یکی‌ از سختی‌های کار یک رسانه‌ مستقل این است که با حکومتی عجیب و بی‌ هویت مواجه…

‫یکی‌ از سختی‌های کار یک رسانه‌ مستقل این است که با حکومتی عجیب و بی‌ هویت مواجه ایم که ارتش سایبری آنها با قدرت انعطاف باور نکردنی در تغییر رنگ و مواضع، با استفاده از هر وسیله ممکن به حقیقت جویان و دموکراسی خواهان با فحاشی حمله می‌کند، چه زمانی‌ که در مورد دروغ پردازی بر علیه شخص رضا پهلوی و همسرش در جهت شفاف سازی و دفاع از حقوق ایشان اطلاع‌رسانی کردیم،

چه اکنون که در دفاع از حقوق و امنیت زنان ایرانی‌ از عملکرد سیاسی رضا پهلوی و شورای ملی‌، انتقادات مطرح شده از جمله نظرات دکتر منوچهر رزم‌آرا آخرین وزیر بهداشت نظام پادشاهی را بازتاب دادیم و خواهان پاسخگویی شورای ملی‌ و حمایتشان از پروژه‌هایی مثل «آزادی یواشکی» که توسط لابی‌های رژیم کلید خورده هستیم.

http://goo.gl/ivRpoH

لطفا توجه کنید به کامنت‌های رد و بدل شده با یکی‌ از منتقدین نظام پادشاهی، در زیر ویدیوی پیام تبریک رضا پهلوی و همسرش که نوروز سال ۱۳۹۳ در صفحه سپیده دم منتشر نمودیم:

ویدیوی تبریک نوروزی رضا پهلوی و همسرش را در لینک زیر ببینید:
http://goo.gl/TLyDtw

سپیددم: خانم بتول مشكل شما اينه كه كمي ساده لوح هستيد و دروغ پردازي عوامل جمهوری اسلامی را باور ميكنيد. هم شايعه جدايی رضا پهلوی (از همسرش) را باور كرديد كه توسط كارپردازان ولايت فقيه منتشر شد هم اخبار مربوط به كشتار و شكنجه گر بودن پدر رضا پهلوی، از اين رو توجه شما را جلب ميكنيم به مصاحبه اكبر گنجی در سايت گويانيوز

http://j.mp/18lsYhd

بتول ملکی‌: شما هم به همین خیال باشید و فکر کنید من ساده لوح ! هستم .عکسها و فیلم‌های تظاهرات و کشتار وسیع زمان شاه را چگونه می خواهید مخفی با محو کنید؟ لازم نیست من از کسی شنیده باشم وقتی که در آنجا حضور داشتم !

سپیددم:
اكبر گنجي: ما دروغ می‌گفتیم، ما به دروغ می‌گفتیم حکومت شاه ۱۵۰ هزار زندانی سیاسی دارد و این دروغ بود، و امروز باید بابت این دروغ، یعنی خودمان و همه کسانی که این دروغ را گفته‌اند باید خودشان را نقد بکنند. ما به دروغ می‌گفتیم حکومت شاه صمد بهرنگی را کشت، ما به دروغ گفتیم حکومت شاه صادق هدایت را کشت،‌ ما به دروغ می‌گفتیم حکومت شاه دکتر شریعتی را کشت. همه‌ی این دروغها را گفته‌ایم، آگاهانه هم گفته‌ایم. اینها باید نقد بشود. کسی که با روش دروغ بخواهد پیروز بشود، بعد هم که به قدرت برسد دروغ می‌گوید،‌ برای نگهداشتن قدرت دروغهای وسیع‌تر و بزرگتر می‌گوید.

حال روز گذشته ۱۴ آذر ۱۳۹۳ سعید شعبانی ادمین صفحه «تاریخ در تصویر» با انتشار مطلبی سپیده دم را همان «ارتش سایبری» معرفی‌ نموده، که با دروغ پردازی به حیثیت و شخصیت یکی از دموکرات‌ترین افراد اپوزیسیون لطمه وارد کرده و در کامنت‌های زیر مطلب پست شده در بالاترین یکی‌ از کاربران نوشته است:

«دوستان الان بهترین راه گزارش صفحه سپیده دم به همه ازادی خواهان و براندازان رژیم جهل و جنایت است»

http://j.mp/1vW5OKs

و یکی‌ دیگر از عجایب این است که جناب آقای سعید شعبانی که آزادانه در حال کامنت نوشتن در صفحه سپیده دم است، و مطالبی‌ را هم که ایشان بر علیه ما نوشتند را عیناً منتشر نمودیم، اما با این وجود می‌گوید:

""… بسیاری از کامنت ها پاک و افراد منتقد بلاک شدند!
آیا از چنین صفحه ای که اینچنین دست به سانسور می زند اگر روزی قدرتی داشته باشند حذف فیزیکی نخواهند کرد؟! ""‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: