محمدرضا شاه پهلوی به گفته خودش برای زائل شدن ننگ تبعیض بر علیه زنان، در مقابل «ا…

‫محمدرضا شاه پهلوی به گفته خودش برای زائل شدن ننگ تبعیض بر علیه زنان، در مقابل «اتحاد نا مقدس سرخ و سیاه و خارجی‌ مقاومت کرد، اما ۳۷ سال بعد پسرش رضا پهلوی به گفته دکتر منوچهر رزم آرا با انگیزه مالی‌ در خرداد ماه ۱۳۹۳ از «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» حمایت نمود!

محمد رضا پهلوی در سخنانی به مناسبت روز زن در استادیوم آزادی به تاریخ ۸ اسفند ۲۵۳۶ ( ۱۳۵۶) با اشاره به موقعیت استثنایی زن ایرانی‌ در تاریخ معاصر و روز ۱۷ دی‌ ماه روز کشف حجاب به فرمان پهلوی اول، گفت: مسلما یک عده‌‌ای بودند که با خارجی‌ مبارزه میکردند ولی‌ قطعاً من بودم که در مقابل خارجی‌ مقاومت کردم … این ننگ زائل شد، نصف جمعیت ایران مثل نصف دیگر وارد اجتماع شد، مسئولیت‌ها را قبول کرد، شاید خودش کاری انجام نداد ولی‌ شرافتمندانه مسئولیت‌ها را قبول کرد و کارشان را با شرافت و با نزاکت و انضباط انجام میدهند، البته دشمنان قسم خورده ایران اتحاد نامقدس سرخ و سیاه میل دارد که جمعیت مملکت نصف بشود …

سخنرانی‌ محمد رضا پهلوی به مناسبت روز زن در استادیوم آزادی به تاریخ ۸ اسفند ۲۵۳۶ ( ۱۳۵۶) را در لینک زیر ببینید.

http://goo.gl/8Cl46L

پرسش هایی که تا کنون بی‌ پاسخ مانده است:

آقای رضا پهلوی آیا هیچگاه به کاغذی که مشاورن شما به دستتان داده اند به دقت نگاه کرده اید؟ کاغذی که در جمله انگلیسی نوشته «من از آزادی‌های یواشکی‌ (دزدكی‌) زنان ایرانی‌ حمایت می‌کنم!»

آیا شما برای آزادی واقعی مبارزه میکنید یا آزادی نوع یواشکی آن؟ نتیجهٔ این همه کنار آمدن با این خط های سیاسی اصلاح طلبان و لابی‌های رژیم در خارج از کشور چه بوده است؟

ادامه مطلب در لینک زیر:
http://goo.gl/a2Yh6W

دکتر منوچهر رزم آرا ، وزیر بهداشت دکتر شاپور بختیار ، در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۳ در گفتگو با «سپیده دم»: رضا پهلوی عقیده‌ای به مبارزه و اپوزیسیون جدی ندارد

« … بنده خیلی صریح به شما بگویم پول می خواهند بگیرند … تشکیل این تلویزیون و شورا پسر رفسنجانی رقم بالای یک میلیون در اختیار این ها گذاشته … »

وزیر شاپور بختیار در مصاحبه ۲۵ دقیقه ای خود دقایقی را به شخص شاهزاده رضا پهلوی اختصاص داده ، و گفته است : « … آدمی بود که می توانست در این عرصه اپوزیسیون نقش ملی بازی کند ، ولی خب از این نقش مستعفی شد ، و رفت و شروع کرد به فعالیت های جانبی ؛ عرض کنم مسخره و مبتذل ، از جمله نامه های که به خامنه ای نوشت … این ها یک مقدار زیک زاک رفتن های است که این آدم کرده ، و اصولا این آدم عقیده ای به مبارزه و اپوزیسیون جدی نداره …»

وزیر شاپور بختیار در قسمت های دیگری از اظهارات خود در باره شاهزاده رضا پهلوی می گوید : « … در دو سال گذشته اطرافیون ایشان را ببیند ، ایشان اطرافیانش آلوده هستند …»

دکتر رزم آرا، در انتها می‌گوید اگر رضا پهلوی «یک جو از شهامت بختیار را داشت، این جور عمل نمی کرد»

لازم به ذكر است چنانچه رضا پهلوی و یا شورای ملی ایران واکنشی رسمی را در زمینه اظهارات دکتر منوچهر رزم آرا انتشار دهند، عينا در صفحه سپيده دم بازتاب خواهيم داد.

http://j.mp/1uHItIu

هموطنان لطفا این مطلب را تا انتها بخوانید و به هر طریق ممکن، دوستان، خانواده، همکاران، هم کلاسی‌های خود را در جریان بگذارید!

ویدیوی «یک راه حل ساده اما حیاتی در مواقع اسید پاشی» را به همراه توضیحات ارائه شده تا کنون یازده هزار نفر به اشتراک گذاشتند و حدودا یک میلیون نفر مشاهده کردند. اگر هر کدام از ما به ۱۰ نفر از دوستان و اعضای خانواده خود اطلاع دهیم، و از آنها نیز بخواهیم که به ۱۰ نفر دیگر اطلاع دهند، میتوانیم امیدوار باشیم به زودی حداقل نیمی از جمعیت ایران نسبت به خطری که زنان ایرانی‌ را تهدید مینماید آگاه شوند …

ویدیو را میتوانید در لینک زیر مشاهده نمائید:
http://goo.gl/4ifDbn

گاهی اوقات مردم نمي خواهند حقيقت را بشنوند ،
زيرا نمي خواهند كه اوهامشان نابود شود . . .
فردريش نيچه

حسن روحانی در سخنانی متحجرانه عصر شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹ در جمع «ایثارگران» مشهد که در سایت بی‌ بی‌ سی‌ فارسی سانسور شد تنها چند هفته قبل از آغاز موج اسید پاشی گفت: این سرزمین برای حجاب و عفت جنگید و مبارزه کرد و پیکرهای بی جان روی سنگ های مسجد گوهرشاد به زمین افتاد اما از عفافش دفاع کرد و دفاع می کند و نخواهد گذاشت آن میراث شوم خاندان جنایتکار پهلوی در این سرزمین خودنمایی کند.

همچنین حسن روحانی رئیس دولت بنفش و سخنگویش در شهریور ماه ۱۳۹۳ «بد حجابان» را مریض خطاب کردند و قول داده بودند مریض را پیش متخصص می‌بریم!

( هموطنان بر اساس شواهد معتبر و غیر قابل انکار صفحه «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» توسط عوامل همان حكومتی‌ که اسید پاشی‌های زنجیره‌ ای را سازماندهی کرده گردانده ميشود و تقاضا می‌کنیم هر چه سريعتر جهت حفظ امنيت خود هرگونه ارتباط را با اين صفحه قطع كنيد. لطفا به ظاهر مطالب منتشر شده در آن‌ صفحه توجه نکنید، و پیشینه مسیح علی نژاد را به دقت مورد بررسی‌ قرار دهید.
پر واضح است اثبات هر ادعا بر عهده مدعی است. یعنی اگر کسی ادعایی داشته باشه باید شواهد و مدارکی هم برای درستی آن ارائه کند.
از این رو اعلام می‌کنیم شواهد ما در زمان مناسب جهت اثبات ادعای خود به مراجع ذیصلاح بین المللی ارائه خواهد شد.)

در لینک زیر به تفصیل در مورد "صفحه آزادی‌های یواشکی" توضیح داده شده است:
http://goo.gl/8AbjaN

لطفا جهت آگاهی‌ بیشتر این ویدیو را ببینید:
http://goo.gl/0e7LoV

آیا می‌توان بدون هماهنگی‌ با عوامل حکومت در بالکن وزارت خارجه جمهوری اسلامی، روپوش و روسری را از تن در آورد و به نمایش گذاشت و با بلوز بنفش عکس گرفت و برای «صفحه آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» فرستاد؟

http://goo.gl/iLXU4G

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: