واکنش فعالین سیاسی به پیشنهاد رفراندوم رئیس دولت بنفش خالو کرماشانی: آنچه که با…

‫واکنش فعالین سیاسی به پیشنهاد رفراندوم رئیس دولت بنفش

خالو کرماشانی: آنچه که باید به رای گذاشته شود نوع حکومت در تمامیت آن است نه آنچه که دولت و حکومت از حل آن عاجز و درمانده اند. زیرکانه این مکار میخواهد گناه آنرا به گردن مردم بیاندازد.

دکتر منوچهر رزم‌آرا: ﺗﺤﺮﯾﻢ ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﻫﻤﻪ ﭘﺮﺳﯽ ﻭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﭘﺎﺷﯽ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ!

سید رمضان: كم آوردند ميخوان از آبروي ملت مايه بزارمد اگه راست ميگن اصل ساختار حكومت را به همه پرسي بگذارند و آرا را هم سازمان ملل بشماره

کوروش: می خوان بعد از ۳۶ سال غارت اعدام اختلاس فقر فحشا اعتیاد یه اعتبار دیگه ای به جمهوریتشون بدن ولی کور خوندن هرگز موفق نخواهند بود

شقایق فولاد: همه پرسی در نظام ارتجاع سیاه / سبز / بنفش ؟!!! این دیگر جوک سال بود!! خانه از پای بست ویرانست!

پایه های قانون اساسی ، قانون مجازات اسلامی و قانون مطبوعات رژیم ایران برقوانین شریعه /اسلام قرار گرفته شده است؛ قوانینی که برای مردم صحرانشین هزار و چهارصد سال پیش سروده شده بود ؛ این یعنی ارتجاع و بازگشت به هزار و چهارصد سال پیش . مرتجعین سیاه / سبز / بنفش نظام ، به این قوانین باورمندند و همه به اسلامی بودن آن افتخار می کنند و همه سر در یک آخور دارند : آخور ارتجاع.

قوانین زن ستیز ، مجازاتهای وحشیانه و ضد انسانی چون سنگسار و قطع دست و … در کشور من و تو وجود دارند و در حال اجرا شدن هستند. سکوت ما دربرابر این حقیقت تلخ شرم آورست.

حذف ولایت فقیه و شورای نگهبان و حذف اسلام از قانون اساسی ، قانون مجازات اسلامی و قانون مطبوعات ، و لغو تمامی قوانین وحشیانه در آنها باید خواسته ی هر ایرانی آزادیخواهی باشد .

برای دستیابی به این خواسته ها باید با هم و با تمام توانمان مبارزه کنیم.

یکی‌ دیگر از کاربران فیسبوک نیز نوشته است:

من به ساختار رای گیری در ایران،از نظارت تا اجرا و اعلام نتایج و اعمال تصمیم نهایی بشدت بد بین هستم و تن به هیچ رای گیری با نظارت شورای مفتضح نگهبان و هیات‌های اجرایی وزارت کشور که تحت نفوذ نیروهای سپاه و بسیج هستند نمی دهم.
تصور کنید که دست تقلب دائمی بکار بیفته و نتیجه ی رای گیری رو مثل تمام این ۳۶ سال به نفع حاکمیت تغییر بده. بعد باید چه خاکی توی سرموون کنیم؟

و یکی‌ دیگر از هموطنان میگوید:

رای گیری نمی خواد! این همه میخواهید همه را به زحمت بندازید! من به شما میگم نظر ملت چی هست! مردم ایران بمب نمی خوان! وفقط فعالیت صلح آمیزی اتمی تحت نظرسازمان ملل و با همکاری کامل با ام پی تی کافیه! وبعدش ملت می خوان با تعامل سازنده وغیرسیاسی-مذهبی با دنیا اقتصاد وفرهنگ وصنعت وتجارت رو درست کنید و دست دزدها را ازبیت المال کوتاه کنید وشایسته سالاری باشه وبه فرهنگیان وهنرمندان ودانشمندان وصنعت گران وتجارخودمون احترام وارزش واقعی بگذارید..

و هموطن دیگری‌ میگوید:
من به ساختار رای گیری در ایران،از نظارت تا اجرا و اعلام نتایج و اعمال تصمیم نهایی بشدت بد بین هستم و تن به هیچ رای گیری با نظارت شورای مفتضح نگهبان و هیات‌های اجرایی وزارت کشور که تحت نفوذ نیروهای سپاه و بسیج هستند نمی دهم.
تصور کنید که دست تقلب دائمی بکار بیفته و نتیجه ی رای گیری رو مثل تمام این ۳۶ سال به نفع حاکمیت تغییر بده. بعد باید چه حاکی توی سرموون کنیم؟‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: