آنهایی که میگویند اسلام نباید آدمکشی بکند آدم‌های نفهمی هستند که معنی اسلام را ن…

‫آنهایی که میگویند اسلام نباید آدمکشی بکند آدم‌های نفهمی هستند که معنی اسلام را نفهمیده اند

روح الله خمینی ، سخنرانی به مناسبت سالروز تولد پیامبر اسلام ، آذر ۱۳۶۳ ، کتاب کوثر ، دفتر نشر آثار

دو روز پس از انکار خشونت در جمهوری اسلامی
عارف: دنبال ائتلاف با اصولگرایان معتدل هستیم

محمدرضا عارف، عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام پس از آنکه روز پنجشنبه با یک دروغ آشکار خشونت در جمهوری اسلامی را انکار نمود حال می‌گوید که بعد از اجماع با اصلاح‌طلبان برای شرکت در انتخابات آينده مجلس شورای اسلامی، «به دنبال بحث ائتلاف با اصولگرايان معتدل هستيم.»

عارف در گفت‌وگو با خبرگزاری کار ايران (ايلنا) که شنبه ۱۳ دی منتشر شده، افزوده است که اصلاح‌طلبان می‌توانند «بخشی از ليست‌های» انتخاباتی خود را با «اصولگرايان معتدل به صورت مشترک تنظيم» کنند.
محمدرضا عارف که ریاست بنيادی به نام اميد ايرانيان را نيز برعهده دارد، ابراز خوش‌بينی کرده که اگر اصلاح‌طلبان به اجماع دست پيدا کنند، بتوانند «حداکثر کرسی‌های مجلس» دهم را به دست بياورند.

محمدرضا عارف سیاستمدار «اصلاح طلب»: انقلاب ما هیچ‌گاه متوسل به خشونت نشده

محمد رضا عارف: «انقلاب ما فرهنگی‌ترین انقلاب دنیا بود. در بررسی رفتار امام راحل (ره) از روزهای اول خرداد سال ۴۳ تا بعد از پیروزی انقلاب متوجه می‌شویم که انقلاب ما هیچ‌گاه متوسل به خشونت نشده است.»

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف، رئیس بنیاد «امید ایرانیان» در همایش «چالش‌های رفع خشونت از نظام بین‌الملل» گفت: «انتخاب عنوان مقابله با خشونت یا جهان عاری از خشونت ریشه در انقلاب دارد. ما اعتقاد داریم انقلاب ما فرهنگی ترین انقلاب دنیا بود. شما رفتار و کردار امام راحل (ره) را از روزهای اول خرداد سال ۴۳ تا بعد از پیروزی انقلاب را بررسی کنید متوجه می‌شوید که انقلاب ما هیچ‌گاه متوسل به خشونت نشده است.»

http://goo.gl/dVabdP

عارف ادامه داد: «این افتخار ما است که انقلاب ما بدون خشونت است. متأسفانه بعد از انقلاب به این بعد پرداخته نشده است. با پیشنهاد رئیس جمهور در سازمان ملل و نام‌گذاری روز ملی مبارزه با خشونت و افراط‌گرایی در ۲۷ آذرماه این باب برای بررسی چنین وجهی از انقلاب باز شده است.»

در پاسخ به جناب آقای محمدرضا عارف باید بگوییم ایشان بهتر است به جای پیشی گرفتن در ابراز چاکری به سید محمد خاتمی و دیگر آخوند ها …
و سینه زدن در کنار صادق لاریجانی و غلامحسین محسنی اژه‌ای در محضر خامنه ای، خودش به سخنان آیت‌الله خمینی که صراحتاً به کشتار، دار زدن و «آتش زدن» مخالفان اعتراف کرده گوش دهد.

http://goo.gl/ZBzmrZ

خمینی: " اگر بنا بود که از اول مثل سایر انقلاباتی که در دنیا واقع می‌شهَ، پشت سر انقلاب یک چند هزار از این فاسد‌ها را در مراکز عام میان دار میزنن و " آتش میزنن " ، تمام می‌شه قضیه … " ما آزادیخواه بودیم و شما نگذاشتید!

http://goo.gl/oWQppp

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: