ما توخونه هم ماسک میزنیم کل زندگیمونو خاک گرفته. امروز کلی تصادف فجیع اتفاق افتا…

‫ما توخونه هم ماسک میزنیم کل زندگیمونو خاک گرفته. امروز کلی تصادف فجیع اتفاق افتاد با ده ها کشته، اصلا تأسف آوره من از نزدیک شاهد بودم واقعا متأثرشدم فاجعه بود اصلا تن روحانی و مسئولان سالم، ماهم به درک

آوا
٢١ بهمن ١٣٩٣

هیچ یک از شهرهای مرزی کشورهای همسایه این وضع رو ندارند … مشکل اصلی کویر شدن ایران است. بی بی سی کامنتهای قبلی من را پاک کرد در حالی که توهینی به کسی نشده بود. یعنی حتی بی بی سی هم هدف نهایی اش حفظ جمهوری‌اسلامی است.
امید
۲۱ بهمن ۱۳۹۳

تاريخ انتشار ۲۰/۱۱/۹۳ کد خبر ۴۲۵۳۸ : جواب نماینده شهر تهران در مجلس به واکنش مردم خوزستان به گرد و خاک : هیچ موضوع خواصی رخ نداده است و این صحبت ها صرفا کار عوامل ضد انقلاب و فتنه گر ها در استانه یوم الله ۲۲ بهمن است و اوضاع در خوزستان عادیست . عوامل فتنه گر بدانند که مردم خوزستان فریب دروغ های انها را نمیخورند و مردمی که در جنگ استقامت کرده اند جواب منافقین را در روز ۲۲ بهمن خواهند داد. در خوزستان اوضاع عادی است و گرد خاک شایعه است.

سرعت عمل باور نکردنی دولت بنفش

عصر روز گذشته معصومه ابتکار (گروگانگیر سابق) در مصاحبه بعد از جلسه دولت در مورد بحران اهواز می گوید: «در مورد تخصیص اعتبارات لازم برای حل مشکل تصمیماتی گرفته شد که در جلسه بعدی هیات دولت….»
حال باید پرسید تخصیص اعتبارت لازم به کی‌ تصمیماتی گرفته شد؟ مشکلات چه کسی‌؟ سید محمد خاتمی یا علی‌ خامنه‌ای یا اکبر رفسنجانی‌؟ اگر در مورد مشکلات مردم اهواز حرف میزنید، که میبایست همین امروز اقدام کنید!
یکی‌ از دوستان اهوازی در صفحه فیسبوک خود نوشته:
همه منتظر باشید
خاک دوباره داره میاد
ظاهرا لحظه به لحظه در حال نزدیک شدنه
و قراره باز خاک بر سر بشیم
خدایا مچکریم‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: