب شیمیایی هستیم.

رضا نصر: خوب حالا اشاره به دلالی اسلحه کردید و یک توجیهی‌ هم براش تراشیدید. در مورد دستگیری ایشان با یک و نیم کیلو تریاک خام چه می‌گویید؟ در مورد ضد و نقیض گویی هنگام بازجویی چه توجیهی‌ دارید؟ آیا قاچاق مواد مخدر هم به قصد این بود که کشور را "در برابر تجاوزی که مورد حمایت همه قدرت‌های جهانی بود" تجهیز نماید؟ آقای واحدی آیا شما منافع خاصی‌ دارید که با ظرافت ولی‌ مصرانه از باند هاشمی‌-خمینی طرفداری می‌کنید؟

پس از جر و بحث بین کاربران فیسبوک با جناب واحدی که خود را برانداز معرفی‌ می‌کند، امیر مصدق کاتوزیان مجری و یکی از سردبیران بخش خبر رادیو فردا و طرفدار روحانی و خاتمی از راه می‌رسد و با معرفی‌ صادق طباطبایی به عنوان خادم کشور و ایرانیان، قاچاق مواد مخدر را نیز اینچنین توجیه مینماید:

"من هم در ٣٦ سالى كه به نقض منظم و مداوم حقوق بشر و توافق هاى بين المللى و برخورد حذفى حكومت با دگرانديشان به بهانه حق تقدم مكتب بر تخصص انتقاد كرده ام حساب دفاع از حكومت را با دفاع از كشور جدا كرده ام. حتى اگر طباطبايى در انتقال مواد مخدر مجرم بوده باشد در كمك به دفاع از ايران در زمان جنگ خادم به كشور و ايرانيان بوده است. "

و رضا نصر در جواب آقای کاتوزیان می‌نویسد:

این هم از اون حرف هایی هست که فقط از طرف طرفداران سید محمد خاتمی زده میشود و چنین شخصی‌ را خادم به کشور و ایرانیان معرفی‌ میکنند! یعنی نزدیک‌ترین افراد به مردی که آتش جنگ افروزی و کشور گشایی برای توسعه اسلام داشت، و میلیون‌ها نفر را قربانی این روحیات خود کرد را ، حال به عنوان خادم به مردم معرفی‌ نماییم. جناب کاتوزیان شما اول در مورد نقش روح الله خمینی در آغاز این جنگ خانمانسوز بگویید ، سپس بیایید دلال اسلحه و مواد مخدر را به عنوان خادم به مردم قالب کنید!

مطالب منتشر شده توسط مجتبی‌ واحدی و کامنت‌ها را میتوانید در صفحه ایشان دنبال کنید:

http://j.mp/YgLLpL

امام موسی‌ صدر به گفته رامین پرهام آخوندی عیاش، شیاد و پول‌دوست بود.

http://j.mp/17EGq3Z

آیا صادق طباطبایی دلال مواد مخدر و اسلحه هم بود؟

به گزارش روزنامه آلمانی‌ «دی زایت» صادق طباطبایی در سال ۱۹۸۳ با یک و نیم کیلوگرم تریاک خام به ارزش ۴۰،۰۰۰ مارک در آلمان دستگیر شد.

او ابتدا توضیح داده که این یک ماده قدیمی‌ خانگی است که برای یک عمه / خاله پیر در نظر گرفته شده و باعث شیرین شدن زندگی‌ ایرانیان میشود. پس از آنکه کسی‌ توجیه‌های مسخره او را باور نکرد، ناگهان داستانش را عوض کرد و گفت: مخالفان سیاسی میتوانند این مواد را جاسازی کرده باشند تا چهره او را نزد خمینی تخریب کنند.

صادق طباطبایی در نهایت به علت داشتن پاسپورت دیپلماتیک (مصونیت سیاسی) آزاد می شود!

ادامه مطلب در لینک زیر:
http://goo.gl/7Pmn3r

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: