اکبر گنجی که اکنون به عنوان روشنفکر ایرانی‌ به صدای آمریکا دعوت میشود و عده ای ن…

‫اکبر گنجی که اکنون به عنوان روشنفکر ایرانی‌ به صدای آمریکا دعوت میشود و عده ای نیز لقب "فیلسوف دلاور آزادیخواه" به او داده اند کشورهای غربی، عربستان، وهابیت و … را عاملان مستقیم حملات تروریستی در فرانسه دانسته و در بخشی از سخنان خود می‌گوید:

" مدارسی که دولت عربستان در پاکستان ساخته در جاهای دیگه ساخته، این فکر را کاملا تغذیه میکنه این فکر رو میبالونه که می‌شه کشت. می‌شه دیگران رو سرشون رو از بدن جدا کرد. دولت عربستان ۸۳ نفر را با شمشیر سرشون را از بدن جدا کرده. خوب این جمعیت عربستان یک یازدهم ایران هست … خوب اگر یازده برابر کنیم چون هر صد هزار نفر حساب می‌شه … یک چیزی حدود ۹۰۰ نفر سرشون رو قطع کرده!!! "

لطفا در لینک زیر مصاحبه اکبر گنجی را با صدای آمریکا ببینید:
http://goo.gl/db3KZJ

اگر جمعیت ایران را بر اساس آخرین سرشماری ۷۷ میلیون در نظر بگیریم، با محاسبات جناب آقای گنجی کشور عربستان میبایست ۷ میلیون جمعیت داشته باشد. در صورتی‌ که جمعیت عربستان بر اساس آخرین سرشماری
۲۷٬۱۳۶٬۹۹۷ نفر اعلام شده است!!!

آیا آقای گنجی در جریان نیست به گزارش سازمان ملل متحد، از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید دست کم ۸۵۲ مورد اعدام در ایران وجود داشته است؟ آیا با همین روش محاسباتی در مصاحبه با رسانه‌‌های بین المللی ادعا نموده "وضعیت حقوق بشر را دروضعیت حقوق بشر در ایران بهتر شده"؟

آیا اکبر گنجی میتواند توضیح دهد چرا ایشان به مانند بسیاری دیگر از زندانیان سیاسی پس از خروج از کشور، با انکار نقض فاحش حقوق بشر، از منافع جمهوری اسلامی دفاع میکنند؟‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: