آزادی‌های یواشکی نتیجه خمینی و فامیل سید محمد خاتمی با همان ادا و اطوار معصومه ع…

‫آزادی‌های یواشکی نتیجه خمینی و فامیل سید محمد خاتمی با همان ادا و اطوار معصومه علی‌ نژاد!

یکی‌ از هموطنان به اسم سهیل آریا می‌گوید: آزادی يواشكى را دختران آخوندها هم دارند و حتى نتيجه خمينى آزادى = با آزادى! نه قايمكى
اگه معصومه علی نژاد راست ميگويد و ماستس رو تو كيسه آخوندها چكيده نميكنه يك فرا خوان تو صفحه آزادى براى پوشش اختيارى ميداد. اين با اين صفحه ملاها را تحريك و هر روز بر حجاب و پوشش اجبارى مى افرايد و گرنه يك فرا خوان بدهد ٢٠٠٠ هزار نفر از همان صفحه بدون روسرى تجمع كنند هيچ كسى نميتواند جلويشان بايستد و خواستار همه پرسى براى پوشش اختيارى يا اجبارى باشند و بر اساس راى مردم و اكثريت قانون را پياده كنند!

سپیده دم: و موضوع دیگر اینکه حسن روحانی رئیس دولت بنفش و سخنگویش در شهریور ماه ۱۳۹۳ «بد حجابان» را «مریض» خطاب کردند و قول داده بودند مریض را پیش متخصص می‌بریم!

آیا نتیجه کسی‌ که رئیس دولت «تزویر و اسید» او را برای اولین بار «امام» خطاب نمود، که عکس‌های بدون روسری او به صورت گسترده در اینترنت منتشر شده بد حجاب و مریض محسوب نمی‌شود؟ نمی‌بایست او را نزد متخصص برد؟ یا اینکه «مریض» های خانواده «امام» و خانواده سید محمد خاتمی را میبایست نزد متخصصین در انگلیس، کانادا و آمریکا فرستاد، اما دختران مردم عادی را نزد «متخصصان اسید پاشی» در همان خیابان‌های داخل مرز‌های کشور «اسلامی»؟ «بنازم قدرت يكتا خدا را كه آفريده يك بام و دو هوا را»

معصومه ( مسيح ) علی نژاد در سالهای نه چندان دور: به نظر من صدای آمريكا تريبون همه ايران نيست، شما يك خبرنگار «با حجاب» دارين؟ يك كسی را دارين كه «اعتقاد اسلامی قوی» داشته باشه و بخواد منتقد هم باشه به جريان داخل؟ آيا كسانی كه خيلی تحريم را تبليغ ميكنند در صدای آمريكا …

http://goo.gl/Vs4dks

گاهی اوقات مردم نمي خواهند حقيقت را بشنوند ،
زيرا نمي خواهند كه اوهامشان نابود شود . . .
فردريش نيچه

حسن روحانی در سخنانی متحجرانه عصر شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹ در جمع «ایثارگران» مشهد که در سایت بی‌ بی‌ سی‌ فارسی سانسور شد تنها چند هفته قبل از آغاز موج اسید پاشی گفت: این سرزمین برای حجاب و عفت جنگید و مبارزه کرد و پیکرهای بی جان روی سنگ های مسجد گوهرشاد به زمین افتاد اما از عفافش دفاع کرد و دفاع می کند و نخواهد گذاشت آن میراث شوم خاندان جنایتکار پهلوی در این سرزمین خودنمایی کند.

( هموطنان بر اساس شواهد معتبر و غیر قابل انکار صفحه «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» توسط عوامل همان حكومتی‌ که اسید پاشی‌های زنجیره‌ ای را سازماندهی کرده گردانده ميشود و تقاضا می‌کنیم هر چه سريعتر جهت حفظ امنيت خود هرگونه ارتباط را با اين صفحه قطع كنيد. لطفا به ظاهر مطالب منتشر شده در آن‌ صفحه توجه نکنید، و پیشینه مسیح علی نژاد را به دقت مورد بررسی‌ قرار دهید.
پر واضح است اثبات هر ادعا بر عهده مدعی است. یعنی اگر کسی ادعایی داشته باشه باید شواهد و مدارکی هم برای درستی آن ارائه کند.
از این رو اعلام می‌کنیم شواهد ما در زمان مناسب جهت اثبات ادعای خود به مراجع ذیصلاح بین المللی ارائه خواهد شد.)

در لینک زیر به تفصیل در مورد "صفحه آزادی‌های یواشکی" توضیح داده شده است:
http://goo.gl/8AbjaN

لطفا جهت آگاهی‌ بیشتر این ویدیو ها را ببینید:
http://goo.gl/0e7LoV

http://goo.gl/Vs4dks

آیا می‌توان بدون هماهنگی‌ با عوامل حکومت در بالکن وزارت خارجه جمهوری اسلامی، روپوش و روسری را از تن در آورد و به نمایش گذاشت و با بلوز بنفش عکس گرفت و برای «صفحه آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» فرستاد؟

http://goo.gl/iLXU4G

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: