مخالفت توکا نیستانی با ترسیم کاریکاتورهای محمد توکا نیستانی در مصاحبه با بر…

‫مخالفت توکا نیستانی با ترسیم کاریکاتورهای محمد

توکا نیستانی در مصاحبه با برنامه پولتیک می‌گوید: "نمیدونم از کدوم طرف باید طرفداری کرد!!! من بعد از قضیه کاریکاتور‌های «حضرت پیامبر» ۱۰-۱۲ از کارتونیست ها رو در دانمارک‌ دیدم و بهشون گفتم:
«پیامبر ما اون چیزی نیست که شما تصورش رو می‌کنید. براشون توضیح دادم داستانی را که در کتاب تعلیمات دینی خوندیم و اینها … مثال زدم. هنوز فکر می‌کنیم این بهترین نوع برخورد با این قبیل کارهاست. پیامبر ما هر روز از یک کوچه‌ای رد میشد، یکی‌ از همسایه‌ها از پشت بوم آشغال طرفش پرتاب میکرده. بعد از یک هفته دو هفته یک ماه که این اتفاق هر روز تکرار میشد و بعد که یک روز هیچ آشغالی طرفش پرتاب نشد، ایشان رفتن در زدن و دیدن مریض هست و رفتن عیادتش …»

ادمین صفحه ادبیات پرواز: این داستانهایی که گفتید دروغهایی هستند که آخوندها قرنهاست با آب و تاب فراوان برایتان تعریف کرده اند. مرا به یاد داستان دیگری که اخیراً در مورد «یا علی» گفتن خامنه ای در زمان تولد گفت انداختید. راستی چقدر زمان لازم است تا داستان «یا علی» گفتن خامنه ای را هم مسلمانان «ساده لوح» باور کنند و سینه به سینه نقل کنند؟!

دور بریزید این خزعبلات را لطفاً . وقت بیداریست!

ادمین سپیده دم: آقای توکا نیستانی،

محمد تا زمانى كه در مكه بود و توانايى نداشت بسيار مهربان بود
همين كه به مدينه رفت و كمى قدرت گرفت تمام مخالفانش را از دم تيغ رد كرد.

آیا این پیامبر با این مشخصاتی که در کتاب «تعلیمات دینی مدرسه» برایتان توصیف کردند و شما همان دست پخت آخوند‌ها را برای روشن فکران اروپایی هم تعریف کردید، همان فردی نیست که خمینی درباره او چنین گفته: «اسلام در عین حالی که یک مکتب تربیت است، لکن آنروزی که فهمید قابل تربیت نیست، ۷۰۰ نفرشان را در یکجا در یهود بنی قریظه را میکشند، گردن میزنند به امر رسول الله»

آیا این فرد همان «حضرت پیامبر» شماست؟

اگر خمینی و سخنانش را قبول ندارید، پس چطور هم خودتان هم برادرتان اکنون شیفته و امیدوار به حسن روحانی و هاشمی‌ رفسنجانی‌ از یاران وفادار به خمینی شدید؟ آیا نمی‌دانید روحانی همان کسی‌ بود که برای اولین بار خمینی را «امام» نامید؟ آیا سخنان حسن روحانی را در مورد اعتراضات دانشجویی سال ۱۳۷۸ نشنیدید؟ سخنان او در اواخر تابستان را چطور که چند هفته قبل از «اسید پاشی‌های زنجیره‌ ای» زنان بد حجاب را مریض خطاب کرده بود؟ چه عاملی باعث شده تا شما در کانادا تا این اندازه به یاران خمینی امیدوار و خوشبین باشید؟ آیا ثروت رفسنجانی‌ در این امیدواری برادران نیستانی تاثیر گذار بوده؟ چه شده سخنان شما و ابراز امیدواری تان به دولت روحانی همان کلمات کلیشه‌ای و دیکته شده است که از زبان کوهیار گودرزی هم شنیده شده؟ آیا همگی‌ از یک مرکز و سازمان واحد خط می‌گیرید؟

آقای توکا نیستانی، در پایان مایل هستیم یک سوال دیگر هم مطرح نماییم.

حال که نظر خود را در مورد «حمله مسلحانه» به دفتر هفته نامه شارلی ابدو بین کردید، آیا میتوانید نظر خود را در مورد «حمله سایبری» حامیان دولت جمهوری اسلامی، از جمله برادر ارجمند شما جناب آقای مانا نیستانی به سایت سپیده دم بیان کنید؟

از شما تقاضا می‌کنیم این ویدیو را ببینید و به ما بگویید آیا هیچ عقل سلیمی میتواند باور کند در حکومت مذهبی‌ ایران در صدا و سیماي زیر نظر «ولایت مطلقه فقیه»، که تمام دالان‌هایش تحت نظر وزارت اطلاعات است یک صفحه‌ای که ادعا میشود گردانندگانش آتئیست و ضد حکومت هستند! این امکان برایش فراهم شده باشد به عنوان یک «مرجع معتبر» جهت تشخیص واقعی‌ بودن اخبار معرفی‌ شود؟؟ آن هم در یک برنامه تلویزیونی با «پخش زنده» ( که فقط به نور چشمی‌ها چنین مجوزی داده میشود)

http://goo.gl/NPVEug

آقای نیستانی بر اساس اتهاماتی بود که وزارت اطلاعات بر علیه ما منتشر نمود. آیا مشارکت فعال برادر جنابعالی در این حمله سازمان یافته حامیان دولت و ارتش سایبری به سایت سپیده دم، با اصل آزادی بیان سازگاری داشت؟

آقای نیستانی، همراهی برادر کوچکتان با افرادی که ضمن فحاشی و «ام الفساد نامیدن خواندن سپیده دم»، مانند بسیجی‌ ها و گروه‌های فشار هنگام حمله به دفتر یک روزنامه عمل کردند و اعضا و همراهان صفحه سپیده دم را نیز «مشتی مجاهد و سلطنت طلب» نامیدند! چه مفهومی‌ دارد؟

در این مصاحبه به چند شیوه مسلمانی اشاره کردید. لطفا به ما بگویید کدام یک از شیوه‌های مسلمانی به برادر شما و حامیان دولت اجازه داده بر اساس اتهاماتی که وزارت اطلاعات منتشر کرده، گردانندگان سپیده دم را جاعل و کلاهبردار بنامند؟‬


‫«برادران کاریکاتوریست بنفش»‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: