دو نماينده مجلس اوکراين، پنجشنبه ۲۳ بهمن، در راهروهای پارلمان با ضربات مشت با هم…

‫دو نماينده مجلس اوکراين، پنجشنبه ۲۳ بهمن، در راهروهای پارلمان با ضربات مشت با همدیگر درگیر شدند تا سرانجام يک نيروی امنيتی مجلس در نهایت به درگيری آنها خاتمه داد.

حال این درگیری واقعی‌ را مقایسه کنید با جنگ زرگری علی‌ مطهری در مجلس

ماه پیش حامیان دولت در داخل و خارج از کشور با جار و جنجال ادعا کردند علی‌ مطهری مورد «ضرب و شتم» واقع شده …

از حر زمان محمد نوری زاد و استاد علوم سیاسی صادق زیبا کلام گرفته تا پونه قدوسی کارمند بی‌ بی‌ سی‌ فارسی هم جانانه از قهرمان خود علی‌ خان مطهری حمایت کردند!

البته لات بازی‌های این علی‌ خان که باباش هم مردم رو خر و الاغ خطاب کرده بود به همین جا ختم نمی‌شود. در گذشته هم از پشت تریبون مجلس گفته بود: «خفه شو بتمرگ مرتیکه پفیوز»

پس از آن‌ شلوغ کاری استاد علوم سیاسی جناب آقای زیبا کلام از حامیان جریان اکبر هاشمی رفسنجانی هم پیشنهاد کرده بود جایزه صلح نوبل به این فرد فحاش، ضد زن و مخالف حقوق بشر داده شود!

اعجوبه ای که به پوشش پاهای زنان نیز کار دارد و ساپورت بانوان، آتش به جانش میزند. بیشترین وقت خود را در مجلس و مصاحبه با صدا و سیما در راه حجاب اجباری و سرکوب زنان صرف کرده …

پس از انتقاد پارلمان اروپا به وضعيت حقوق بشر در ايران جوابی‌ داده که دندون‌های اروپایی‌ها خورد بشه بریزه توی دهنشون: «انحرافات جنسی‌ که در آنجا ( اروپا ) به وجود آمده، که خوب می‌دانید بحث همجنس گرایی اولین بار در اونجا مطرح شده و کم کم داره مساله ارتباط با حیوانات و اینها هم اونجا مطرح میشود … همه اینها به خاطر اون افسار گسیختگی است که آنها در مساله عفاف ، غریزه جنسی‌ و اخلاق جنسی‌ پیدا کردند …»

بد نیست جناب صادق زیبا کلام تا تنور داغه یک جایزه نوبل هم برای آیت الله جنتی (هرچه باشد او صلاحیت کاندید مورد علاقه ایشان را تائید کرده) و آیت الله خمینی هم که استاد و پدر معنوی هاشمی‌ رفسنجانی‌ بوده تقاضا کند تا اندیشه‌های «امام راحل» شان عالم‌گیر شود!‬


‫درگیری واقعی‌ را مقایسه کنید با جنگ زرگری علی‌ مطهری‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: