چند پرسش از محمد نوری زاد آقای نوری زاد، آیا شما موافق نظام جمهوری اسلامی ایرا…

‫چند پرسش از محمد نوری زاد

آقای نوری زاد، آیا شما موافق نظام جمهوری اسلامی ایران هستید؟ اگر پاسختان مثبت است چرا در رسانه‌‌ها از شما به عنوان «روزنامه‌نگار مخالف حکومت ایران» نام میبرند؟

اما اگر به راستی‌ «مخالف حکومت ایران» هستید، آیا نخواندید که پدر مرحوم مرتضی‌ پاشائی صراحتاً در گفتگو با رسانه‌‌ها گفت: "پسرم عاشق نظام جمهوری اسلامی بود، نام پسرم را لکه دار نکنید من و خانواده‌ام همه تا پای جان ، جانمان را برای انقلاب میدهیم"

پس چرا هنوز شما از نام مرتضی‌ پاشائی برای رسیدن به اهداف سیاسی و اقتصادی خودتان استفاده می‌کنید؟

بنا به گزارش‌های رسیده قیمت تابلو هایی که در گالری به نام آقای نوری زاد به فروش می‌رسداز یک میلیون تا بيش از سی میلیون تومان از ۱۰ میلیون تومان شروع میشود، تی‌ شرت‌های ۱۰ هزار تومنی به اسم عشق و عاشقی ۳۰۰هزار تومان به فروش می‌رسد ( هموطنانی که از قیمت‌ها اطلاع دقیقتری دارند میتوانند در کامنت‌ها به اطلاع برسانند).

راستی‌ آقای نوری زاد، هنرمندانی که حتی کوچکترین انتقادی به حکومت نکردند برای شركت در نمايشگاه هایی در كشورهای خارجی می بايست برای خارج كردن «يك تابلو» از وزارت ارشاد مجوز بگیرند در غیر این صورت اجازه خروج به تابلو‌ها داده نمی‌شود.

آقای نوری زاد شما به عنوان مخالف حکومت ایران که به ادعای خودتان با لگد به قفسه سینه مأموران امنیتیِ کوبیدید، چگونه مجوز خروج آن تعداد تابلو جهت فروش در یک گالری واقع در "مل رز اونیو" یکی‌ از گران قیمت‌ترین محله‌های لوس انجلس، از وزارت ارشاد جمهوری اسلامی دریافت نمودید؟؟

چگونه مجوز برگزاری نمایشگاه در داخل ایران به شما داده شد؟

و اما بازگردیم به دیدار جنابعالی‌ با آیت الله صانعی، یکی‌ از هموطنان خارج از کشور از ما خواست این متن را جهت اطلاع مردم منتشر نماییم. حق پاسخگویی برای محمد نوری زاد محفوظ است.

آقای نوریزاد

دست از فریبکاری، ریاکاری و شیادی بر دارید. مگر این آخوند جنایتکار شق القمر کرده ؟ او از همان آغاز انقلاب جزو گروه چپی های اسلامی (اصلاح طلبان امروز) بود و طبیعی است که در ایام انتصابات ۸۸ به جانب موسوی و کروبی گرایش نشان داده باشد. این مردک کدام هنر را عرضه کرده ؟ با وقاحت تمام او را مردی از گروه خوبان می نامید. می شود دو حالت برای شما متصور شد. یا شارلاتان و شیاد هستید یا ساده لوح و فراموشکار. از آنجایی که حافظه تاریخی خوبی دارید بعید است فراموشکار باشید بلکه دروغگو و شیاد هستید. به سودتان نیست جنایات این آخوند را در سالهای ۶۱ تا ۶۴ زمانی که دادستان کل کشور بود به خاطر بیاورید.

خوشبختانه اغلب مردم هوشیار شده اند و در دام آپوزیشن سازی رژیم نمی افتند.‬

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: