مهدی یحیی‌نژاد بنیان‌گذار سایت بالاترین و مسیح علی نژاد مسئول صفحهٔ «آزادیهای یو…

‫مهدی یحیی‌نژاد بنیان‌گذار سایت بالاترین و مسیح علی نژاد مسئول صفحهٔ «آزادیهای یواشکی زنان» در جلسه سازمان نایاک (لابی طرفدار رژیم) چه میکردند؟

آیا مسیح علی نژاد که بارها ادعا کرده خودش به تنهایی صفحهٔ آزادی‌های یواشکی را راه اندازی کرده و پشتش «هیچ کس» نیست میتواند برای مردم ایران توضیح دهد، در جلسهٔ «سازمان نایاک» یکی‌ از قدرتمند ترین لابی های طرفدار رژیم که با دلال‌های نفتی‌ ارتباط تنگ تا تنگ دارد و همکاریش با حکومت ایران توسط دادگاه در واشنگتن اثبات شده، چه میکرده است؟

در ۱۷ آپریل ۲۰۱۰ یک میهمانی به همت تریتا پارسی و از رسانه‌های اجتماعی در این میهمانی دعوت شد. افرادی چون : مازیار بهاری، آستین هیپ، نازیلا فتحی، علی افشاری، ,مسیح علی نژاد، امید معماریان، روزبه میر ابراهیمی ، علی مستشاری، مسئول سایت بالاترین مهدی یحیی نژاد نیز حضور داشتند.

مراجعه شود به سایت رسمی‌ نایاک:
http://goo.gl/zIEv29

یکی‌ از اتفاقات پرسش بر انگیز پس از برگزاری این جلسه، اخراج بیش از ۳۰۰ کاربرمخالف نظام جمهوری اسلامی و منتقد مذهب در یک شب بود!

کاربران اخراج شده از بالاترین با انتشار یک بیانیه و ارسال آن‌ به سازمان گزارشگران بدون مرز، به سرکوب آزادی بیان در سایت بالاترین اعتراض کردند.

کاربران اخراجی بالاترین نوشتند:
ما تعدادی از کاربران بالاترین در راستای کمک به نشر و آزادی بیان در این سایت فعالیت داشتیم ولی مدتی است که سایت بالاترین حساب کاربری نزدیک به ۱۰۰ کاربر را به جرم نوشتن عقاید و یا به بهانه‌های واهی مثل ارسال تکراری لینک و یا گزارش نادرست در عرض چند روز بطور دائم مسدود کرده و کاربران را از این سایت اخراج کرد.

اگر نوشتن وب‌لاگ و بیان آزاد افکار و عقاید و انتشار و انعکاس رویدادهای در بسیاری از نقاط جهان صلح آمیزترین شکل مبارزه سیاسی است پس چرا باید ما کاربران این چنین مورد سرکوب و سانسور این سایت که از آغاز ابزاری برای بیان آزاد و دفاع از آزادی بیان بود قرار بگیریم؟

http://goo.gl/XuaPCt

لازم به ذکر است نایاک همان سازمانی است که نظرسنجی‌های جعلی در رسانه‌‌های آمریکایی منتشر نموده تا نشان دهد "۹۶ درصد مردم می‌گویند که برنامه هسته‌ای آنقدر مهم است که ارزش تحمل سختی‌های ناشی‌ از تحریم‌ها را دارد و باید ادامه پیدا کند"

ماجرای خرید هواپیمای تشریفاتی ۱۲۰ میلیون دلاری برای علی‌ خامنه‌ای یکی‌ دیگر از فعالیت هایی است که در سوابق نایاک ثبت شده است. در سال ۲۰۰۳ ( در زمان ریاست جمهوری محمد خاتمی ) رژیم ایران ۱۲۰ میلیون دلار به دلال لندنی داد تا هواپیمای سلطان برونئی را برای رهبر جمهوری اسلامی بخرد و به کمک باب نی نماینده فاسد کنگره آمریکا و تریتا پارسی با حل مشکل تحریم به تهران بفرستند.

یکی‌ از بخش‌های قابل توجه این گزارش نامه‌ای است که بر اساس سند دادگاه به دست آمده و تریتا پارسی طرح مشترک خود را برای راه‌اندازی لابی نایاک توضیح داده. شایان ذکر است تریتا پارسی‌ و نایاک یکی‌ از حامیان حسن روحانی در انتخابات ۲۰۱۳ بود.

بخش هائی از نامه تریتا پارسی به روی کافی: برای جلب اعتماد ایرانیان، هدف نهائی خودمان را فعلا مطرح نکنیم
اگرچه وظیفه اصلی این لابی باید بهبود رابطه ایران و آمریکا و برداشتن تحریم ها باشد اما در مرحله اول بایستی روی موضوعاتی کار کرد که حساست کمتری ایجاد میکند مثل مشکل ویزا یا تبعیض علیه ایرانیان ….

اگر در آغاز کار روی اینگونه موضوعاتی که بحث انگیز نیست متمرکز شویم، اینکار باعث کسب اعتبار لابی ما در میان جامعه ایرانیان می شود.

با انسانی جلوه دادن لابی خودمان هم میتوانیم اعتماد جامعه ایرانی را بخود جلب کنیم و هم میتوانیم برای پیروزی در کنگره آمریکا ازآن استفاده کنیم.

اگرچه حامیان اصلی لابی ما تاجران هستند اما باید حتما یک چهره انسانی به این لابی و اهداف آن داد. کمپانی های نفتی نیز که در صف اول برداشتن تحریم ها هستند، تاکنون نتوانسته اند به کارزار خود یک چهره انسانی بدهند و مثلا در توجیه فعالیت های خود، از اینگونه دلائل استفاده کنند: "ما برای ایرانیان بی گناهی که در چنگال رژیم دیکتاتوری ایران هستند نگرانیم"

برای آشنایی بیشتر با سازمان نایاک این ویدیو را ببینید:
http://goo.gl/Xh2V5g

فراموش نکنیم که صفحه آزادی‌های یواشکی تنها چند روز پس از حمله بی‌ رحمانه «پنجشنبه سیاه» در بند ۳۵۰ اوین و ضرب و شتم زندانیان سیاسی راه اندازی شد، (پنجشنبه سیاه اواخر فروردین ۱۳۹۳ – راه‌اندازی صفحه آزادی‌های یواشکی اوایل اردیبهشت ماه ۱۳۹۳) و اعتراض خانواده‌ها در داخل کشور و فعالین حقوق بشر در خارج از کشور را که میرفت دولت جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد و وادار به پاسخگویی نماید، خنثی نمود!

کاسپین ماکان (نامزد ندا آقا سلطان): شیوه حمایت مسیح علی‌ نژاد ، محمد نوریزاد ، … از حکومت، به مراتب وحشتناک تر از از گلوله مستقیمی‌ است که قلب ندا‌ها را شکافت یا کنار زدن چهار پایه از زیر طناب دار…!

http://goo.gl/Ef6znx

معصومه علی نژاد بدون روتوش
http://goo.gl/eFrQIz

اسناد ارتباط تریتا پارسی‌ با شرکت آتیه بهار
http://goo.gl/lauC7d

فعالیت اصلی آتیه بهار که مرکزش در تهران است، مشاوره و دلالی برای کمپانی های بزرگ نفتی و انجام معامله بین آنها با باندهای مافیائی رژیم است. شرکت آتیه بهار که در در دهه نود میلادی و در ارتباط با خانواده هاشمی رفسنجانی براه افتاد.

http://goo.gl/wZUmMj

حسن داعی: در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲، قاضی طی دو حکم جداگانه، اولا شکایت تریتا پارسی و نایاک علیه من را بطور دربست باطل کرد و در حکم دوم، آنان را بخاطر تقلب، دروغگوئی و سوء استفاده از پروسه دادگاه، مجرم شناخت و آنان را به پرداخت بخش مهمی از هزینه‌های وکلای من محکوم نمود.

حکم دادگاه واشينگتون برای مجازات تریتا پارسی و نایاک به دلیل تقلب و دروغگوئی

http://goo.gl/wIInJ9

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: