یکی‌ از خارق‌العاده‌ترین واکنش هایی که در سال های اخیر از فعالین سیاسی / مدنی /…

‫یکی‌ از خارق‌العاده‌ترین واکنش هایی که در سال های اخیر از فعالین سیاسی / مدنی / حقوق بشری دیده شده این است که آن‌ دسته از افرادی که از حسن روحانی در زمان انتخابات و پس از آن حمایت کردند، اگر اکنون «حامی‌ دولت جمهوری اسلامی» خطاب شوند، گوینده را فحاش، متوهم بودن، گرفتار دایی جان ناپلئونیسم، بیمار روانی‌ … می نامند!

یکی‌ از این افراد مانا نیستانی است که پس از حمله‌های سازمان یافته به سایت سپیده دم در کامنتی در صفحه فیسبوک کوهیار گودرزی، یکی‌ از سازمان دهندگان حملات به صفحه سپیده دم و کمپین‌های حقوق بشری، نوشت:

" این یک بیماری روانی‌ است و درمان هم نداره، یعنی دایی جان ناپلئونیسم از جنس دهه پنجاه و شصتش هم نیست، از جنس صفحه‌های آخره که کاملا زده بود به سرش فکر میکرد قاسم رو هم انگلیسی‌ها خریدن! "

احتمالا اشاره آقای نیستانی به لفظ «حامیان دولت جمهوری اسلامی» که در تاریخ (٦ آذر ١٣٩٣ – ۲۷ نوامبر ۲۰۱۴) در مطلبی در صفحه سپیده دم استفاده شد و از آقای کوهیار گودرزی دعوت کردیم تا در یک گفتگوی اسکایپی شرکت کنند و به مدت ۱۰ دقیقه دلایل این رفتار خود را توضیح دهند، ما هم در یک زمان برابر ۱۰ دقیقه‌ای به اتهامات ایشان پاسخ خواهیم داد.

لطفا رجوع شود به لینک زیر:
http://goo.gl/OBkhka

پس از این پیشنهاد ادعا شد ما به آنها فحاشی کردیم، در صورتی‌ که ما بارها در صفحه سپیده دم از همراهان خواستیم از فحاشی به یک دیگر حتی به علی‌ خامنه‌ای، احمدی‌نژاد، محمد خاتمی، … اجتناب کنند، چرا که باعث آلوده شدن فضای رسانه‌‌ای و اعتبار بخشیدن به آنها خواهد شد.

آقای مانا نیستانی آیا گردانندگان سپیده دم دچار دایی جان ناپلئونیسم شدند، یا شما که اکبر هاشمی‌ رفسنجانی‌ و حسن روحانی فردی که بیش از ۲۰ سال نماینده علی‌ خامنه‌ای بوده را به عنوان قهرمان های کارتون‌های خود انتخاب نمودید و چهره‌ای مظلوم از این دو فرد به نمایش می‌گذارید، و اکنون با همراهی «خط امامی ها» در حملات بر علیه سپیده دم مشارکت فعال کردید؟

آیا انتشار سخنان دکتر منوچهر رزم‌آرا، وزیر بهداشت دولت بختیار در مورد حمایت‌های مالی‌ هاشمی‌ رفسنجانی‌ از اپوزیسیون خارج از کشور، انگیزه‌ای برای حمله به سایت سپیده دم نبوده است؟

آیا ما دچار توهم و دایی جان ناپلئونیسم شدیم، یا دوستان شما که همانند بسیجی‌ ها و گروه‌های فشار هنگام حمله به دفتر یک روزنامه عمل کردند با فحاشی و «امل فساد خواندن سپیده دم» و اعضا و همراهان صفحه را «مشتی مجاهد و سلطنت طلب» نامیدند؟

آقای نیستانی آیا دوست شما که با افتخار در مصاحبه با صدای آمریکا اعلام می‌کند از حسن روحانی حمایت کرده (دقیقه ۶:۵۰ این ویدیو) ، حامی‌ «دولت جمهوری اسلامی» محسوب نمی‌شود؟ یا اینکه این شما هستید که دچار توهم شدید و تصور می‌کنید حسن روحانی رئیس جمهور یک کشور دموکراتیک اروپایی است و قهرمان کاریکاتور‌هایتان را جدا از بدنه نظام ولایت فقیه می‌دانید؟

خانوم‌ها و آقایان حداقل به انتخاب خود و حمایتتان از حسن روحانی با شهامت اعتراف کنید …

جهت اطلاع کارمند ایرانی‌ فیسبوک و آندسته از کارمندان تلویزیون‌های فارسی زبان خارج از کشور که با این کمپین افترا و تهمت علیه اینجانب شرکت کردند و زمینه را برای فحاشی و تهدید علیه گردانندگان سایت سپیده دم باز نمودند، می‌رسانم، گزارشی مبسوط در این رابطه تهیه و به سازمان‌های بین المللی مدافع حقوق بشر از جمله عفو بین الملل، فدراسیون بین المللی جامعه‌های حقوق بشر، بنیاد مارتین انالز، فرانت لاین دیفندرز، … ارسال شد و شخصا به همراه وکیل خود مجدانه پیگیری خواهم نمود تا بار دیگر این چنین شاهد سرکوب آزادی بیان در فضای مجازی از سوی حامیان دولت جمهوری اسلامی نباشیم.

سهیل پرهیزی
۲۲ آذر ۱۳۹۳ – ۱۳ دسامبر ۲۰۱۴

آیا به نظر شما انتشار سخنان دکتر منوچهر رزم‌آرا، وزیر بهداشت دولت بختیار در رابطه با حمایت‌های مالی‌ هاشمی‌ رفسنجانی‌ از اپوزیسیون خارج از کشور و از جمله «شورای ملی»، انگیزه‌ای برای حمله به گردانندگان سایت سپیده دم نبوده است؟

گفتگویم با دکتر رزم آرا وزیر بهداشت دولت دکتر شاپور بختیار آخرین نخست وزیر رژیم مشروطه سلطنتی ایران را در لینک زیر ببینید:

http://j.mp/1uHItIu


‫چه کسی‌ دچار توهم دایی جان ناپلئونیسم شده است؟‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: