يكى از هموطنان خطاب به سپيده دم: ” آقا هرچی گفتی این مسیح دست پرورده این اصلاح ط…

‫يكى از هموطنان خطاب به سپيده دم: " آقا هرچی گفتی این مسیح دست پرورده این اصلاح طلباست ما باور نکردیم تا امروز که توی صفحه یواشکیش عکس خاتمی رو گذاشته بود که چقدر ایشون مظلوم هستن "
#رسانه_خاتمی_میشویم

هموطنان فراموش نکنیم صفحه آزادی‌های یواشکی که توسط عوامل حکومت گردانده میشود تنها چند روز پس از حمله بی‌ رحمانه «پنجشنبه سیاه» در بند ۳۵۰ اوین و ضرب و شتم زندانیان سیاسی راه اندازی شد، (پنجشنبه سیاه اواخر فروردین ۱۳۹۳ – راه‌اندازی صفحه آزادی‌های یواشکی اوایل اردیبهشت ماه ۱۳۹۳) و اعتراض خانواده‌ها در داخل کشور و فعالین حقوق بشر در خارج از کشور را که میرفت دولت جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد و وادار به پاسخگویی نماید، خنثی نمود!

آیا تا کنون که هزاران رسانه‌ در خدمت خاتمی بودند ، کسی‌ شنیده است که ایشان ضرب و شتم زندانیان سیاسی را محکوم کرده باشد؟ اسید پاشی به صورت زنان را محکوم کرده است؟ آیا با زنان و مردان خوزستانی که به همراه کودکانشان در هوای خاک الود در حال خفگی بودند ابراز همدردی نمود؟ آیا …

هموطنان فراموش نکنیم حسن روحانی یار شفیق محمد خاتمی در شهریور ماه گذشته در مشهد دو سخنرانی‌ انجام داد که در یک سخنرانی‌ با انتقاد از سیاست‌های عفاف و حجاب در ایران گفت با "ون، مینی‌بوس، پاسبان و سرباز فرهنگ درست نمی‌شود."

اما همزمان در همان روز در یک سخنرانی‌ دیگر عصر شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ در جمع «ایثارگران» مشهد گفت: این سرزمین برای حجاب و عفت جنگید و مبارزه کرد و پیکرهای بی جان روی سنگ های مسجد گوهرشاد به زمین افتاد اما از عفافش دفاع کرد و دفاع می کند و نخواهد گذاشت آن میراث شوم خاندان جنایتکار پهلوی در این سرزمین خودنمایی کند.

و با این سخنان متحجرانه راه را برای «اسید پاشی» به سر صورت و سینه زنان ایرانی‌ هموار ساخت!

هموطنان از شما تقاضا می‌کنیم به همه دوستان و بستگان خود هشدار دهیدکه:

(بر اساس شواهد غیر قابل انکار اين صفحه «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» توسط عوامل همان حكومتی‌ که اسید پاشی‌های زنجیره‌ ای را سازماندهی کرده گردانده ميشود و تقاضا می‌کنیم هر چه سريعتر جهت حفظ امنيت خود هرگونه ارتباط را با اين صفحه قطع كنيد. لطفا به ظاهر مطالب منتشر شده در آن‌ صفحه توجه نکنید، و پیشینه مسیح علی نژاد را به دقت مورد بررسی‌ قرار دهید)

در لینک زیر به تفصیل در مورد " صفحه آزادی‌های یواشکی " یاران خاتمی توضیح داده شده است:
http://goo.gl/8AbjaN

لطفا جهت آگاهی‌ بیشتر این ویدیو را ببینید:
http://goo.gl/0e7LoV

آیا می‌توان بدون هماهنگی‌ با عوامل حکومت در بالکن وزارت خارجه جمهوری اسلامی، روپوش و روسری را از تن در آورد و به نمایش گذاشت و با بلوز بنفش عکس گرفت و برای «صفحه آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» فرستاد؟

http://goo.gl/iLXU4G

حال میبایست از این دوستان "فعال سیاسی فصلی" پرسید:‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: