ترففند فحاشی کریه‌ترین چهره‌های نظام جهت اعتبار بخشی به مهره های خودی باز هم م…

‫ترففند فحاشی کریه‌ترین چهره‌های نظام جهت اعتبار بخشی به مهره های خودی

باز هم مسیح علی نژاد خبرنگار «مستقل» شبکه من و تو در «گفتگويى اختصاصى» با احمد خاتمى، امام جمعه موقت تهران و عضو هيات رييسه خبرگان رهبرى، گفتگویی انجام داده که در انتها ناگهان جناب خاتمی متوجه میشود این خبر نگارى که خودش را با افتخار به جناح اصلاح طللبان (طرفداران خاتمی، رفسنجانی‌، خمینی) وابسته می‌داند، ضدّ انقلاب است و …

اولا تماس با چنین فردی تنها با هماهنگی‌ «نیروی‌های امنیتی» میسر است و فقط آنهامیتوانند شماره تلفن را در اختیار این خبر نگار «مستقل» قرار داده باشند. دوما جهت یک «گفتگوی‌ اختصاصى» با عضو هيات رييسه خبرگان رهبرى از قبل هماهنگ میشود و هیچ فردی نمی‌تواند سر خود شماره امام جمعه موقت تهران را گرفته بدون اینکه خود را معرفی‌ نماید، «فرو کردن چاقو به باسن زنان جوان» در جهرم را بر اساس سخنان تحریک آمیز او بداند و نظرش را جویا شود!!!

سوماً به گفته شاد روان دکتر شاپور بختیار «افسانه فعلا آخوند معتدل و آخوند سفر و دیگری سفاک به منظور فریب من و شماست» که حال بار دیگر به کمک مسیح علی نژاد و شبکه من و تو این کار در حال انجام است!

یکی‌ از کاربران فیسبوک خطاب به معصومه علی نژاد نوشته است:

"شماره تلفن اينا رو از كجا گير مياری؟
به ما هم ياد بدين!
در ضمن اين حروم زاده خودش گوشی رو بر ميداره؟ منشی نداره؟ كه اول بپرسه كی زنگ زده بعد اجازه صحبت كردن به شما بدن؟؟
ما رو چی خيال كردی خانوم علی نژاد؟؟
ميشه شماره اش رو بدين منهم يه تماسی با اين ولد زنا بگيرم؟؟
ممنون ميشم"

هفته گذشته ما در یاداشتی در صفحه سپیده دم نوشتیم:

یکی‌ از سوالاتی که بارها پرسیده شده این است که چرا انتقادات ما بیش از همه متوجه به سید محمد خاتمی است. پاسخ خیلی‌ ساده و روشن است، چرا که خطر سید محمد خاتمی که با لبخند و گٔل به دست از پشت به مردم ایران خنجر میزند و هم در دوران روح الله خمینی و هم در دوران علی‌ خامنه‌ای به تثبیت دیکتاتوری مذهبی‌ کمک کرده است را بیشتر از هم نامش احمد خاتمی می‌دانیم، که با قیافه ترسناک و اندیشه‌های متحجرانه خود، کاری جز ترویج اندیشه "انتخاب بین بد و بدتر" و یا آنچه که دکتر شاپور بختیار "افسانه فلان آخوند معتدل و دیگری سفاک" نامید، نمی کند و خاصیتش برای نظام جمهوری اسلامی همین است و بس!

در جمهوری اسلامی آن‌ هدفی‌ که مایل هستند به آن‌ برسند توسط احمد جنتی ها، احمد خاتمی ها، مصباح‌ یزدی ها ، حسین شریعتمداری‌ها …. و دیگر چهره‌های منفور به آن‌ حمله میشود!

و اگر با دقت به اخبار و رویداد‌های سال‌های اخیر بنگریم، از این ترفند همیشه در مقاطع مختلف استفاده شده است.

اما بسیاری از رسانه‌‌ها از جمله بی‌ بی‌ سی‌ فارسی هر روز جهت ترویج همین اندیشه و فریب افکار عمومی‌ اطلاع‌رسانی میکنند.

و اکنون چه اعتباری بهتر از اینکه احمد خاتمی با آن‌ چهره کریه به معصومه علینژاد بد و بیراه بگوید، او را «ضد انقلاب» خطاب نماید و برایش اعتبار کسب نماید!

پس از اسید پاشی به صورت زنان، حال فرو کردن چاقو به باسن زنان جوان

حمله سازماندهی یافته حکومتی با چاقو به ۱۲ دختر جوان در جهرم، جو روانی شهر را متشنج کرد

پس از واقعه جنایتکارانه و فاجعه بار اسید پاشی های سازماندهی یافته حکومتی در شهر های مختلف ایران بویژه اصفهان، این بار نیرویهای چاقو کش حکومتی ۱۲ دختر جوان که گفته می شود ۵ تن از آنان دانشجو هستند را با ضربات چاقو مجروح کردند.

امام جمعه اين شهر نيز خواستار «دلجويی» از دانشجويان مصدوم شده دراين حوادث شد و درعين حال از دانشجويانی که «عواطفشان جريحه دار» شده است ،خواست به گونه ای سخن نگويند که به گفته او «حيثيت نظام»زير سئوال برود.

سایت دیگر بان طی خبری گزارش داد که حمله گروهی ناشناس با چاقو به “دست‌کم شش زن” که پنج نفر از آنها دانشجو هستند در شهر جهرم استان فارس٬ جو روانی این شهر را ناآرام کرده است.

اما همین سایت طی خبر دیگری اعلام کرد که «برخی گزارش‌ها حاکی از آن دارد که تعداد زنان قربانی این حملات حدود ۱۲ نفر است که مقام‌های مسئول تاکنون این گزارش‌ها را تائید نکرده‌اند.»

یک سایت استان فارس نیز نوشته “عوامل ضدانقلاب” تلاش می‌کنند این حملات را متوجه نیرو‌های بسیج کرده و «سناریوی» اسید‌پاشی‌های اصفهان را تکرار کنند.

به گزارش سایتهای حکومتی تمامی این زنان و دختران جوان از ناحیه باسن مورد حمله قرار گرفته اند.

همزمان با انتشار این خبر یک نماینده مجلس ایران به نقل از محمدجواد ظریف،گفت که ایران در مذاکرات اتمی اخیر «اجازه» مطرح شدن دو موضوع «حقوق بشر» و برنامه موشکی ایران را «نداده است».

منبع: سایت دیگربان
http://goo.gl/K89cDh
عکس آرشیوی

لطفا این مطلب را تا انتها بخوانید و به هر طریق ممکن، دوستان، خانواده، همکاران، هم کلاسی‌های خود را در جریان بگذارید!

گاهی اوقات مردم نمي خواهند حقيقت را بشنوند ،
زيرا نمي خواهند كه اوهامشان نابود شود . . .
فردريش نيچه

حسن روحانی در سخنانی متحجرانه عصر شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹ در جمع «ایثارگران» مشهد که در سایت بی‌ بی‌ سی‌ فارسی سانسور شد تنها چند هفته قبل از آغاز موج اسید پاشی گفت: این سرزمین برای حجاب و عفت جنگید و مبارزه کرد و پیکرهای بی جان روی سنگ های مسجد گوهرشاد به زمین افتاد اما از عفافش دفاع کرد و دفاع می کند و نخواهد گذاشت آن میراث شوم خاندان جنایتکار پهلوی در این سرزمین خودنمایی کند.

همچنین حسن روحانی رئیس دولت بنفش و سخنگویش در شهریور ماه ۱۳۹۳ «بد حجابان» را مریض خطاب کردند و قول داده بودند مریض را پیش متخصص می‌بریم!

علی‌ مطهری یکی‌ از حامیان اصلی‌ حسن روحانی در انتخابات نیز در مصاحبه با شبکه سوم تلویزیون سراسری گفته بود، «اگر ما مساله حجاب را رها کنیم، این در یک حد معینی متوقف نخواهد شد، می‌شه اروپا و شما مطمئن باشید که مانند اروپا خواهد شد، مخصوصاً خانوم‌های ایرانی‌ استعداد این موضوع را هم خیلی‌ خوب دارند.»

( هموطنان بر اساس شواهد معتبر و غیر قابل انکار صفحه «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» توسط عوامل همان حكومتی‌ که اسید پاشی‌های زنجیره‌ ای را سازماندهی کرده گردانده ميشود و تقاضا می‌کنیم هر چه سريعتر جهت حفظ امنيت خود هرگونه ارتباط را با اين صفحه قطع كنيد. لطفا به ظاهر مطالب منتشر شده در آن‌ صفحه توجه نکنید، و پیشینه مسیح علی نژاد را به دقت مورد بررسی‌ قرار دهید.
پر واضح است اثبات هر ادعا بر عهده مدعی است. یعنی اگر کسی ادعایی داشته باشه باید شواهد و مدارکی هم برای درستی آن ارائه کند.
از این رو اعلام می‌کنیم شواهد ما در زمان مناسب جهت اثبات ادعای خود به مراجع ذیصلاح بین المللی ارائه خواهد شد.)

در لینک زیر به تفصیل در مورد "صفحه آزادی‌های یواشکی" توضیح داده شده است:
http://goo.gl/8AbjaN

لطفا جهت آگاهی‌ بیشتر این ویدیو را ببینید:
http://goo.gl/0e7LoV

آیا می‌توان بدون هماهنگی‌ با عوامل حکومت در بالکن وزارت خارجه جمهوری اسلامی، روپوش و روسری را از تن در آورد و به نمایش گذاشت و با بلوز بنفش عکس گرفت و برای «صفحه آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» فرستاد؟

http://goo.gl/iLXU4G


‫فریب من و شما‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: