Voice of America’s systemic pro-Iran bias and cozy ties to the anti-American rul…

Voice of America’s systemic pro-Iran bias and cozy ties to the anti-American ruling regime

قابل توجه ناظران کنگره آمریکا

رپرتاژ آگهی ویژه «صدای آمریکا» برای مهدی خزعلی، فرزندخوانده «پدرخوانده»

مهدی خزعلی: گاندی از نهضت عاشورا درس میگیره و چگوارا هم همینطور. بسیاری از رهبر‌های جنبش‌های آزادی‌خواه جهان، الهام گرفته از نهضت عاشورا هستند!

آقای سیامک دهقانپور آیا میتوانید به ما بگوئید چرا «بسیجی‌ خیبر» مهدی خزعلی كه خود را سرباز جان بر کف اسلام و حکومت اسلامی و خط «امام خمینی» می داند و سابقه دوستی با سعید امامی «شکنجه گر وزارت اطلاعات» را دارد و در پروژه هویت با او همکاری نزدیکی داشته و حتی کتاب «اعترافات اجباری» گرفته شده از روشنفکران، نویسندگان و دگراندیشان در دهه ۷۰ را نیز منتشر کرده و بر آن مقدمه ای هم نگاشته است را به برنامه صدای آمریکا دعوت می‌کنید تا بتواند اندیشه‌های جنگ طلبانه روح الله خمینی را با صدای رساتر ترویج نماید؟

آقای سیامک دهقانپور آیا صحت دارد شما، پاسدار بخش تبلیغاتی سپاه پاسداران بودید؟

منبع: سایت فرهنگ ایران
http://j.mp/15fsKfx

اگر آزادی بیان را برای دوست سعید امامی شکنجه گر وزارت اطلاعات و کسی‌ که تمام قد از علی‌ مطهری زن ستیز و متحجر حمایت کرده قائل هستید، چرا شما و همسرتان خانم حمیده آرمیده به آزادی بیان آزادیخواهان و فعالین حقوق بشر احترام نمی گذارید؟

در تاریخ ۷ تیر ماه ۱۳۹۳ با ارسال پیغامی به همسر ایشان خانم حمیده آرمیده پرسیدیم چرا صفحه « مبارزه با چرندیات» که در برنامه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را در برنامه خیابان زندگی‌ صدای آمریکا به عنوان یک مرجح قابل اعتماد معرفی‌ نمود؟

چگونه می‌توان باور کرد صدا و سیمایی که همگی‌ می‌دانیم زیر نظر رهبر جمهوری اسلامی و نظارت شدید وزارت اطلاعات فعالیت مینماید، از یک صفحه فیسبوک که در ایران فیلتر و مورد غضب است حمایت کند و قصدش هم معرفی‌ یک مرجح برای تشخیص اخبار راست و دروغ باشد!

پس از آزاد شدن نسرین ستوده از زندان، در یک اقدام سازماندهی شده بر علیه ما که گردانندگان کمپین آزادی نسرین ستوده بودیم مطلبی منتشر نمودند و صفحه‌های کمپین حمایت از جعفر پناهی و نسرین ستوده را جعلی نامیدند و گردانندگان را هم شیاد و کلاهبردار!

از خانم حمیده آرمیده پرسیدیم، چرا صفحه‌ای که فعالین حقوق بشر در خارج از کشور را اینطور مورد حمله قرار داده و ارتش سایبری نیز در پشتیبانی‌ از«صفحه چرندیات» با فحاشی به گردانندگان سپیده دم در کامنت‌ها و پیغام‌ها ما را مورد تهدید جانی قرار دادند، در صدای آمریکا برایش چنین تبلیغی شده است؟ و کارمندان صدای آمریکا از جمله آرش سیگارچی و افرادی چون کوهیار گودرزی و چند چهره شناخته شده دیگر این مطالب صفحه چرندیات را در فیسبوک به اشتراک گذاشتند!

خانم حمیده آرمیده در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۴ در پاسخ نوشتند به من باید اجازه بدین تا در این مورد بخصوص تحقیق کنم. با شما در تماس خواهم بود.

اما دیگر به پیغام‌ها ما پاسخ ندادند و تا کنون که ۶ ماه و ۱۱ روز از آن‌ تاریخی‌ که قول دادند در این مورد تحقیق کنند می‌گذرد!

در این فاصله همان نیروها بار دیگر حمله گسترده تری را در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۳ را سازماندهی کردند. خانم آرمیده نه تنها دیگر پاسخی به پیغام‌ها ندادند، بلکه به صورت علنی یکی‌ از حمله کنندگان را به عنوان « همکار داخل ایران» خود معرفی‌ نمود!

http://goo.gl/nnvvoE

خانم حمیده آرمیده و جناب سیامک دهقانپور آیا شما با فراهم نمودن تریبون برای افرادی چون مهدی خزعلی که مروج افکار جنگ طلبانه خمینی است، و فراهم نمودن بستر برای سرکوب فعالین حقوق بشر و آزادیخواهان، امنیت مردم هر ایران و آمریکا و دیگر کشور‌ها را به خطر نمی‌‌اندازید؟

لازم به ذکر است ماه گذشته کنگره امریکا درخواست بررسی پرونده ” بخش فارسی صدای امریکا ” را به جرم همکاری با رژیم ارائه داده است.

در نامه‌ای که اخیرا از سوی ۹ تن از نمایندگان کنگره ایالات متحده آمریکا از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات به جان کری وزیر امور خارجه آن کشور ارسال شده است درخواست بررسی «روابط پنهانی» بخش فارسی «صدای آمریکا» با حکومتی که «آشکارا خود را دشمن آمریکا میداند» مطرح شده است. در این نامه آمده است: " ما از شما (جان کری) درخواست می کنیم، که به این مسله توجه کرده در مورد هرگونه سوء مدیریت یا جانبداری احتمالی در پوشش اخبار توسط بخش فارسی صدای آمریکا تحقیقاتی را به انجام برسانید که شامل نظارت بر مدیریت، استخدام افراد و محتوای برنامه‌ها باشد." در حال حاضر سردبیر بخش فارسی صدای آمریکا شخصی به نام «محمد منظر پور» است. منظر پور دارای ارتباط قدیمی با یکی از جناحهای حکومت آخوندها است. وی در گذشته با شرکت «آتیه ‌بهار» همکاری می کرده که کارش، برقرار کردن رابطه میان جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذاران خارجی از جمله در معاملات نفتی است. منظرپور همچنین از دبیران روزنامه تهران تایمز، وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی بوده است که سابقه همکاری با رسانه ی «بی بی‌سی فارسی» را در گذشته خود یدک می کشد. در قسمت دیگری از درخواست قانون گذاران آمریکایی از وزیر امور خارجه آمده است: " ما از موکلان ایرانی‌آمریکایی خود شکایاتی را دریافت داشته ایم که برنامه‌های بخش فارسی صدای آمریکا از پوشش مناسب اخبار نقض فاحش حقوق بشر و بویژه افزایش چشم گیر و نگران کننده اعدام‌ها در ایران چشم پوشی کرده است. در دوره اول ریاست جمهوری حسن روحانی نزدیک به ۹۰۰ تن اعدام شده اند که تنها بخش بسیار کوچکی از آنها از پوشش خبری توسط بخش فارسی صدای آمریکا برخوردار شده اند."

http://goo.gl/veEqdA

برنامه روی خط صدای آمریکا به سبک صدا و سیما و سرکوب صدای مخالف
http://goo.gl/LBKDep

در مارس ۳۱، ۲۰۱۳ گاه نوشته‌های آلفرد گزارشی در مورد مهدی خزعلی رکورد دار اعتصاب غذا و معجزه آب ماهیچه تقویتی منتشر نمود:

به زندان افتادن، اعتصاب غذا و نیز حکم طولانی مدت مهدی خزعلی همه و همه سناریوی از پیش طراحی شده وزارت اطلاعات برای اپوزیسیون سازی از وی و محبوب کردن او در نزد بدنه جنبش سبز جهت بهره برداری در آینده به نفع رژیم بوده است. دعوت دنباله‌دار وی به حضور در انتخابات با متوسل شدن به انواع ترفندها در این راستا ارزیابی میگردد.

http://goo.gl/31EDXg


‫مهدی خزعلی: گاندی از نهضت عاشورا درس میگیره و چگوارا هم همینطور‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: