محمد خاتمی، با انتقاد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت، نمایندگانی که با آرای…

‫محمد خاتمی، با انتقاد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت، نمایندگانی که با آرای ۷ تا ۱۰ درصدی به مجلس راه یافته‌اند روا نیست خواسته‌های خود را به اسم مردم بر جامعه و دولت تحمیل کنند.
خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، روز چهارشنبه پنجم آذر سخنان خاتمی در جمع تعدادی از دانشجویان و اساتید دانشگاه مفید را بازتاب داده است که در آن از دولت حسن روحانی حمایت کرده است.

به گفته او، آقای روحانی مسلما نتوانسته به همه شعارهای خود جامه عمل بپوشاند، اما از آنها رویگردان هم نبوده و از جمله به‌خاطر رویکرد خود در قبال وزارت آموزش عالی هزینه پرداخته است.

آقای خاتمی مگر خود شما خواسته‌های خود را به اسم مردم تحمیل نکردید و از قول مردم در نامه‌ای خطاب به خامنه‌ای ننوشتید: “خبر عمل جراحی موفقیت آمیز انجام شده موجب مسرّت اقشار مختلف در خارج و داخل کشور به ویژه ملّت بزرگ ایران گردید”

مگر شما از قول مردم نگفتید " دموکراسی غیر دینی علاوه بر اینکه مستقر نمی‌شود، ما نمی‌خواهیم و اکثریت جامعه ما نمی‌خواهد " ؟

از زمانی‌ که جنابعالی‌ رای اکثریت مردم را داشتید سالها می‌گذرد و با توجه به اینکه بسیاری از دروغ‌های شما افشا شده، آیا تصور می‌کنید اگر روزی یک انتخابات آزاد برگزار شود، و سکولار‌ها نیز امکان کاندید شدن بیابند و «رد صلاحیت» نشوند، جنابعالی بیشتر از همان ۷ تا ۱۰ درصد نمایندگان مجلس، که در تلاش هستید بی‌ کفایتی کل نظام را به گردن آنها بیاندازید، رای بیاورید؟

آقای خاتمی مگر حسن روحانی که تمام قد از او حمایت می‌کنید خواسته‌های خود را به اسم مردم تحمیل نکرد و در سخنانی متحجرانه عصر شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹ در جمع «ایثارگران» مشهد که در سایت بی‌ بی‌ سی‌ فارسی سانسور شد تنها چند هفته قبل از آغاز موج اسید پاشی گفت: این سرزمین برای حجاب و عفت جنگید و مبارزه کرد و پیکرهای بی جان روی سنگ های مسجد گوهرشاد به زمین افتاد اما از عفافش دفاع کرد و دفاع می کند و نخواهد گذاشت آن میراث شوم خاندان جنایتکار پهلوی در این سرزمین خودنمایی کند.

مگر رئیس دولت بنفش و سخنگویش در شهریور ماه ۱۳۹۳ «بد حجابان» را مریض خطاب نکردند و قول دادند مریض را پیش متخصص می‌بریم؟‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: